Clyde Foreman |
'67 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
B J Alberg |
'68 |
AK: ANCHORAGE |
H |
John Backman |
'63 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Sue (Barter) Hanas |
'66 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Donna (Brice) Kime |
'65 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Charles Green |
'64 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Richard Johannes |
'67 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Walter Mezich |
'66 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Joan (Newton) Congdon |
'68 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Gerene (Paget) Tuttle |
'62 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Cathy Paine |
'66 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Denny Philemonof |
'64 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Karen Ruud |
'69 |
AK: ANCHORAGE |
H |
Bill Russell |
'65 |
AK: CRAIG |
H |
Howard Hanson |
'66 |
AK: FAIRBANKS |
H |
Bill Glude |
'69 |
AK: JUNEAU |
H |
Dan Moultrie |
'68 |
AK: KENAI |
H |
Stephanie (Denny) Metzger |
'66 |
AK: KETCHIKAN |
H |
Bob Mommsen |
'66 |
AK: KETCHIKAN |
H |
Diane (Whitlock) Mann |
'63 |
AK: KODIAK |
H |
Jo (Joelson) Eakin |
'62 |
AK: PALMER |
H |
Barbara (Korda) Fish |
'66 |
AK: PETERSBURG |
H |
Dottie (Baltzo) Hill |
'64 |
AK: SOLDOTNA |
H |
Wanda (Gavin) Hall |
'65 |
AL: DECATUR |
H |
Nancy Wasson |
'64 |
AL: HUNTSVILLE |
H |
Alden Carlson |
'61 |
AL: ORANGE BEACH |
H |
Paul Mullen |
'61 |
AL: REMLAP |
H |
Adrienne (Noel) Cohen |
'61 |
AR: HOT SPRINGS VILLAGE |
H |
Bonnie (Wilkinson) Johnson |
'69 |
AR: LITTLE ROCK |
H |
Steve Bear |
'62 |
AR: MOUNTAIN VIEW |
H |
Gene Bergman |
'64 |
AR: MOUNTAIN VIEW |
W |
Rick Stark |
'63 |
AZ: ANTHEM |
H |
Stephen Taylor |
'63 |
AZ: ANTHEM |
W |
Carl Case |
'65 |
AZ: APACHE JCT |
W |
Marianne (Hughes) Fritts |
'64 |
AZ: APACHE JUNCTION |
W |
Richard Mills |
'69 |
AZ: APACHE JUNCTION |
H |
Stephanie (Marksbury) Swoboda |
'64 |
AZ: AVONDALE |
H |
Sandi (Buckmiller) Reedy |
'63 |
AZ: CASA GRANDE |
H |
Terrie (Ouse) Perry |
'64 |
AZ: CASA GRANDE |
H |
Marjorie (Friedli) Blades |
'68 |
AZ: CHANDLER |
H |
Gary Simpson |
'69 |
AZ: CHANDLER |
H |
Pamela (Wetzel) Moore |
'64 |
AZ: CLARKDALE |
H |
Butch Greathouse |
'64 |
AZ: CORNVILLE |
H |
Steve Gove |
'64 |
AZ: ELOY |
H |
Lou Hambrecht |
'69 |
AZ: ELOY |
H |
Barbara (McBride) Stephens |
'64 |
AZ: ELOY |
H |
Ray Bladine |
'62 |
AZ: FLAGSTAFF |
H |
George Clark |
'65 |
AZ: FLAGSTAFF |
H |
Teddie Mae (Olson) Bladine |
'62 |
AZ: FLAGSTAFF |
H |
Don Trantow |
'60 |
AZ: FLAGSTAFF |
H |
John Bertoldi |
'67 |
AZ: FOUNTAIN HILLS |
H |
Renee (LePenske) Aldrich |
'68 |
AZ: FOUNTAIN HILLS |
H |
Susan (Hamrick) McMurray |
'69 |
AZ: GILBERT |
H |
Charlotte (Hill) Childers |
'60 |
AZ: GILBERT |
H |
Dave Larson |
'62 |
AZ: GILBERT |
H |
Charles Neill |
'69 |
AZ: GILBERT |
H |
Sandra (Shelton) Skinner |
'63 |
AZ: GILBERT |
H |
David Berg |
'63 |
AZ: GLENDALE |
H |
Trudy (Neal) Berg |
'64 |
AZ: GLENDALE |
H |
William Van Hollebeke |
'61 |
AZ: GLENDALE |
H |
Edwin (Guempelein) Cassady |
'68 |
AZ: GOLDEN VALLEY |
H |
William Armstrong |
'68 |
AZ: GOODYEAR |
H |
Bob Clark |
'65 |
AZ: GOODYEAR |
H |
Norman Hardy |
'69 |
AZ: GOODYEAR |
H |
David Jones |
'66 |
AZ: GOODYEAR |
H |
Sherry (Lubin) Hassel |
'64 |
AZ: GOODYEAR |
W |
Jefrie (Ringstad) Adams |
'68 |
AZ: GOODYEAR |
H |
John Russell |
'69 |
AZ: GOODYEAR |
H |
Barbara (Thompson) Rey |
'64 |
AZ: GOODYEAR |
H |
Richard Beier |
'65 |
AZ: GREEN VALLEY |
H |
Gary Briest |
'69 |
AZ: GREEN VALLEY |
H |
Judy (Gordon) Schnibbe |
'65 |
AZ: GREEN VALLEY |
H |
Don Hibler |
'60 |
AZ: GREEN VALLEY |
W |
Tim Johnson |
'63 |
AZ: GREEN VALLEY |
H |
Andrea (Morrison) Budnick |
'67 |
AZ: GREEN VALLEY |
H |
Vince Zuarri |
'63 |
AZ: GREEN VALLEY |
H |
Susan (Carter) Corlett |
'68 |
AZ: KINGMAN |
H |
Will Ehlers |
'66 |
AZ: KINGMAN |
H |
Len Hansen |
'60 |
AZ: KINGMAN |
H |
Bill Striker |
'63 |
AZ: KINGMAN |
H |
Jan (Williams) McCall |
'67 |
AZ: KINGMAN |
W |
Joyce (Byerly) Baker |
'62 |
AZ: LAKE HAVASU CITY |
H |
Barbara (Jorgensen) Collyer |
'64 |
AZ: LAKE HAVASU CITY |
W |
Janet (Rice) Parkins |
'65 |
AZ: LAKE HAVASU CITY |
H |
Bill Wilson |
'66 |
AZ: LAKE HAVASU CITY |
H |
Debbi (Watts) Lawrence |
'69 |
AZ: LITCHFIELD PARK |
H |
Linda (Bridges) Stone |
'67 |
AZ: LK HAVASU CTY |
W |
Ric Hook |
'67 |
AZ: LK HAVASU CTY |
W |
Bill Wilson |
'66 |
AZ: LK HAVASU CTY |
W |
Kati (Cantalini) Robison |
'67 |
AZ: MARANA |
H |
Tod Hullin |
'61 |
AZ: MARANA |
H |
Regina (Boitano) Sandoval |
'67 |
AZ: MESA |
H |
James Garrett |
'65 |
AZ: MESA |
H |
Barbara (Jancura) Carlson |
'67 |
AZ: MESA |
H |
Georgia (McCoubrey) Figgins |
'60 |
AZ: MESA |
W |
Ann (Samuelson) Lewis |
'61 |
AZ: MESA |
H |
Ruth Fjellman |
'65 |
AZ: ORACLE |
H |
Laurie Mercereau |
'69 |
AZ: ORACLE |
H |
Kathleen Edris |
'64 |
AZ: ORO VALLEY |
H |
Ned Hammond |
'63 |
AZ: ORO VALLEY |
W |
Gary Sivertsen |
'62 |
AZ: ORO VALLEY |
H |
Bill Spaulding |
'69 |
AZ: ORO VALLEY |
H |
Wendy (McNelly) Johnston |
'65 |
AZ: PARADISE VALLEY |
W |
Rex Fite |
'61 |
AZ: PAYSON |
H |
Steven Alger |
'66 |
AZ: PEORIA |
H |
Dianna (Berkebile) Ruiz |
'60 |
AZ: PEORIA |
H |
Kathi (Davis) Shanafelt |
'62 |
AZ: PEORIA |
H |
Jerry Germeau |
'63 |
AZ: PEORIA |
W |
Diane (Sceva) Hyder |
'63 |
AZ: PEORIA |
H |
Dick Shanafelt |
'62 |
AZ: PEORIA |
H |
Sally (Walker) Miller |
'63 |
AZ: PEORIA |
H |
Stanley Baltzo |
'61 |
AZ: PHOENIX |
H |
Ray Bladine |
'62 |
AZ: PHOENIX |
W |
Linda Dieringer |
'68 |
AZ: PHOENIX |
H |
Andy Harry |
'68 |
AZ: PHOENIX |
H |
Dolly (Moody) Bacher |
'62 |
AZ: PHOENIX |
H |
Teddie Mae (Olson) Bladine |
'62 |
AZ: PHOENIX |
W |
Stephen Taylor |
'63 |
AZ: PHOENIX |
H |
Gary Blazevich |
'66 |
AZ: PRESCOTT |
H |
Thomas Gohm |
'66 |
AZ: PRESCOTT |
H |
Janis (Reuter) Beaudette |
'67 |
AZ: PRESCOTT |
H |
Bob Thomas |
'60 |
AZ: PRESCOTT |
H |
Debbi Legg |
'68 |
AZ: QUARTZSITE |
H |
Robert Long |
'65 |
AZ: SAINT JOHNS |
H |
E R Clemenshaw |
'67 |
AZ: SAN TAN VALLEY |
W |
Stephanie (Forrester) Clemenshaw |
'67 |
AZ: SAN TAN VALLEY |
W |
E R Clemenshaw |
'67 |
AZ: SAN TAN VLY |
H |
Stephanie (Forrester) Clemenshaw |
'67 |
AZ: SAN TAN VLY |
H |
Dawn (Erceg) Hulej |
'65 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Lori Goetz |
'66 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Lee Hedge |
'64 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Pamela (Hunter) Richards |
'64 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Mary (Morris) Barr Kelley |
'64 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Gail (Pearson) Robbins |
'67 |
AZ: SCOTTSDALE |
W |
Joy (Prosser) David |
'61 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
John Schmitt |
'62 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Deborah (Thomas) Silliman |
'67 |
AZ: SCOTTSDALE |
W |
Thomas Wick |
'66 |
AZ: SCOTTSDALE |
H |
Larry Jolly |
'65 |
AZ: SHOW LOW |
H |
Jim Lawrence |
'61 |
AZ: SONOITA |
W |
Jim Dorney |
'64 |
AZ: SUN CITY |
W |
Tim Franey |
'61 |
AZ: SUN CITY |
W |
Tom Schonewald |
'65 |
AZ: SUN CITY |
H |
Catherine Smith |
'68 |
AZ: SUN CITY |
H |
Martha Clare (Aley) May |
'67 |
AZ: SUN CITY WEST |
H |
Carol (Bloomquist) Dorney |
'66 |
AZ: SUN CITY WEST |
W |
Dianne (Ehtee) Sharp |
'60 |
AZ: SUN CITY WEST |
H |
Philip Lund |
'65 |
AZ: SUN CITY WEST |
H |
Loralee (Nojd) Deshazor |
'63 |
AZ: SUN CITY WEST |
H |
Charlene (Rockness) Knapp |
'62 |
AZ: SUN CITY WEST |
H |
Michael Ward |
'67 |
AZ: Sun City West |
H |
Donald Watkins |
'63 |
AZ: SUN CITY WEST |
H |
Kathy (Fackerell) Heinemann |
'69 |
AZ: SUN LAKES |
H |
George Gallagher |
'68 |
AZ: SUN LAKES |
H |
Linda (Smedley) Hedstrom |
'66 |
AZ: SUN LAKES |
H |
Sid Stern |
'61 |
AZ: SUN LAKES |
H |
Barry Willits |
'65 |
AZ: SUN LAKES |
H |
Barry Willits |
'65 |
AZ: SUN LAKES |
W |
Barbara (Abendroth) Yasutake |
'64 |
AZ: SURPRISE |
H |
Bob Aiken |
'65 |
AZ: SURPRISE |
H |
John Blakeley |
'64 |
AZ: SURPRISE |
W |
Greg Cole |
'68 |
AZ: SURPRISE |
H |
Donnarae (Ells) Lemcke |
'60 |
AZ: SURPRISE |
W |
Bob Hansen |
'61 |
AZ: SURPRISE |
W |
Jerry Hartman |
'63 |
AZ: SURPRISE |
H |
Cindy (Hedreen) Peach |
'65 |
AZ: SURPRISE |
W |
Paula (Kearney) Kukay |
'65 |
AZ: SURPRISE |
W |
Chuck Kittle |
'67 |
AZ: SURPRISE |
H |
Anne (Lantry) Sosky |
'68 |
AZ: SURPRISE |
H |
Howard Lonn |
'62 |
AZ: SURPRISE |
H |
Deborah (Massman) Franek |
'69 |
AZ: SURPRISE |
H |
Penny (Packard) Knowles |
'63 |
AZ: SURPRISE |
W |
Jeff Purvis |
'65 |
AZ: SURPRISE |
H |
Michael Shove |
'63 |
AZ: SURPRISE |
H |
John Steele |
'64 |
AZ: SURPRISE |
W |
Frank Wilson |
'68 |
AZ: SURPRISE |
H |
Sally McMahan |
'66 |
AZ: TUBAC |
W |
Bette (Morris) Sumner |
'65 |
AZ: TUCSCON |
H |
Chris Anson |
'69 |
AZ: TUCSON |
H |
Brian Bailey |
'69 |
AZ: TUCSON |
H |
John Bellour |
'64 |
AZ: TUCSON |
H |
Carol (Bergman) Warner |
'60 |
AZ: TUCSON |
H |
Gaylen Blackford |
'66 |
AZ: TUCSON |
H |
Karen (Brown) Farnham |
'62 |
AZ: TUCSON |
H |
Jack Denton |
'60 |
AZ: TUCSON |
H |
Kay Henshaw |
'61 |
AZ: TUCSON |
W |
Gail (Jaffe) Due |
'66 |
AZ: TUCSON |
H |
Janice Jordan |
'62 |
AZ: TUCSON |
H |
Robert Kaveney |
'68 |
AZ: TUCSON |
H |
Gary Kenyon |
'68 |
AZ: TUCSON |
H |
Nancy (Kirtley) Gorman |
'68 |
AZ: TUCSON |
H |
John Lashley |
'63 |
AZ: TUCSON |
H |
Linda (McEachern) Husband |
'65 |
AZ: TUCSON |
H |
Steven Morris |
'66 |
AZ: TUCSON |
H |
Richard Nassi |
'63 |
AZ: TUCSON |
H |
Jeanie (Pound) Reiner |
'62 |
AZ: TUCSON |
H |
William Ralph |
'61 |
AZ: TUCSON |
H |
Lynn (Sherman) Rice |
'60 |
AZ: TUCSON |
H |
Marsha (Smith) Kavaney |
'68 |
AZ: TUCSON |
H |
John Stalder |
'60 |
AZ: TUCSON |
H |
Diane (Sundt) Christie |
'63 |
AZ: TUCSON |
H |
Eddylee (Wold) Scott |
'60 |
AZ: TUCSON |
H |
Len LaSac |
'65 |
AZ: WITTMANN |
H |
Cheryl (Peterson) Bower |
'62 |
AZ: YUCCA |
W |
Barbara (Fleming) Comer |
'66 |
AZ: YUMA |
H |
Jeff Harry |
'63 |
AZ: YUMA |
H |
Earl Odion |
'66 |
AZ: YUMA |
H |
Tom Piercey |
'66 |
AZ: YUMA |
H |
Judy (Stephenson) Wright |
'60 |
AZ: YUMA |
H |
Marna (Wilson) Piercey |
'67 |
AZ: YUMA |
H |
Suzanne (Julien) Beckmann |
'65 |
BC: VICTORIA |
H |
Larry Chalfant |
'65 |
CA: AGUANGA |
H |
Lynnea (Pearson) Manning |
'62 |
CA: AGUANGA |
W |
Chuck Bennett |
'68 |
CA: ALAMO |
H |
Lynne (Chavelle) Miller |
'65 |
CA: ALAMO |
H |
Jeff Pickard |
'61 |
CA: ATHERTON |
H |
Chuck Auld |
'61 |
CA: BEL TIBURON |
H |
Carolyn Finn |
'61 |
CA: BELMONT |
H |
Kathy (McCarty) Pearson |
'61 |
CA: BELVEDERE |
H |
James Lyness |
'66 |
CA: BELVEDERE TIBURON |
H |
Patsy (Barrett) Crawford |
'64 |
CA: BERKELEY |
H |
Judy (Kelly) Lepire |
'63 |
CA: BERKELEY |
H |
Robert Ochsner |
'68 |
CA: BERKELEY |
H |
Connie (Scott) Nardi |
'64 |
CA: BERKELEY |
H |
Marylen (Smith) Bartlett |
'65 |
CA: BLUE JAY |
H |
Douglas Axelson |
'66 |
CA: BRENTWOOD |
H |
Carol (Stelmack) Tenson |
'68 |
CA: BURBANK |
H |
Linda (Hakola) Molina |
'66 |
CA: CAMARILLO |
H |
Valerie Parker |
'68 |
CA: CAMPBELL |
H |
Larry Huisman |
'65 |
CA: CANOGA PARK |
H |
Barbara (Craft) Mapes |
'60 |
CA: CARLSBAD |
H |
Terry Graham |
'63 |
CA: CARLSBAD |
H |
Steven Orme |
'67 |
CA: CARLSBAD |
H |
Darlene (VanNostern) Wilhite |
'61 |
CA: CARMICHAEL |
H |
Barry Hood |
'61 |
CA: CASTRO VALLEY |
H |
Mary (Ayers) Blanchat |
'63 |
CA: CATHEDRAL CITY |
H |
Jim Eicher |
'69 |
CA: CATHEDRAL CITY |
W |
Larry Clough |
'65 |
CA: CHATSWORTH |
H |
Timothy Donohue |
'69 |
CA: CHICO |
H |
Don Naf |
'64 |
CA: CHINO |
H |
Darleen (Haram) Bradley |
'68 |
CA: CHULA VISTA |
H |
Gaylynn (Burbridge) Addison |
'64 |
CA: CITRUS HEIGHTS |
H |
Les Cowan |
'69 |
CA: CITRUS HEIGHTS |
H |
Karen (Heald) Clinton |
'62 |
CA: CITRUS HEIGHTS |
H |
Patsy (Heath) Burns |
'61 |
CA: CITRUS HEIGHTS |
H |
Paul Storey |
'69 |
CA: CITRUS HEIGHTS |
H |
Vicki (Benson) Hufford |
'62 |
CA: CLAYTON |
H |
David Geoghegan |
'67 |
CA: CORONA |
H |
Yoshiaki Ikeda |
'63 |
CA: COSTA MESA |
H |
Timothy Moore |
'65 |
CA: DANA POINT |
H |
Paul Snyder |
'65 |
CA: DANVILLE |
H |
Don Chidgey |
'69 |
CA: EL CAJON |
H |
James Hyatt |
'68 |
CA: EL CERRITO |
H |
Jim Renfro |
'63 |
CA: ENCINITAS |
H |
Char Parker |
'68 |
CA: ENCINO |
H |
Sharon (DeMello) Stanford |
'65 |
CA: ESCONDIDO |
H |
Patricia (Guy) Ruffin |
'67 |
CA: FAIRFIELD |
H |
Doug Henry |
'68 |
CA: FAIRFIELD |
H |
Amber (Kleinlein) Aubrey |
'64 |
CA: FOLSOM |
H |
Hisayo Sawada |
'64 |
CA: FOSTER CITY |
H |
Kurtt Maben |
'63 |
CA: FREMONT |
H |
Lorraine (Rabe) Tomerlin |
'69 |
CA: FRESNO |
H |
Deloris (Langlot) Favro |
'61 |
CA: FULLERTON |
H |
Wesley Willmer |
'67 |
CA: FULLERTON |
H |
Norman Krebill |
'62 |
CA: GALT |
H |
Jeane (Fletcher) Lind |
'60 |
CA: GOLD RIVER |
H |
Sue (Hamrick) McMurray |
'69 |
CA: GOLD RIVER |
H |
Patricia Hausler |
'66 |
CA: HERMOSA BEACH |
H |
Ted Rosenquist |
'65 |
CA: HIDDEN HILLS |
H |
Nancy (Betts) Chandler |
'67 |
CA: HUGHSON |
H |
Ronald Prosser |
'65 |
CA: HUNTINGTON BEACH |
H |
Terry Halverson |
'68 |
CA: INDIAN WELLS |
H |
Louie Micheli |
'62 |
CA: INDIAN WELLS |
W |
Charlotte (Olson) Anderson |
'61 |
CA: INDIAN WELLS |
H |
Faye (Clemenshaw) Torgerson |
'62 |
CA: INDIO |
H |
Francine Elliott |
'63 |
CA: INDIO |
W |
Janet (Faber) Runkel |
'69 |
CA: INDIO |
H |
Linda (Giles) Wahoske |
'62 |
CA: INDIO |
H |
Jeanice (Graham) Cook |
'67 |
CA: INDIO |
H |
Dean Hobart |
'64 |
CA: INDIO |
H |
Janet (Lipsett) Gindin |
'62 |
CA: INDIO |
H |
Bonnie McCarty |
'65 |
CA: INDIO |
W |
Arlene (Nordlund) Brumm |
'60 |
CA: INDIO |
W |
Gil Runkel |
'65 |
CA: INDIO |
H |
Judy (Running) Hobart |
'64 |
CA: INDIO |
H |
Raye Seely |
'66 |
CA: INDIO |
H |
John Taylor |
'60 |
CA: INDIO |
H |
John Taylor |
'60 |
CA: INDIO |
W |
Don Williams |
'62 |
CA: INDIO |
W |
Donna (Boon) Davis |
'64 |
CA: IRVINE |
H |
Michael McBride |
'69 |
CA: IRVINE |
H |
Jim Sutton |
'67 |
CA: JACKSON |
H |
Karen (Archer) Rege |
'65 |
CA: JAMUL |
H |
Marilyn (Waits) Williams |
'60 |
CA: KELSEYVILLE |
H |
David Maffit |
'65 |
CA: LA CRESCENTA |
H |
Bill Engle |
'64 |
CA: LA JOLLA |
H |
Linnea (Lund) Benthien |
'61 |
CA: LA MESA |
H |
Ann (Alexander) Runkel |
'67 |
CA: LA QUINTA |
W |
Bill Bertoldi |
'64 |
CA: LA QUINTA |
H |
Janet (Galt) Kvistad |
'61 |
CA: LA QUINTA |
W |
Susan (Johnston) Zehnder |
'65 |
CA: LA QUINTA |
W |
Joan (Kittner) Johnston |
'62 |
CA: LA QUINTA |
W |
Mark McClure |
'69 |
CA: LA QUINTA |
H |
Paul Richey |
'65 |
CA: LA QUINTA |
H |
Arthur Runkel |
'67 |
CA: LA QUINTA |
W |
J William Savery |
'61 |
CA: LA QUINTA |
H |
Mike Burmaz |
'64 |
CA: LAGUNA HILLS |
H |
Mike Moore |
'60 |
CA: LAGUNA NIGUEL |
H |
Dee (Quiroga) Carroll |
'64 |
CA: LAGUNA WOODS |
H |
Deni (Alber) Cooperrider |
'65 |
CA: LINCOLN |
H |
Lynn (Padgett) Sadler |
'64 |
CA: LINCOLN |
H |
David Hill |
'67 |
CA: LODI |
H |
Wayne Henrie |
'66 |
CA: LONG BEACH |
H |
Tanya (Ziebarth) De Mare |
'63 |
CA: LOS ALTOS |
H |
Karin (Barter) Fielding |
'63 |
CA: LOS ANGELES |
H |
Penny Franklin |
'64 |
CA: LOS ANGELES |
H |
Poppy (Marks) Clark |
'63 |
CA: LOS ANGELES |
H |
Jade (Bradbury) Kalogeros |
'62 |
CA: LOS GATOS |
H |
Esther (Rogers) Volchok |
'63 |
CA: LOS GATOS |
H |
Esther Gimpel |
'67 |
CA: MAMMOTH LAKES |
H |
Karen (Brekke) Williams |
'62 |
CA: MARTINEZ |
H |
Chester Fitzell |
'64 |
CA: MARTINEZ |
H |
Nadine (Lindholm) Smaby |
'61 |
CA: MERCED |
H |
Marsha (Alderson) Hudson |
'61 |
CA: MILL VALLEY |
H |
Joni (Raphael) Greathouse |
'61 |
CA: MILL VALLEY |
W |
Norm Benson |
'62 |
CA: MODESTO |
H |
Tim Gregerson |
'61 |
CA: MONTAGUE |
H |
Peter Nebb |
'60 |
CA: MONTEREY |
H |
Doug Whitney |
'62 |
CA: MOORPARK |
H |
Diane (Born) Feldhammer |
'63 |
CA: MORAGA |
H |
Mona (Freeman) Gruhl |
'68 |
CA: MOUNTAIN RANCH |
H |
Rose-Sharon (Schwartz) Paymar |
'60 |
CA: MOUNTAIN VIEW |
H |
Julie Brand |
'62 |
CA: NAPA |
H |
Dorothy (Byers) Salmon |
'65 |
CA: NAPA |
H |
Art Langdon |
'64 |
CA: NAPA |
H |
B H Barnett |
'60 |
CA: NEWPORT BEACH |
H |
Judy (Burke) Brady |
'62 |
CA: NEWPORT BEACH |
H |
Sue (Lampkin) Bogdan |
'61 |
CA: NEWPORT BEACH |
H |
Maxine Larson |
'65 |
CA: NEWPORT BEACH |
H |
Scott Letterman |
'65 |
CA: NEWPORT BEACH |
H |
Michael Sutton |
'66 |
CA: NEWPORT BEACH |
H |
Yetta (Ostroff) Steward |
'69 |
CA: NORTH HOLLYWOOD |
H |
Anita (Krastins) Berzins |
'66 |
CA: NORTHRIDGE |
H |
Julie (Clift) Benke |
'63 |
CA: NOVATO |
H |
Torrey Lavik |
'65 |
CA: OAK PARK |
H |
Kay Baxter |
'66 |
CA: OAKLAND |
H |
Mike Johnson |
'62 |
CA: OAKLEY |
H |
Pete Lyons |
'63 |
CA: OCEANSIDE |
H |
Bryce Letterman |
'63 |
CA: ORANGE |
H |
Steve Lillibridge |
'67 |
CA: ORANGE |
H |
Sue (Gardner) Lucier |
'65 |
CA: ORINDA |
H |
Jane (Altose) Sullivan |
'60 |
CA: PACIFIC GROVE |
H |
Scott Dahlberg |
'62 |
CA: PACIFIC PALISADES |
H |
Bob Carlson |
'67 |
CA: PALM DESERT |
W |
John Cleveland |
'60 |
CA: PALM DESERT |
H |
Jim Egan |
'65 |
CA: PALM DESERT |
H |
Steve Ezelle |
'66 |
CA: PALM DESERT |
H |
Candy (Kane) Weinper |
'67 |
CA: PALM DESERT |
H |
Kris Knutzen |
'68 |
CA: PALM DESERT |
H |
Bill Mueller |
'63 |
CA: PALM DESERT |
H |
Leslie (Murray) Hartman |
'65 |
CA: PALM DESERT |
H |
Paul Smith |
'67 |
CA: PALM DESERT |
H |
Ken Wesche |
'63 |
CA: PALM DESERT |
W |
Paul Belgrave |
'67 |
CA: PALM SPRINGS |
H |
Franklin Gerber |
'64 |
CA: PALM SPRINGS |
W |
Diane (Huffhines) Evans |
'61 |
CA: PALM SPRINGS |
H |
Steve Johns |
'66 |
CA: PALM SPRINGS |
H |
Steve McBride |
'69 |
CA: PALM SPRINGS |
W |
Leah (Ouse) Schoolnik |
'61 |
CA: PALO ALTO |
H |
Gary Schoolnik |
'61 |
CA: PALO ALTO |
H |
Beth (Wassenberg) Guislin |
'67 |
CA: PALO ALTO |
H |
Susan (Edwards) Johnson |
'64 |
CA: PALOMAR PARK |
H |
Linda (Fraser) Arkenberg |
'62 |
CA: PALOS VERDES ESTATES |
H |
Marilyn (Berg) Connor |
'62 |
CA: PARADISE |
H |
Greg Pecknold |
'68 |
CA: PASADENA |
H |
Mary (Bauer) West |
'67 |
CA: PEARBLOSSOM |
H |
Kris (Ekstrand) Molesworth |
'68 |
CA: PETALUMA |
H |
Clint Gilbert |
'63 |
CA: PETALUMA |
H |
Brian Jones |
'68 |
CA: PETALUMA |
H |
Patricia (Skelton) Curtain |
'69 |
CA: PETALUMA |
H |
Dick Cohen |
'64 |
CA: PIEDMONT |
H |
Kathy Kerrihard |
'68 |
CA: PLEASANT HILL |
H |
Paul McClung |
'60 |
CA: POWAY |
H |
Betsy (Schmidt) McCool |
'62 |
CA: POWAY |
H |
Hank (Fields) Finesilver |
'64 |
CA: RANCHO MIRAGE |
H |
Wynn (Narodick) Bloch |
'61 |
CA: RANCHO MIRAGE |
H |
Carol Smith |
'68 |
CA: RED BLUFF |
H |
Douglass Wilson |
'61 |
CA: REDLANDS |
H |
G. R. 'Duke' Williams |
'64 |
CA: REDONDO BEACH |
H |
Pam (Penso) Lehman |
'61 |
CA: REDWOOD CITY |
H |
Diane Gilkerson |
'65 |
CA: RICHMOND |
H |
Elaine Miller |
'68 |
CA: RIVERSIDE |
H |
Karen (Benson) Purkey |
'65 |
CA: ROHNERT PARK |
H |
Celia (Knapp) Brunette |
'69 |
CA: ROHNERT PARK |
H |
Mark Leonard |
'69 |
CA: ROSEVILLE |
H |
Bud Dyson |
'65 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Donna Evans |
'60 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Paul Farnen |
'69 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Richard Long |
'68 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Jack Miller |
'61 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Mike Pipe |
'62 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Judy (Ritchie) Tolan |
'61 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Meredie (Youngren) Flaming |
'62 |
CA: SACRAMENTO |
H |
Mike English |
'65 |
CA: SALINAS |
H |
Bob Hunter |
'65 |
CA: SAN ANSELMO |
H |
Don Vesey |
'68 |
CA: SAN BRUNO |
H |
Sean Rood |
'69 |
CA: SAN CARLOS |
H |
John Pearson |
'64 |
CA: SAN CLEMENTE |
H |
Rick Savage |
'69 |
CA: SAN CLEMENTE |
H |
Robert Bergman |
'67 |
CA: SAN DIEGO |
H |
Yvonne (DePuydt) Boyd |
'67 |
CA: SAN DIEGO |
H |
Jim Knox |
'60 |
CA: SAN DIEGO |
H |
Nancy (Lyons) Amiel |
'64 |
CA: SAN DIEGO |
H |
David Montzingo |
'67 |
CA: SAN DIEGO |
H |
Robert Ryan |
'67 |
CA: SAN DIEGO |
H |
Phyllis Harding |
'66 |
CA: SAN FRANCISCO |
H |
Arnie Levinson |
'68 |
CA: SAN FRANCISCO |
H |
Thomas Pugel |
'66 |
CA: SAN GABRIEL |
H |
Ellen Caligari |
'68 |
CA: SAN JOSE |
H |
Don Carbine |
'64 |
CA: SAN JOSE |
H |
Alan Hemstad |
'64 |
CA: SAN JOSE |
H |
Ursula (Mahler) Suhr |
'67 |
CA: SAN JOSE |
H |
Vicki (Rosse) Krattli |
'66 |
CA: SAN JOSE |
H |
Tim Smith |
'60 |
CA: SAN JOSE |
H |
Barbara (Batchelder) Wilkins |
'65 |
CA: SAN LUIS OBISPO |
H |
Karen Jensen |
'66 |
CA: SAN MARCOS |
H |
Mary (Ramey) Cota |
'65 |
CA: SAN MARCOS |
H |
Susan (Hurt) White |
'64 |
CA: SAN PEDRO |
H |
Chris Biglin |
'65 |
CA: SAN RAFAEL |
H |
Beth (Case) Warters |
'68 |
CA: SAN RAFAEL |
H |
Marie Farley |
'69 |
CA: SAN RAFAEL |
H |
John Lindenmeyer |
'69 |
CA: SAN RAFAEL |
H |
Diane (Yoder) Ekberg |
'66 |
CA: SAN RAFAEL |
H |
Steve Home |
'69 |
CA: SANTA ANA |
H |
Terry Warren |
'63 |
CA: SANTA ANA |
H |
Doug Eardley |
'63 |
CA: SANTA BARBARA |
H |
Richard Hansen |
'67 |
CA: SANTA BARBARA |
H |
Kim Peters |
'67 |
CA: SANTA BARBARA |
H |
Ladeen (Smith) Miller |
'68 |
CA: SANTA BARBARA |
W |
Barbara West |
'63 |
CA: SANTA BARBARA |
H |
Marilee (Cousins) Davis |
'65 |
CA: SANTA MONICA |
H |
Nanci (Larson) Richler |
'66 |
CA: SANTA MONICA |
H |
Jim Beyers |
'63 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Mollie (Byers) Boice |
'68 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Rory Crowder |
'69 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Jeanne (Fisher) Levin |
'68 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Robert Ostling |
'61 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Sharon (Pifer) McPherson |
'63 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Shannon (Rubicam) Crowder |
'69 |
CA: SANTA ROSA |
H |
Kurt Schnebele |
'65 |
CA: SEASIDE |
H |
David Checkley |
'65 |
CA: SOLANA BEACH |
H |
Laurie (Skehan) Catron |
'66 |
CA: SOLANA BEACH |
H |
Linda Kittelson |
'67 |
CA: SONOMA |
H |
Lilia (Ceniza) Gamble |
'66 |
CA: SOUTH SAN FRANCISCO |
H |
Madeleine (Bruenner) Larsson |
'62 |
CA: SPRING VALLEY |
H |
David Lusian |
'65 |
CA: STEVENSON RANCH |
H |
Susan (Weber) Gold |
'61 |
CA: STUDIO CITY |
H |
Linda (Jacobsen) Landis |
'64 |
CA: TEMECULA |
H |
Mike Stangland |
'68 |
CA: THOUSAND OAKS |
H |
Sallie (Vincent) Weaver |
'63 |
CA: THOUSAND PALMS |
H |
Cheryl (Gilkerson) Warder |
'67 |
CA: UPLAND |
H |
Martha Bonner |
'65 |
CA: VAN NUYS |
H |
Daniel Lambirth |
'66 |
CA: VAN NUYS |
H |
Nancy (Leake) Warren |
'61 |
CA: VENICE |
H |
Helen (McAnulty) Fallon |
'65 |
CA: VENICE |
H |
Barbara (Lange) Schmidt |
'61 |
CA: WALNUT CREEK |
H |
Joanne Palmer |
'64 |
CA: WALNUT CREEK |
H |
Rob Hartzell |
'68 |
CA: WATSONVILLE |
H |
Dick Brekke |
'64 |
CA: WEST POINT |
H |
Ronda (Reese) Eddleman |
'62 |
CA: WESTLAKE VILLAGE |
H |
Stephen Morey |
'66 |
CA: WOODACRE |
H |
Joanie (Seligmann) Scherer |
'61 |
CA: WOODLAND HILLS |
H |
Diane (Stevenson) Milton |
'62 |
CA: YORBA LINDA |
H |
Karen (King) Weber |
'65 |
CO: ARVADA |
H |
Susan (Baird) Turner |
'63 |
CO: AURORA |
H |
Bonnie (Cooper) Gehrmann |
'60 |
CO: AVON |
H |
Jay Rowland |
'69 |
CO: BOULDER |
H |
Barb (Senner) Corson |
'64 |
CO: BOULDER |
H |
Sharon (Nordine) Berry |
'65 |
CO: BRIGHTON |
H |
Michael Lupton |
'68 |
CO: CASTLE ROCK |
H |
Dick Anderwald |
'65 |
CO: COLORADO SPRINGS |
H |
Lynne (Hurt) Watters |
'68 |
CO: COLORADO SPRINGS |
H |
Mark Jensen |
'67 |
CO: COLORADO SPRINGS |
H |
Donna (Dorsten) Morgan |
'66 |
CO: DENVER |
H |
Kay (Grotting) Jakowich |
'64 |
CO: DENVER |
H |
Bill James |
'65 |
CO: DENVER |
H |
Mary (Kegley) Foley |
'65 |
CO: DENVER |
H |
Julie (Savage) Wade |
'67 |
CO: DENVER |
H |
Rob Wesson |
'62 |
CO: EVERGREEN |
H |
Sandra (Brooks) Stuart |
'61 |
CO: FORT COLLINS |
H |
Carol (Buckmiller) Benish |
'65 |
CO: GOLDEN |
H |
Margaret (Meyer) Coleman |
'68 |
CO: GRAND JUNCTION |
H |
Mryl Ann (Hoffman) Bond |
'61 |
CO: LAKEWOOD |
H |
Doug Maben |
'68 |
CO: LAKEWOOD |
H |
Jane (Samuelson) Ericson |
'65 |
CO: LITTLETON |
H |
Jim McMullen |
'65 |
CO: LONE TREE |
H |
Judy (Blydenstein) Peinovich |
'69 |
CO: LOVELAND |
H |
Blair Warner |
'68 |
CO: NATHROP |
H |
Nancy Pennington |
'64 |
CO: NIWOT |
H |
Linda Meador |
'69 |
CO: PAGOSA SPGS |
H |
Jayne (Jackson) Scribner |
'66 |
CO: PALISADE |
H |
Chris Medina |
'69 |
CO: PARKER |
H |
Bob Waits |
'63 |
CO: PARKER |
H |
Sharon (Harris) Fernandes |
'69 |
CO: PEYTON |
H |
Suzanne Goller |
'69 |
CO: RIDGWAY |
H |
Gary Bolton |
'67 |
CO: WINDSOR |
H |
Anne (Thomasson) Currey |
'68 |
CO: WRAY |
H |
Denise (Larkin) Brumpton |
'69 |
CT: GALES FERRY |
H |
Martin Arnold |
'60 |
CT: MILFORD |
H |
Dick Stephan |
'62 |
DC: WASHINGTON |
H |
Patricia Svoboda |
'69 |
DC: WASHINGTON |
H |
James Green |
'67 |
DE: MILFORD |
H |
Judy (Scory) Welsh |
'64 |
FL: CAPE CORAL |
H |
Ginger (Allan) Macintosh |
'67 |
FL: COCOA |
H |
Malcolm Paulson |
'68 |
FL: COCOA |
H |
Jan (Golze) Davis |
'68 |
FL: CRYSTAL RIVER |
H |
Martin Arnold |
'60 |
FL: DELRAY BEACH |
W |
Dick Paulson |
'64 |
FL: FORT MYERS |
H |
Mary Ann (Asmundson) Young |
'64 |
FL: FREEPORT |
H |
Gail Sherman |
'68 |
FL: GAINESVILLE |
H |
Kathy (James) Evans |
'63 |
FL: JENSEN BEACH |
H |
Ben Abiles |
'68 |
FL: KISSIMMEE |
H |
Philip Rourke |
'65 |
FL: MARCO ISLAND |
W |
Fred Edwards |
'65 |
FL: MELBOURNE |
H |
Susan (Morrison) Owen |
'64 |
FL: MELBOURNE |
H |
Ralph Rinaldi |
'64 |
FL: NEW PORT RICHEY |
H |
Jim Simpson |
'62 |
FL: OCALA |
H |
Carole (Oleson) Radabaugh |
'60 |
FL: ORANGE PARK |
H |
Richard Mead |
'68 |
FL: ORLANDO |
H |
Cindy (Rubin) White |
'68 |
FL: ORLANDO |
H |
Sandra (Navin) Leaver |
'68 |
FL: PALM CITY |
H |
Terry (Thompson) Kronfeld |
'61 |
FL: PALM CITY |
H |
Jan (McMullen) Perly |
'62 |
FL: PALM COAST |
H |
Tom Greime |
'60 |
FL: PALM HARBOR |
H |
Judy (Nestos) Kutenits |
'62 |
FL: PEMBROKE PINES |
H |
Victoria Taylor |
'68 |
FL: PENSACOLA |
H |
Victoria Taylor |
'68 |
FL: PENSACOLA |
W |
Scott Mikel |
'69 |
FL: POLK CITY |
H |
Ward Mundy |
'64 |
FL: PONTE VEDRA BEACH |
H |
Ward Mundy |
'64 |
FL: PONTE VEDRA BEACH |
W |
Colleen (Murphy) Lusk |
'61 |
FL: REDDICK |
H |
Colleen (Murphy) Lusk |
'61 |
FL: REDDICK |
W |
Thomas Lupton |
'63 |
FL: ROCKLEDGE |
H |
Janet Hamilton |
'66 |
FL: SAINT AUGUSTINE |
H |
Bob Allen |
'69 |
FL: SAINT CLOUD |
H |
Donald Harris |
'66 |
FL: SEBASTIAN |
H |
Fred Estrada |
'67 |
FL: TAMPA |
H |
John Jenkins |
'60 |
FL: THE VILLAGES |
H |
Karen (Pescatore) Moore |
'63 |
FL: TITUSVILLE |
H |
George Schofield |
'62 |
FL: UNIVERSITY PARK |
H |
Ralph Frank |
'64 |
FL: WEEKI WACHEE |
H |
Bryan Kollman |
'66 |
FL: WEST PALM BEACH |
H |
Frank Chaney |
'60 |
FL: ZEPHYRHILLS |
H |
Marsha (Gastwirth) Wyman |
'65 |
GA: ATLANTA |
H |
Joann (Glass) Cardon |
'67 |
GA: ATLANTA |
H |
Pamela (Taylor) Dailey |
'65 |
GA: ATLANTA |
H |
Karen (Kuebler) Murrell |
'65 |
GA: AUGUSTA |
H |
Béla Varga |
'65 |
GA: BUFORD |
H |
Jon Lafferty |
'64 |
GA: COLUMBUS |
H |
Jim Rice |
'60 |
GA: CUMMING |
H |
Warren Ira Johnson |
'69 |
GA: DAWSON |
H |
Anne Minium |
'64 |
GA: DEMOREST |
H |
Victor Hardy |
'67 |
GA: EVANS |
H |
Kathy (Plank) Calvin |
'65 |
GA: GRAYSON |
H |
Margaret (Cullison) Safford |
'65 |
GA: MONROE |
H |
Julie (Sceva) Martin |
'61 |
GA: PINE MOUNTAIN |
H |
Sue (Linforth) Garrett |
'60 |
GA: STATHAM |
H |
Kip McAtee |
'69 |
HI: AIEA |
H |
David Westman |
'62 |
HI: EWA BEACH |
H |
Carole (Leach) Geballe |
'65 |
HI: HILO |
H |
Jay Blossey |
'65 |
HI: HONOLULU |
H |
Thomas German |
'67 |
HI: HONOLULU |
H |
James Pearce |
'65 |
HI: HONOLULU |
H |
Peter Freeman |
'65 |
HI: KAILUA |
H |
Bill Scarvie |
'62 |
HI: KAILUA |
H |
John Cochrane |
'69 |
HI: KAILUA KONA |
H |
Donna (Neal) St John |
'63 |
HI: KAILUA KONA |
H |
Andee (Packard) Bemrose |
'68 |
HI: KAILUA KONA |
H |
Cindi (Simmons) Weldon |
'66 |
HI: KAILUA KONA |
H |
Rogelio Dela Cruz |
'61 |
HI: KAMUELA |
H |
Sheila (Carroll) Kini |
'65 |
HI: KANEOHE |
H |
Susie Anderson |
'61 |
HI: KAPOLEI |
H |
Julie (Torrico) Jackson |
'65 |
HI: KAPOLEI |
H |
Scott Jepson |
'62 |
HI: KIHEI |
H |
Steve Reibman |
'61 |
HI: KIHEI |
W |
Eileen Runnels |
'69 |
HI: KOLOA |
H |
Paula Cross |
'60 |
HI: MAKAWAO |
H |
Jody Sue (Nielsen) Canady |
'65 |
HI: MAUNALOA |
H |
Philip Pival |
'66 |
HI: MILILANI |
H |
Alice Lindahl |
'63 |
HI: PAHOA |
H |
Nikki Peters |
'64 |
HI: WAHIAWA |
H |
Jim Aitken |
'62 |
HI: WAIMANALO |
H |
Fred Norris |
'68 |
IA: CEDAR RAPIDS |
H |
Larry Friar |
'69 |
IA: DALLAS CENTER |
H |
Dick Dearinger |
'64 |
IA: MARION |
H |
John Dey |
'66 |
IA: OLGA |
H |
Linda Guay |
'64 |
ID: AMMON |
H |
Timothy Grier |
'64 |
ID: BOISE |
H |
Leslie (Hollenbeck) Bianchi |
'66 |
ID: BOISE |
H |
Dale Hulbert |
'62 |
ID: BOISE |
H |
Peter Kahlke |
'63 |
ID: BOISE |
H |
Betty (Lewis) Hulbert |
'62 |
ID: BOISE |
H |
Nancy (Munro) Sim |
'64 |
ID: BOISE |
H |
Lorene (Oien) Oldroyd |
'64 |
ID: BOISE |
H |
Barbara (Wandesforde) Ford |
'63 |
ID: BOISE |
H |
Noel Nechanicky |
'60 |
ID: BONNERS FERRY |
H |
James Kirby |
'66 |
ID: CALDWELL |
H |
Gary Lanum |
'66 |
ID: CALDWELL |
H |
Harry Lanum |
'67 |
ID: CALDWELL |
H |
Joey (Weise) Currin |
'65 |
ID: CLARK FORK |
H |
David Aitken |
'68 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Paul Batton |
'62 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Sheila (Clay) Wood |
'60 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Danna (McEachern) Johnston |
'60 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Dan O'Neill |
'61 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Larry Running |
'67 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Linda (Ubaghs) Crothers |
'62 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Dan Zadra |
'64 |
ID: COEUR D ALENE |
H |
Carol (Bloomquist) Dorney |
'66 |
ID: DALTON GARDENS |
H |
Jim Dorney |
'64 |
ID: DALTON GARDENS |
H |
Gary Blake |
'62 |
ID: DRIGGS |
H |
Denny Freeburn |
'62 |
ID: EAGLE |
H |
Judy (Moore) Moore |
'61 |
ID: EAGLE |
H |
Priscilla VanHorne |
'64 |
ID: EAGLE |
H |
June (Weeks) Carney |
'65 |
ID: GARDEN CITY |
H |
Patrick Adams |
'68 |
ID: GENESEE |
H |
Richard Dance |
'69 |
ID: HAYDEN |
H |
Kenneth Thompson |
'61 |
ID: HAYDEN |
H |
Sally (Brindle) Granston |
'61 |
ID: KETCHUM |
H |
Bill Leyrer |
'67 |
ID: KETCHUM |
H |
Stan Stewart |
'66 |
ID: KETCHUM |
W |
Mike Fowler |
'64 |
ID: MERIDIAN |
H |
Bob Greer |
'66 |
ID: MERIDIAN |
H |
Carole (Krier) Fisher |
'60 |
ID: MERIDIAN |
H |
Martha (Lindahl) Reed |
'64 |
ID: MOSCOW |
H |
Larry Burt |
'64 |
ID: NAMPA |
H |
Frank Lanum |
'65 |
ID: NAMPA |
H |
Herb Strandberg |
'62 |
ID: NAMPA |
H |
Reta Summerlin |
'68 |
ID: NAPLES |
H |
Jerry Barbour |
'68 |
ID: POST FALLS |
H |
Douglas Martin |
'68 |
ID: POST FALLS |
H |
Sharon (Pratt) Haug |
'65 |
ID: POST FALLS |
H |
Nancy Olson |
'66 |
ID: PRIEST RIVER |
H |
Kathy (Clayton) Jensen |
'62 |
ID: REXBURG |
H |
Helen (Wright) Greatorex |
'68 |
ID: RIGBY |
H |
Gloria (Mantik) Kelsey |
'61 |
ID: RUPERT |
H |
Philip Clyde |
'66 |
ID: SAINT MARIES |
H |
Karen (Johnson) Reed |
'62 |
ID: SALMON |
H |
Scott Burpee |
'69 |
ID: SHOSHONE |
H |
Leah Holce |
'67 |
ID: STANLEY |
H |
Steve Greer |
'64 |
ID: SUN VALLEY |
H |
Joan (Kittner) Johnston |
'62 |
ID: SUN VALLEY |
H |
Penny (Turley) Mazzola |
'64 |
ID: SUN VALLEY |
H |
Linda Fuchs |
'65 |
ID: WORLEY |
H |
Carol Jean (Luft) Blackwood |
'67 |
IL: ARLINGTON HEIGHTS |
H |
Candi (Balch) Tepke |
'68 |
IL: CHICAGO |
H |
Bonnie Campbell |
'62 |
IL: CHICAGO |
H |
Susan (Grunsfeld) Levitt |
'60 |
IL: CHICAGO |
H |
John Maynard |
'60 |
IL: CHICAGO |
H |
Betsy (Brown) Lund |
'62 |
IL: CHRISMAN |
H |
Norbert Kniepp |
'64 |
IL: COLLINSVILLE |
H |
Galen Burghardt |
'61 |
IL: EVANSTON |
W |
James Holland |
'66 |
IL: FRANKFORT |
H |
Mike Murphy |
'68 |
il: FREEPORT |
H |
Jary Archer |
'63 |
IL: HOOPESTON |
H |
Barry Nordstrom |
'65 |
IL: MARENGO |
H |
Ed Willgress |
'62 |
IL: MUNDELEIN |
H |
Sue (Patton) Krolick |
'62 |
IL: NAPERVILLE |
W |
Ann (Wesson) Collins |
'64 |
IL: OAK PARK |
H |
Janet (Lundeen) Jais |
'67 |
IL: TISKILWA |
H |
Sally (Greenstreet) Knight |
'60 |
IL: WHEATON |
H |
Dan Flanagan |
'64 |
IN: FISHERS |
H |
Sally (Sroufe) Stout |
'60 |
IN: HENRYVILLE |
H |
Ted Locke |
'61 |
IN: INDIANAPOLIS |
H |
Nancy (Reynolds) Hensel |
'60 |
IN: VINCENNES |
H |
Rochelle (Gagola) Henshaw |
'66 |
KS: ANDOVER |
H |
Wally Salonka |
'62 |
KS: MANHATTAN |
H |
Bob Mogren |
'60 |
KS: MISSION |
H |
Sue (Richardson) Koehn |
'60 |
KS: MONTEZUMA |
H |
Barbara (Hines) Belt |
'64 |
KS: PRAIRIE VILLAGE |
H |
Barbara (Hines) Belt |
'64 |
KS: PRAIRIE VILLAGE |
W |
Gail (McCormick) Wall |
'62 |
KY: CRESTWOOD |
H |
Timothy Hale |
'69 |
KY: CRITTENDEN |
H |
Maile (Phillips) Fowler |
'61 |
KY: LOUISVILLE |
H |
Terry Nelson |
'60 |
KY: NEBO |
H |
Linda Locker |
'68 |
KY: NICHOLASVILLE |
H |
Dennis Connelly |
'69 |
KY: OWENSBORO |
H |
Sonia (Fairleigh) Griffin |
'64 |
LA: BATON ROUGE |
H |
Peggy (Pemberton) Goutreax |
'63 |
LA: BATON ROUGE |
H |
Nolan Johnson |
'68 |
LA: METAIRIE |
H |
Jim Wedeberg |
'67 |
LA: SHREVEPORT |
H |
Diane (Ramberg) Lapins |
'65 |
MA: BEVERLY |
H |
Gary Sinkey |
'63 |
MA: CARVER |
H |
Beth (Wallace) Taylor |
'69 |
MA: FRAMINGHAM |
H |
Joanne (Rogers) Kutok |
'67 |
MA: SHARON |
H |
Georgia (Economou) Vogel |
'64 |
MA: WILMINGTON |
H |
Tom Bryson |
'62 |
MD: BALTIMORE |
H |
Kay (Wordsworth) Wilder |
'63 |
MD: ELLICOTT CITY |
H |
Anise (Hawthorne) Snyder |
'60 |
MD: OXFORD |
H |
Barbara (Waite) Jaques |
'60 |
MD: SILVER SPRING |
H |
Bob Crawford |
'62 |
MD: WESTMINSTER |
H |
Irene (Brink) Eilers |
'69 |
ME: SARGENTVILLE |
H |
Charles Burks |
'64 |
MI: ADRIAN |
H |
Donald Fyall |
'65 |
MI: ANN ARBOR |
H |
Jill (Sutton) Natalini |
'64 |
MI: CANTON |
H |
Riley Jensen |
'60 |
MI: GRAND RAPIDS |
H |
Dave Myers |
'60 |
MI: HOLLAND |
H |
Jennifer (Arntzen) Richards |
'69 |
MI: HOWARD CITY |
H |
Keith Berven |
'68 |
MI: LAKE ORION |
H |
Robert Jackson |
'67 |
MI: MANTON |
H |
Dan Davis |
'66 |
MN: ALBERT LEA |
H |
Thom Harris |
'65 |
MN: ALEXANDRIA |
H |
Lynn (Stewart) Hennek |
'68 |
MN: AVON |
H |
Nancy (Heffelfinger) Greuel |
'63 |
MN: BEMIDJI |
H |
Evelyn (Denison) Turner |
'68 |
MN: BYRON |
H |
David Hillestad |
'69 |
MN: ELLSWORTH |
H |
William Hamlin |
'68 |
MN: MINNEAPOLIS |
H |
David Semple |
'63 |
MN: MINNEAPOLIS |
H |
Gene Bergman |
'64 |
MN: MORRIS |
H |
Tom Haney |
'68 |
MN: NEW HOPE |
H |
Gerald Gatzke |
'63 |
MN: PINE CITY |
H |
Tom Kimmel |
'61 |
MN: SAINT PAUL |
H |
Jan Phillips |
'60 |
MN: SAINT PAUL |
H |
Kimberly Ryan |
'68 |
MN: SAINT PAUL |
H |
Carole (White) Zimmerman |
'64 |
MN: SAINT PAUL |
H |
John Williams |
'68 |
MN: SAINT PAUL |
H |
Karen (Edwards) Johnson |
'68 |
MN: SAINT PETER |
H |
Shirley (Allen) Glas |
'67 |
MN: STILLWATER |
H |
Sharon Schultz |
'68 |
MN: SWATARA |
H |
Linda (Wordsworth) Thomas |
'69 |
MN: WILLMAR |
H |
Craig Backstrom |
'69 |
MO: BRANSON |
H |
Gayle (Korman) Walker |
'63 |
MO: BRANSON |
H |
Rod Gibbons |
'67 |
MO: CAMDENTON |
H |
James Motter |
'66 |
MO: HARTSBURG |
H |
Nancy (Sylvester) Huffman |
'69 |
MO: INDEPENDENCE |
H |
Bernie Booye |
'69 |
MO: KANSAS CITY |
H |
Pamela (Carter) Bergin |
'67 |
MO: KANSAS CITY |
H |
Peter Merry |
'65 |
MO: LEES SUMMIT |
H |
Karen (Skoor) Bidney |
'69 |
MO: LEES SUMMIT |
H |
Bob Maddox |
'67 |
MO: OZARK |
H |
Luana (Long) Potter |
'62 |
MO: SAINT LOUIS |
H |
Allen Hayden |
'67 |
MS: VANCLEAVE |
H |
Mick Bonar |
'65 |
MT: BIGFORK |
H |
Kristin (Crosby) Shuman |
'65 |
MT: BOZEMAN |
H |
Jane (Settersten) Wright |
'65 |
MT: BOZEMAN |
H |
Joseph Pittson |
'61 |
MT: COLUMBIA FALLS |
H |
Van Sherod |
'64 |
MT: COLUMBIA FALLS |
H |
Maggie (Donaldson) Lehn |
'67 |
MT: EAST HELENA |
H |
Karen (Jensen) Mann |
'63 |
MT: EAST HELENA |
H |
Roxy Lehn |
'66 |
MT: EAST HELENA |
H |
Bill Gouin |
'64 |
MT: HAMILTON |
H |
Roger Ryan |
'68 |
MT: HAMILTON |
H |
Howard Heffelfinger |
'61 |
MT: HELENA |
H |
Brent Northup |
'64 |
MT: HELENA |
H |
Karen (Rogers) Raphael-Conley |
'62 |
MT: HELENA |
H |
Ron Wilson |
'65 |
MT: HELENA |
H |
Jan (Renard) Murphy |
'68 |
MT: HUSON |
H |
Doug Walker |
'63 |
MT: KALISPELL |
H |
Arnold Jenkins |
'65 |
MT: LEWISTOWN |
H |
Patricia Engberg |
'68 |
MT: LIBBY |
H |
Ann German |
'67 |
MT: LIBBY |
H |
Chipper Gray |
'65 |
MT: MISSOULA |
H |
Joe Salisbury |
'65 |
MT: MISSOULA |
H |
Jim Jenner |
'67 |
MT: PHILIPSBURG |
H |
William Bynum |
'69 |
MT: REXFORD |
H |
Don Bryson |
'65 |
MT: RUDYARD |
H |
Dan Betzler |
'65 |
MT: STEVENSVILLE |
H |
Alice (Lehn) Salonka |
'63 |
MT: TOWNSEND |
H |
Jeannette (Wessel) Farabee |
'65 |
NC: ASHEBORO |
H |
Ken Richstad |
'62 |
NC: ASHEVILLE |
H |
Steve Haynes |
'61 |
NC: BILTMORE FOREST |
H |
Joyce (Moss) McClain |
'69 |
NC: CEDAR GROVE |
H |
Corinne (Anderson) Houpt |
'61 |
NC: CHAPEL HILL |
H |
Corinne (Anderson) Houpt |
'61 |
NC: CHAPEL HILL |
W |
Penny (Adams) Penson-Traywick |
'61 |
NC: CHARLOTTE |
H |
Tim McGill |
'69 |
NC: CHARLOTTE |
H |
Jim Nelson |
'62 |
NC: HAMPSTEAD |
H |
Eddie Gagne |
'62 |
NC: RALEIGH |
H |
Charles Holbrook |
'68 |
NC: ROUGEMONT |
H |
Erick Olson |
'66 |
NC: VASS |
H |
Gregg Boggs |
'65 |
NC: WHITTIER |
H |
Dellaine (Anderson) Risley |
'61 |
NC: WILMINGTON |
H |
Howard Rockness |
'62 |
NC: WILMINGTON |
H |
Wendy (Wilson) Pless |
'63 |
NC: WINSTON SALEM |
H |
Dennis Wanner |
'65 |
ND: BISMARCK |
H |
Linda (Asmundson) Arnason |
'64 |
ND: BOTTINEAU |
H |
Kevan Smith |
'69 |
ND: FARGO |
H |
Rodney Brecht |
'65 |
ND: GOLDEN VALLEY |
H |
Elaine Hellem |
'69 |
ND: LANKIN |
H |
Gary Jacobson |
'61 |
NE: GRAND ISLAND |
H |
Barbara (Yantis) Meismer |
'60 |
NE: KEYSTONE |
H |
Gary Leak |
'67 |
NE: OMAHA |
H |
Margie (Baxter) Moormann |
'65 |
NE: SAINT PAUL |
H |
Kim Buckley |
'66 |
NH: WEST LEBANON |
H |
Bridget (Kinsey) Buckley |
'66 |
NH: WEST LEBANON |
H |
Joan (Pekie) Winter |
'64 |
NJ: CALIFON |
H |
Curt Rowell |
'69 |
NJ: PHILLIPSBURG |
H |
Dave Crutcher |
'64 |
NJ: SOUTH ORANGE |
H |
Joe Stanavich |
'65 |
NJ: TOMS RIVER |
H |
Lolita (Altentaler) Sage |
'68 |
NM: ALBUQUERQUE |
H |
Al Holmquist |
'60 |
NM: ALBUQUERQUE |
H |
Anne McDougall |
'64 |
NM: ALBUQUERQUE |
H |
Carol Ann Rutenberg |
'67 |
NM: ALBUQUERQUE |
H |
Frank Wodarz |
'61 |
NM: FARMINGTON |
H |
Irene Wanner |
'67 |
NM: JEMEZ PUEBLO |
H |
Tim McKimmie |
'66 |
NM: LAS CRUCES |
H |
Laura Whitney |
'69 |
NM: LAS CRUCES |
H |
Gary Chrisman |
'62 |
NM: POLVADERA |
H |
Rahla Carney |
'64 |
NM: SANTA CLARA |
H |
Lorna Dyer |
'63 |
NM: SANTA FE |
H |
Jim Tyo |
'67 |
NM: SANTA FE |
H |
Milledge Boyce |
'68 |
NM: SILVER CITY |
H |
Jan (Williams) McCall |
'67 |
NV: DAYTON |
H |
Bill Thornton |
'64 |
NV: GENOA |
H |
Joy (Brinsmead) Sirianni |
'69 |
NV: HENDERSON |
H |
Karen (Esch) Sellman |
'66 |
NV: HENDERSON |
H |
Barry Jones |
'60 |
NV: HENDERSON |
H |
Gregg Noord |
'65 |
NV: HENDERSON |
H |
Dan Peterson |
'69 |
NV: HENDERSON |
H |
Hal Quinby |
'69 |
NV: HENDERSON |
H |
Tad Danz |
'60 |
NV: INCLINE VILLAGE |
H |
Susan (Mathiasen) Williams |
'66 |
NV: INCLINE VILLAGE |
H |
Bill Batley |
'68 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Sally (Creedon) Verd |
'66 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Kurt Dunphy |
'61 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Lois (Dwoskin) Suwol |
'64 |
NV: LAS VEGAS |
W |
Pamela Jo (Green) Dahl |
'65 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Maribeth (Lajala) Bigos |
'62 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Deborah (LeBaron) Hearst |
'66 |
NV: LAS VEGAS |
H |
John Leonard |
'67 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Robert Moore |
'66 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Joan (Piercey) Gingrich |
'69 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Sandra (Rustuen) Smith |
'65 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Nancy (Shepan) Carlson |
'65 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Vincent Siguenza |
'62 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Howard Smith |
'65 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Carl Wald |
'64 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Donn Werrbach |
'66 |
NV: LAS VEGAS |
H |
Earlene (Welky) Issel |
'69 |
NV: MINDEN |
H |
Sherron (Jenseth) McBeth |
'64 |
NV: NORTH LAS VEGAS |
H |
John Tedmon |
'62 |
NV: NORTH LAS VEGAS |
H |
Al Braham |
'63 |
NV: PAHRUMP |
H |
Chris (Harris) Butler |
'69 |
NV: PAHRUMP |
H |
Albert Malosky |
'66 |
NV: RENO |
H |
Steve Williamson |
'69 |
NV: RENO |
H |
Sylvia Beck |
'69 |
NV: SPARKS |
H |
Linda (Egan) Johnson |
'66 |
NV: SPARKS |
H |
James Kidney |
'67 |
NV: SPARKS |
H |
Vicky (McMahan) Claiser |
'68 |
NV: SPARKS |
H |
Judy (Speer) Rebhun |
'66 |
NY: BEDFORD |
H |
Danny Kauffman |
'63 |
NY: HOUGHTON |
H |
Cecelia (Reidy) Post |
'64 |
NY: ISLAND PARK |
H |
Joyce Wells |
'68 |
NY: LOCH SHELDRAKE |
H |
Dick Jenseth |
'65 |
NY: MAMARONECK |
H |
Regina (Eros) Bielka |
'64 |
NY: NEW YORK |
H |
Loretta Hamaker |
'63 |
NY: NEW YORK |
H |
Elaine Morikawa |
'69 |
NY: NEW YORK |
H |
Peter Norton |
'61 |
NY: NEW YORK |
H |
Kathy Paul |
'66 |
NY: NEW YORK |
H |
Donna (Damon) Cowles |
'63 |
NY: ORISKANY FALLS |
H |
Helen (Conides) Collins |
'64 |
NY: PATCHOGUE |
H |
Jessie Ann (Blake) Salmon |
'69 |
NY: POUGHKEEPSIE |
H |
Margaret (Laughland) Brennan |
'62 |
NY: SCHENECTADY |
H |
Jamie (Wiggins) Hamilton |
'64 |
OH: CHILLICOTHE |
H |
Phyllis (Mercer) Dunham |
'61 |
OH: CINCINNATI |
H |
Kathy (Hansen) Robinson |
'64 |
OH: COLUMBUS |
H |
Paulette (Ogren) Bowen |
'64 |
OH: FAIRFIELD |
H |
Susan McKiernan |
'65 |
OH: MEDINA |
H |
Pat (Wilson) Comer |
'64 |
OH: MIDDLETOWN |
H |
Lois (Axman) Love |
'63 |
OH: MILFORD |
H |
David Johnson |
'65 |
OH: REYNOLDSBURG |
H |
Georgia (Skarsvog) Doolittle |
'67 |
OK: CLAREMORE |
H |
Eddie Cooper |
'62 |
OK: CLAYTON |
H |
Karen (Tribe) Richeson |
'65 |
OK: SHAWNEE |
H |
Cathy (Carter) Robertson |
'63 |
OK: YUKON |
H |
Nina (Marcus) Royce |
'62 |
OR: ASHLAND |
H |
Sonja Grotting |
'67 |
OR: ASTORIA |
H |
James Santee |
'67 |
OR: ASTORIA |
H |
Jill Johnson |
'65 |
OR: BEAVERTON |
H |
Terry Nordstrom |
'60 |
OR: BEAVERTON |
H |
Nonie (Smith) Neubauer |
'67 |
OR: BEAVERTON |
H |
Wayne Strid |
'61 |
OR: BEAVERTON |
H |
Chuck Sturgis |
'68 |
OR: BEAVERTON |
H |
Beverly (Davis) Allen |
'68 |
OR: BEND |
H |
Joe Hendricks |
'61 |
OR: BEND |
H |
Vicki (Huey) Grieb |
'67 |
OR: BEND |
H |
Susan (Johnston) Zehnder |
'65 |
OR: BEND |
H |
Marge (Lent) VanCamp |
'61 |
OR: BEND |
H |
Karen (Mumby) Caldaron |
'67 |
OR: BEND |
H |
Greg Newton |
'69 |
OR: BEND |
H |
James Palmer |
'67 |
OR: BEND |
H |
Bonnie (Slattery) Snyder |
'68 |
OR: BEND |
H |
Mary Anne (Svensson) Southam |
'67 |
OR: BEND |
H |
Norm Wiggins |
'64 |
OR: BEND |
H |
Marcie (Wood) Newton |
'69 |
OR: BEND |
H |
Dean Walter |
'68 |
OR: BORING |
H |
Sara (Garrett) Rae |
'66 |
OR: CANBY |
H |
Jack Montgomery |
'67 |
OR: CANBY |
H |
Penny (Anderson) Rice |
'68 |
OR: CANNON BEACH |
H |
James DeVoe |
'61 |
OR: CARLTON |
H |
Wes Walton |
'68 |
OR: CENTRAL POINT |
H |
Michael DeShane |
'60 |
OR: CLACKAMAS |
H |
Sandi Redfern |
'62 |
OR: CORBETT |
H |
Norm Castillo |
'64 |
OR: CORVALLIS |
H |
Linda (Floyd) Scariano |
'66 |
OR: CORVALLIS |
H |
Tom Kirch |
'66 |
OR: CORVALLIS |
H |
John Wells |
'67 |
OR: CORVALLIS |
H |
Lynn Rae (Johnson) Fitch |
'61 |
OR: CRESWELL |
H |
Jack Piper |
'66 |
OR: CRESWELL |
H |
Gayle (Esselbach) Lefever |
'61 |
OR: DALLAS |
H |
Tom Berg |
'63 |
OR: DAMASCUS |
H |
Warren Ford |
'67 |
OR: DEPOE BAY |
H |
Thomas Rohn |
'67 |
OR: ELGIN |
H |
Marilyn (Matheson) Daniel |
'64 |
OR: ELMIRA |
H |
Hank Alley |
'63 |
OR: EUGENE |
H |
Gretchen Delius |
'64 |
OR: EUGENE |
H |
William Knight |
'62 |
OR: EUGENE |
H |
Alan Meyer |
'64 |
OR: EUGENE |
H |
Marcia (Weidig) Hilton |
'65 |
OR: EUGENE |
H |
Cathie (Doss) Smits |
'61 |
OR: FAIRVIEW |
H |
David Fellows |
'67 |
OR: FLORENCE |
H |
Larry Herberg |
'68 |
OR: FLORENCE |
H |
Steve Meyers |
'68 |
OR: FLORENCE |
H |
Mike Robison |
'65 |
OR: FLORENCE |
H |
Pete Truax |
'64 |
OR: FOREST GROVE |
H |
Darlene (Uhlig) Bauer |
'63 |
OR: FOREST GROVE |
H |
Pam (Swanberg) Hall |
'61 |
OR: GRANTS PASS |
H |
Donna (Dillaway) Stebbins |
'62 |
OR: GRESHAM |
H |
Keith Warren |
'68 |
OR: GRESHAM |
H |
John Douglass |
'62 |
OR: HERMISTON |
H |
Paul Nordlund |
'65 |
OR: HILLSBORO |
H |
Chuck Cox |
'63 |
OR: HOOD RIVER |
H |
Christine DeBruler |
'68 |
OR: HOOD RIVER |
H |
Shelby Platt |
'65 |
OR: INDEPENDENCE |
H |
Betty Petera |
'63 |
OR: JUNCTION CITY |
H |
Cathy (McPhaden) Philbrick |
'65 |
OR: KEIZER |
H |
Frank Pauley |
'63 |
OR: KEIZER |
H |
Sheila (Esch) Cox |
'68 |
OR: KLAMATH FALLS |
H |
Paul Ferguson |
'66 |
OR: KLAMATH FALLS |
H |
Tom Hennecke |
'68 |
OR: KLAMATH FALLS |
H |
Julie (Hennecke) Haskins |
'69 |
OR: KLAMATH FALLS |
H |
Lois (Dwoskin) Suwol |
'64 |
OR: LAKE OSWEGO |
H |
Arlyn (Grove) Gordon |
'66 |
OR: LAKE OSWEGO |
H |
Karen (Tromley) Babcock |
'61 |
OR: LAKESIDE |
H |
Heather (Smith) McLaughlin |
'67 |
OR: LEBANON |
H |
Denis Morrison |
'62 |
OR: LINCOLN CITY |
H |
David Shafer |
'68 |
OR: MADRAS |
H |
Mary (Lindahl) Ruhl |
'68 |
OR: MANZANITA |
H |
Karen (Vierling) Babbitt |
'64 |
OR: MANZANITA |
H |
Tom Zirk |
'60 |
OR: MCMINNVILLE |
H |
Jill (Peterson) Smith |
'66 |
OR: MEDFORD |
H |
James Waldrip |
'65 |
OR: MERLIN |
H |
Richard Sedgwick |
'64 |
OR: MONMOUTH |
H |
Mark Corey |
'69 |
OR: MORO |
H |
Richard Larson |
'65 |
OR: NESKOWIN |
H |
Cathy (Marsh) Larson |
'65 |
OR: NESKOWIN |
H |
Jim Myers |
'65 |
OR: NEWPORT |
H |
David Harris |
'63 |
OR: NORTH BEND |
H |
Harry Brown |
'62 |
OR: OAKLAND |
H |
Jackie (Hanes) Nance |
'64 |
OR: OREGON CITY |
H |
Bob Proctor |
'63 |
OR: OREGON CITY |
H |
Bill Adwell |
'64 |
OR: PORTLAND |
H |
John Alberti |
'62 |
OR: PORTLAND |
H |
Neil Benaroya |
'67 |
OR: PORTLAND |
H |
Bill Bloch |
'62 |
OR: PORTLAND |
H |
Laurie (Carlyon) Ward |
'63 |
OR: PORTLAND |
H |
Douglas Coleman |
'68 |
OR: PORTLAND |
H |
Scott Cook |
'63 |
OR: PORTLAND |
H |
Deborah (Crary) FerWee |
'67 |
OR: PORTLAND |
H |
Andi DuFlon |
'64 |
OR: PORTLAND |
H |
Sharon Eastvold |
'69 |
OR: PORTLAND |
H |
Stephen Enfield |
'68 |
OR: PORTLAND |
H |
Jeannie (Engl) Clinton |
'69 |
OR: PORTLAND |
H |
Don Grant |
'65 |
OR: PORTLAND |
H |
Heather (Grossman) Austin |
'62 |
OR: PORTLAND |
H |
Charline Hanes |
'61 |
OR: PORTLAND |
H |
Judy (Herberg) Jensen |
'64 |
OR: PORTLAND |
H |
Carolyn (Kennedy) McBride |
'62 |
OR: PORTLAND |
H |
Wendy (Lake) Ufer |
'60 |
OR: PORTLAND |
H |
Diane (Martin) Lowensohn |
'63 |
OR: PORTLAND |
H |
Jack Raiton |
'62 |
OR: PORTLAND |
H |
Susan (Scarp) MacNeil |
'67 |
OR: PORTLAND |
H |
Jill Schwenke |
'65 |
OR: PORTLAND |
H |
Jim Stapp |
'69 |
OR: PORTLAND |
H |
Ellen (Sundahl) Fallihee |
'60 |
OR: PORTLAND |
H |
Krista Ulland |
'61 |
OR: PORTLAND |
H |
Thomas Ward |
'63 |
OR: PORTLAND |
H |
Sue (Woodward) Wright |
'65 |
OR: PORTLAND |
H |
Gray Graham |
'61 |
OR: PRINEVILLE |
H |
Andrew Berg |
'67 |
OR: REDMOND |
H |
Dick Carroll |
'63 |
OR: REDMOND |
H |
Carrie (Snowberger) Blackman |
'67 |
OR: REEDSPORT |
H |
Joyce Olson |
'65 |
OR: RHODODENDRON |
H |
Lillian Bladine |
'67 |
OR: SALEM |
H |
Janice (Henry) Covin |
'66 |
OR: SALEM |
H |
Claudia (Hillbery) Huntsinger |
'63 |
OR: SALEM |
H |
Les Huntsinger |
'63 |
OR: SALEM |
H |
Jeff Kroft |
'66 |
OR: SALEM |
H |
Mel McNichols |
'65 |
OR: SALEM |
H |
Phyllis (Pease) Brown |
'61 |
OR: SALEM |
H |
Annette (Stenberg) Sitzman |
'61 |
OR: SALEM |
H |
Steve Walker |
'61 |
OR: SALEM |
H |
Linda Lagucik |
'66 |
OR: SANDY |
H |
Margaret (Howard) Fasel |
'62 |
OR: SCAPPOOSE |
H |
Ron Reeves |
'66 |
OR: SCAPPOOSE |
H |
Ned Hammond |
'63 |
OR: SHERWOOD |
H |
John Arnold |
'68 |
OR: SILETZ |
H |
Caroline (Cowan) Burco |
'65 |
OR: SISTERS |
H |
Sharon (Matheny) McCarthy |
'64 |
OR: SPRINGFIELD |
H |
Jim Merry |
'64 |
OR: TALENT |
H |
Le Roy Klatt |
'61 |
OR: THE DALLES |
H |
Diana (Lantry) Bristow |
'66 |
OR: TILLAMOOK |
H |
Elaine (Sears) Rhodes |
'64 |
OR: TUALATIN |
H |
Dave Seaman |
'68 |
OR: TURNER |
H |
Elaine (Butterfield) Kallas |
'61 |
OR: WEST LINN |
H |
Daniel Hoeschen |
'61 |
OR: WEST LINN |
H |
Tom Kallas |
'61 |
OR: WEST LINN |
H |
Diane (Knox) Ogle |
'62 |
OR: WEST LINN |
H |
Linda (Florine) Backeberg |
'62 |
OR: WILSONVILLE |
H |
Cynthia Sherrod |
'67 |
OR: WOODBURN |
H |
Kory Olson |
'68 |
PA: DOWNINGTOWN |
H |
Richard Gallimore |
'64 |
PA: GETTYSBURG |
H |
Raymond Jones |
'65 |
PA: LANSDALE |
H |
Myrna (Ostrom) Hines |
'66 |
PA: MECHANICSBURG |
H |
Ann Matter |
'67 |
PA: PHILADELPHIA |
H |
Chris Hendrickson |
'68 |
PA: PITTSBURGH |
H |
Stephen Bowe |
'63 |
PA: QUARRYVILLE |
H |
Marty (Blair) Evans |
'62 |
PA: STRASBURG |
H |
Zona Douthit |
'68 |
RI: PAWTUCKET |
H |
Sue (Anderson) Johnson |
'62 |
SC: BLUFFTON |
H |
Christine (Anderson) Bru |
'65 |
SC: BLUFFTON |
H |
Dave Fine |
'68 |
SC: CHARLESTON |
H |
Janice (Cameron) Case |
'65 |
SC: MYRTLE BEACH |
H |
Gary Heimbigner |
'61 |
SC: SUMTER |
H |
Vicki (Strange) Scott |
'61 |
SC: WEST COLUMBIA |
H |
Jerry Carr |
'65 |
SD: EMERY |
H |
Lesley (Warren) Keaton |
'66 |
SD: RAPID CITY |
H |
Susan (Bryson) Honey |
'64 |
TN: CEDAR HILL |
H |
Jerry Cox |
'64 |
TN: FAYETTEVILLE |
H |
Rick Hellem |
'67 |
TN: GOODLETTSVILLE |
H |
Eileen (Hill) Wenger |
'62 |
TN: MEMPHIS |
H |
Jerry Kincade |
'64 |
TN: MOUNT JULIET |
H |
Vivian (Lee) Atwater |
'66 |
TN: NASHVILLE |
H |
Greg Andrews |
'65 |
TX: AUSTIN |
H |
Sharon (Fowler) Balyeat |
'61 |
TX: AUSTIN |
H |
Sharon (Waliser) Johnson |
'68 |
TX: AUSTIN |
H |
James Carter |
'67 |
TX: BERTRAM |
H |
Sally (Kinsey) Macias |
'61 |
TX: CIBOLO |
H |
Dorothy (Pearson) Holmes |
'65 |
TX: CONVERSE |
H |
Paul Weber |
'67 |
TX: CROWLEY |
H |
Raynette (Green) Villa |
'68 |
TX: CYPRESS |
H |
Les Hammond |
'66 |
TX: DALLAS |
H |
Gp (Korkowski) Bud |
'61 |
TX: EL PASO |
H |
Charlotte (Barnett) Schwirtz |
'61 |
TX: EUSTACE |
H |
Carolyn (Hubert) Paysen |
'60 |
TX: FLOWER MOUND |
H |
Thomas Williams |
'67 |
TX: FORT WORTH |
H |
Virginia (Willmer) Smith |
'64 |
TX: FORT WORTH |
H |
Guy Goldsworthy |
'68 |
TX: GEORGETOWN |
W |
Phillip Smith |
'61 |
TX: GEORGETOWN |
H |
Jeanne (Sommerfeldt) Smith |
'61 |
TX: GEORGETOWN |
H |
Dennis Braley |
'62 |
TX: HOUSTON |
H |
Dianne (Hunter) McNeill |
'61 |
TX: HOUSTON |
H |
Vivian Papuga |
'66 |
TX: HOUSTON |
H |
Ruth (van Valey) Cannon |
'67 |
TX: HOUSTON |
H |
Rick Carr |
'62 |
TX: KATY |
H |
David Rice |
'68 |
TX: KATY |
H |
Hattie (Sewell) Shannon |
'69 |
TX: KATY |
H |
Tony Swanstrom |
'69 |
TX: LAKEHILLS |
H |
Dick Carroll |
'63 |
TX: LAREDO |
W |
Jay Francis |
'63 |
TX: LAREDO |
H |
Herb Fletcher |
'62 |
TX: LIBERTY HILL |
H |
Charles Harke |
'63 |
TX: LIVINGSTON |
H |
Dick Hickok |
'61 |
TX: MANSFIELD |
H |
Alan Denniston |
'65 |
TX: MCKINNEY |
H |
Lorna MacDougall |
'67 |
TX: MESQUITE |
H |
Bob Hards |
'69 |
TX: MIDLAND |
H |
Frances Oksness |
'69 |
TX: MISSION |
H |
Mark Trotter |
'69 |
TX: MONTGOMERY |
H |
Joanne (Francis) Evanger |
'61 |
TX: NEW CANEY |
H |
Terry Lea (Samuelson) Elizondo |
'63 |
TX: NEW ULM |
H |
Barb (Van Zee) Trimberger |
'63 |
TX: PORT ISABEL |
H |
Jackie (Fellows) Handran |
'61 |
TX: RHOME |
H |
Jeanne (Sunde) Hortin |
'64 |
TX: RICHMOND |
H |
Susan (Guion) Swaim |
'64 |
TX: ROUND ROCK |
H |
Philip Burtch |
'66 |
TX: SAN ANTONIO |
H |
Jean (Lambert) Scarr |
'63 |
TX: TEMPLE |
H |
James Nelson |
'64 |
TX: THE HILLS |
H |
Mardi (Hagen) Byrd |
'60 |
TX: TYLER |
H |
Chet Hammond |
'62 |
TX: WACO |
H |
Teena (Lenahan) White |
'63 |
TX: WICHITA FALLS |
H |
Robert Rhodes |
'68 |
TX: WILLIS |
H |
Randall Quinton |
'68 |
UT: CEDAR CITY |
H |
David Walker |
'67 |
UT: CEDAR CITY |
H |
Renee (Lequeux) Boehme |
'65 |
UT: HERRIMAN |
H |
Linda (Rosen) Dodson |
'69 |
UT: PARK CITY |
H |
Doug Whitney |
'62 |
UT: PARK CITY |
W |
John Christensen |
'67 |
UT: PROVO |
H |
Len Gabrielson |
'61 |
UT: SAINT GEORGE |
H |
Kathy (Richardson) Cadwallader |
'65 |
UT: SAINT GEORGE |
H |
Helen (Hubbard) Willard |
'62 |
UT: SALT LAKE CITY |
H |
Sharyl (Smith) Swanson |
'60 |
UT: SALT LAKE CITY |
H |
Dick Weinsoft |
'60 |
UT: SALT LAKE CITY |
H |
Paul Westenskow |
'62 |
UT: SALT LAKE CITY |
H |
Richard Cresse |
'63 |
UT: SALT LAKE CTY |
H |
Sara (Elton) Gross |
'67 |
UT: SANTAQUIN |
H |
Mike Rosenberg |
'64 |
UT: SANTAQUIN |
H |
Deanne (Fye) Snodgrass |
'60 |
UT: SOUTH JORDAN |
H |
Gene Thissen |
'65 |
UT: SOUTH JORDAN |
H |
Doug Conger |
'64 |
UT: SOUTH OGDEN |
H |
Weltha Jane (Forsyth) Jensen |
'68 |
UT: TAYLORSVILLE |
H |
Marilyn (Forsyth) Wallin |
'62 |
UT: WASHINGTON |
H |
Patricia Neel |
'62 |
VA: ABINGDON |
H |
Don Reynolds |
'68 |
VA: ABINGDON |
H |
Margaret (Lawrence) Rothenhoefer |
'61 |
VA: ALEXANDRIA |
H |
Steve Nelson |
'68 |
VA: ALEXANDRIA |
H |
Frankie (Sanders) Parsons |
'60 |
VA: ALEXANDRIA |
H |
Joy (Jones) Snell |
'66 |
VA: ANNANDALE |
H |
Jerry Feinberg |
'66 |
VA: ARLINGTON |
H |
Marjorie (Hamilton) Meyerle |
'63 |
VA: ARLINGTON |
H |
Manny Rouvelas |
'62 |
VA: ARLINGTON |
H |
Phil Foss |
'64 |
VA: BURKE |
H |
Daphne (Swanson) Myhre |
'66 |
VA: CHARLOTTESVILLE |
H |
Helen (Jordan) Page |
'60 |
VA: HAMPTON |
H |
Woody Wilson |
'62 |
VA: HAMPTON |
H |
Tim Dolan |
'64 |
VA: HAYMARKET |
H |
Tom Nyman |
'60 |
VA: HAYMARKET |
H |
Sue (Patton) Krolick |
'62 |
VA: LEESBURG |
H |
Barbro (Christiansen) Kirk |
'62 |
VA: LYNCHBURG |
H |
Mark Covey |
'69 |
VA: MANAKIN SABOT |
H |
Margaret (Bergvall) Schueman |
'60 |
VA: MCLEAN |
H |
Laurie (McKinley) Wall |
'68 |
VA: NORFOLK |
H |
Rod Vance |
'69 |
VA: RICHMOND |
H |
Karen (Wouters) Mason |
'66 |
VA: RUTHER GLEN |
H |
Nancy Meyers |
'68 |
VA: STAFFORD |
H |
Mike McCutchen |
'67 |
VA: STUART |
H |
John Holland |
'62 |
VA: VIENNA |
H |
Donna McPike |
'64 |
VA: VIRGINIA BEACH |
H |
John Resner |
'69 |
VA: WILLIAMSBURG |
H |
Steven Myrvang |
'66 |
VI: CHRISTIANSTED |
H |
Leah (Ford) Frank |
'62 |
VT: BENNINGTON |
H |
Tom Nelson |
'64 |
VT: MANCHESTER CENTER |
H |
William Currier |
'65 |
VT: SHELBURNE |
H |
Sally (Sutton) Garmon |
'62 |
VT: WOODSTOCK |
H |
Adrienne (Greer) Coltrain |
'65 |
WA: 4085 220TH PL SE |
H |
Kay Johnson |
'63 |
WA: ABERDEEN |
H |
Ronald Oien |
'67 |
WA: ABERDEEN |
H |
Sandy (Duke) Wrinkle |
'68 |
WA: ALGONA |
H |
David Dickinson |
'67 |
WA: ALLYN |
H |
Patty (Morrison) Clifford |
'62 |
WA: ALLYN |
H |
Glenn Rouse |
'64 |
WA: ALLYN |
H |
Carole (Bertram) Bleistein |
'68 |
WA: ANACORTES |
H |
Sally (Bykerk) Brown |
'64 |
WA: ANACORTES |
H |
Donald Campbell |
'67 |
WA: ANACORTES |
H |
Pat (Canada) Rasar |
'62 |
WA: ANACORTES |
H |
John Draper |
'62 |
WA: ANACORTES |
H |
Eve (Hatch) Austin |
'66 |
WA: ANACORTES |
H |
Barbara Hathaway |
'67 |
WA: ANACORTES |
H |
Bruce McLeod |
'65 |
WA: ANACORTES |
H |
John Murray |
'68 |
WA: ANACORTES |
H |
Pamela Smith |
'68 |
WA: ANACORTES |
H |
Dennis Thornton |
'63 |
WA: ANACORTES |
H |
Jean (Versoi) Holdcraft |
'68 |
WA: ANACORTES |
H |
Linda (Linsler) Williams |
'64 |
WA: ANDERSON ISLAND |
H |
Sharon Bernhardt |
'61 |
WA: ARLINGTON |
H |
Don Betzler |
'67 |
WA: ARLINGTON |
H |
Linda (Bonsall) Richard |
'62 |
WA: ARLINGTON |
H |
Merry (Brook) Dunn |
'69 |
WA: ARLINGTON |
H |
Janice (Byrd) Wrenn |
'67 |
WA: ARLINGTON |
H |
Donna (Dietzman) Elmore |
'63 |
WA: ARLINGTON |
H |
Allen Engle |
'63 |
WA: ARLINGTON |
H |
Kathy (Fey) Proctor |
'60 |
WA: ARLINGTON |
H |
Judy (Fruetel) Donoghue |
'64 |
WA: ARLINGTON |
H |
Norm Gipe |
'68 |
WA: ARLINGTON |
H |
Jerry Harke |
'65 |
WA: ARLINGTON |
H |
Dennis Johnson |
'64 |
WA: ARLINGTON |
H |
Janis (Jones) Frizell |
'63 |
WA: ARLINGTON |
H |
Patti Langdon |
'68 |
WA: ARLINGTON |
H |
Sheryl (Larson) Martin |
'64 |
WA: ARLINGTON |
H |
Susan (Matthew) Gipe |
'67 |
WA: ARLINGTON |
H |
Jeff Maxwell |
'69 |
WA: ARLINGTON |
H |
Neva (Nelms) Franks |
'65 |
WA: ARLINGTON |
H |
Mikko Niemela |
'61 |
WA: ARLINGTON |
H |
James Norton |
'60 |
WA: ARLINGTON |
H |
Donald Schain |
'66 |
WA: ARLINGTON |
H |
Jean (Wallin) Thompson |
'69 |
WA: ARLINGTON |
H |
H Gordon Watson |
'64 |
WA: ARLINGTON |
H |
JoJo (Wayt) Johnson |
'64 |
WA: ARLINGTON |
H |
Randy Williams |
'65 |
WA: ARLINGTON |
H |
Ethel (Wouters) Maxwell |
'69 |
WA: ARLINGTON |
H |
Chad Darrah |
'62 |
WA: ASHFORD |
H |
Sidney (VanHorne) Jinivisian |
'62 |
WA: ASOTIN |
H |
Jim Beck |
'64 |
WA: AUBURN |
H |
Stephen Beck |
'67 |
WA: AUBURN |
H |
Terry Lou (Dillard) Payler |
'66 |
WA: AUBURN |
H |
Dan Fladmark |
'69 |
WA: AUBURN |
H |
Bruce Gilbert |
'69 |
WA: AUBURN |
H |
Gary Hokanson |
'64 |
WA: AUBURN |
H |
Arlene (Hughes) DeBord |
'61 |
WA: AUBURN |
H |
Cheri (Leonard) Hales |
'64 |
WA: AUBURN |
H |
Barbara Light |
'69 |
WA: AUBURN |
H |
Roger Miller |
'68 |
WA: AUBURN |
H |
Ed Nowak |
'62 |
WA: AUBURN |
H |
Michael Payler |
'66 |
WA: AUBURN |
H |
Robert Pierce |
'68 |
WA: AUBURN |
H |
Pugit Potter |
'67 |
WA: AUBURN |
H |
Chuck Sharin |
'65 |
WA: AUBURN |
H |
Roger Swinehart |
'69 |
WA: AUBURN |
H |
Carolyn (Wodarz) Washington |
'64 |
WA: AUBURN |
H |
Sandra (Wyatt) Watland |
'68 |
WA: AUBURN |
H |
Doug Wyman |
'60 |
WA: AUBURN |
H |
Beth Balder |
'65 |
WA: BAINBRIDGE IS |
H |
Linda Bierds |
'63 |
WA: BAINBRIDGE IS |
H |
Cindy (Blackstock) Law |
'65 |
WA: BAINBRIDGE IS |
H |
Scott Norton |
'66 |
WA: BAINBRIDGE IS |
H |
Marc Adam |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Linda Allen |
'60 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Chris (Billing) Campion |
'67 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Stan Brand |
'62 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Hadley Chamberlain |
'66 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Chrisie (Delius) Hodges |
'67 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Tom Delius |
'67 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Dave Fletcher |
'68 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Boe Fletcher |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Marcia (Fry) Fletcher |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Margaret (Goodell) Henry |
'69 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Dan Harrington |
'62 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Jeri (Heathcote) Moeller |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Kay Henshaw |
'61 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Karla (Kendig) Holmes |
'68 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Pam (Kenyon) Samek |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Larry Knight |
'60 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Jennifer Larsen |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Janet Law |
'67 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Jane (Lirhus) Brand |
'66 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Cleo (Luther) Forbes |
'60 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Georgia (McCoubrey) Figgins |
'60 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Kathy (McGough) Dickerson |
'62 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Michael McKinstry |
'67 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Del Miller |
'61 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Glenn Mounger |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Jo Ann (Nash) Trick |
'64 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Beverly (Ostroff) Jaffe |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Eva (Otteson) Kasperson |
'61 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Joan Pearson |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Carol (Smith) Stover |
'69 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Scott Stover |
'69 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Tantsie (Tarcea) Eddy |
'65 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Anina (Tardif) McCormic |
'62 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
John VanDyke |
'60 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Gail Westlin |
'69 |
WA: BAINBRIDGE ISLAND |
H |
Al Meakin |
'67 |
WA: BARING |
H |
Joe Balmores |
'63 |
WA: BATTLE GROUND |
H |
Janet (Cox) Shanholtzer |
'65 |
WA: BATTLE GROUND |
H |
Steve Hoffman |
'68 |
WA: BATTLE GROUND |
H |
Gayle (Jacobson) Hoffman |
'69 |
WA: BATTLE GROUND |
H |
Robin (Warner) Stefan |
'66 |
WA: BEAUX ARTS |
H |
Virginia (Bernhard) Nelson |
'60 |
WA: BELFAIR |
H |
Michael Crippen |
'61 |
WA: BELFAIR |
H |
Tim Doda |
'64 |
WA: BELFAIR |
H |
Ginny (Fellows) Socha |
'68 |
WA: BELFAIR |
H |
Joan (Hobson) Hurley |
'65 |
WA: BELFAIR |
H |
Cheryl (Moore) Wengard |
'68 |
WA: BELFAIR |
H |
Judy (Allen) Dowling |
'62 |
WA: BELLEVUE |
H |
Myrna (Bell) Benskin |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Ron Bidleman |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Paul Birkeland |
'62 |
WA: BELLEVUE |
H |
Anne (Bise) Bratton |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Sarah (Bruns) McCormick |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Susan (Budd) Brown |
'63 |
WA: BELLEVUE |
H |
Annice (Burns) Seelig |
'61 |
WA: BELLEVUE |
H |
Dick Cahan |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Mary Lynn (Cavender) Baum |
'62 |
WA: BELLEVUE |
H |
Karleen (Corkery) Snetsinger |
'67 |
WA: BELLEVUE |
H |
Lorie Dahl |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
J DeBruler |
'63 |
WA: BELLEVUE |
H |
Marlene (Dickinson) Tuttle |
'68 |
WA: BELLEVUE |
H |
Larry Dorman |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Dan Ferrelli |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Mimi (Fleisher) Porad |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Melody (Foutch) Westerdal |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Jill (Franklin) Varni |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Mary Galbraith |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Patrick Gill |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Steve Goldsmith |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Dana (Hamer) Helm |
'69 |
WA: BELLEVUE |
H |
John Hardman |
'63 |
WA: BELLEVUE |
H |
Pamela (Harris) Kaiser |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Robert Harvey |
'61 |
WA: BELLEVUE |
H |
Duanne (Hawkes) Owen |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Patti (Jandl) Dierst |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Eileen (Kiesel) Schoener |
'69 |
WA: BELLEVUE |
H |
Jeff LaBrache |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Mary (Larson) Germeau |
'63 |
WA: BELLEVUE |
H |
Miriam (Lavik) Gill |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Diane (Lewis) Dorman |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Rick Lizotte |
'62 |
WA: BELLEVUE |
H |
Linda (Long) Mate |
'67 |
WA: BELLEVUE |
H |
Danuta (Lopatto) Zadorojny |
'68 |
WA: BELLEVUE |
H |
Sandi (Lorentz) Marrs |
'69 |
WA: BELLEVUE |
H |
Kenneth Loving |
'67 |
WA: BELLEVUE |
H |
Claudette (Martinez) Bond |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Kathy (McQuaker) Reynolds |
'68 |
WA: BELLEVUE |
H |
Louie Micheli |
'62 |
WA: BELLEVUE |
H |
Jacqueline (Minkove) Symmes |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Tom Mitchell |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Jim Moore |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Gisela (Mueller) Kwast |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Claudia Mushkin |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Margaret (Naf) Brown |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Carol Ann (Noord) Cramer |
'61 |
WA: BELLEVUE |
H |
Betty Lou (Ogden) Cooley |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Ardyth Oien |
'61 |
WA: BELLEVUE |
H |
Charlene (Olson) Ball |
'61 |
WA: BELLEVUE |
H |
Bob Owen |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Reed Parsley |
'67 |
WA: BELLEVUE |
H |
Tracy (Poe) Rohwer |
'69 |
WA: BELLEVUE |
H |
John Renfrow |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Chris (Rhoton) Roberts |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Suzi Sherman |
'69 |
WA: BELLEVUE |
H |
Tufia (Smith) Bair |
'66 |
WA: BELLEVUE |
H |
Helen (Stylianopoulos) Ferrelli |
'65 |
WA: BELLEVUE |
H |
Ann (Templeton) Tschan |
'63 |
WA: BELLEVUE |
H |
Ed Tolan |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Coolidge Wene |
'64 |
WA: BELLEVUE |
H |
Leila (Williams) Wyatt |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Wes Williams |
'63 |
WA: BELLEVUE |
H |
George Yamamura |
'60 |
WA: BELLEVUE |
H |
Addie (Abiles) Ward |
'66 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Jeanne (Allison) Uhles |
'62 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Ardyce (Anderson) Bellamy |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Cindy (Barban) Bauleke |
'68 |
WA: BELLINGHAM |
H |
mary* (Bates) Dickman |
'61 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Lana (Bily) Salmon |
'69 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Barbara Jo (Boutin) White |
'63 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Kenneth Campbell |
'66 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Brenda (Charles) Jorden |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Susie (Domnick) Metcalf |
'61 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Christine Eikenberry |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Stephen Gaber |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Bob Garbe |
'62 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Rich Grant |
'65 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Terry Harrington |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Pamela Hooper |
'66 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Dennis Itter |
'69 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Janice (Jackson) O'Rourke |
'63 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Linda Kumka |
'66 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Mike Lantz |
'64 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Sharon (Lewis) Spencer |
'60 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Marv Marston |
'60 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Michael McCollum |
'68 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Linda (Peterson) Beatty |
'65 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Christina (Rancich) Tawes |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Cynthia Robinson |
'65 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Jack Shupe |
'67 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Val Thorson |
'69 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Rose Mary (Tyo) Weimer |
'66 |
WA: BELLINGHAM |
H |
David Ward |
'66 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Bill Warnekros |
'69 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Judith Weden |
'68 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Marvin Wilson |
'60 |
WA: BELLINGHAM |
H |
Fred Sheppard |
'61 |
WA: BENTON CITY |
H |
Carol (Brand) Benson |
'64 |
WA: BLACK DIAMOND |
H |
Faith (Claypool) Montfor |
'64 |
WA: BLAINE |
H |
Nancy (Ferris) Terry |
'62 |
WA: BLAINE |
H |
Cindy (Hedreen) Peach |
'65 |
WA: BLAINE |
H |
Tippi (Kelly) Vaughn |
'66 |
WA: BLAINE |
H |
Guy Kelly |
'68 |
WA: BLAINE |
H |
Gary Kreider |
'60 |
WA: BLAINE |
H |
Gary Martin |
'66 |
WA: BLAINE |
H |
Molly Jo (Morris) Schoenfeld |
'62 |
WA: BLAINE |
H |
Dennis Rabe |
'68 |
WA: BLAINE |
H |
Bruce Ammerman |
'67 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Nancy (Camperson) Farnam |
'66 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Doug Craig |
'64 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Susan (Farley) Fields |
'65 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Terry (Fessel) Nelson |
'65 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Pat Hogan |
'63 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Curt Nicholson |
'67 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Donald Palmer |
'68 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
James Rubin |
'67 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Mike Sawers |
'65 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Lynne (Simpson) Cook |
'64 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
David Vigil |
'61 |
WA: BONNEY LAKE |
H |
Michael Altentaler |
'63 |
WA: BOTHELL |
H |
Eleanore (Anderson) Hadfield |
'62 |
WA: BOTHELL |
H |
Joria (Andrew) Aust |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Daria (Aramburu) Consiglieri |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Lisa (Balmores) Bonorden |
'69 |
WA: BOTHELL |
H |
Malc Boyles |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Linda (Briest) Shallenberger |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Sherry (Conaway) Pomerville |
'69 |
WA: BOTHELL |
H |
Linda (Crary) Hopkins |
'60 |
WA: BOTHELL |
H |
Norma (Crist) Merkle |
'65 |
WA: BOTHELL |
H |
Art Davis |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Kathy (Dean) Parrish |
'65 |
WA: BOTHELL |
H |
Richard Deir |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Dolores (Dodge) Pygott |
'62 |
WA: BOTHELL |
H |
Leanne (Duffy) Rettmer |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Norm Englund |
'68 |
WA: BOTHELL |
H |
Richard Falt |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Mary (Garbe) Stephano |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Nancy Grissom |
'69 |
WA: BOTHELL |
H |
Linda (Hammond) Sparks |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Bruce Hargin |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Marcia (Henry) Olsen |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Dick Ihrig |
'60 |
WA: BOTHELL |
H |
Bob Johnson |
'61 |
WA: BOTHELL |
H |
Esther Kanaya |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Candy (Korpe) Cotten |
'63 |
WA: BOTHELL |
H |
Barbara Kuchan |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Cheryl (Lundgren) Schmidt |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Rosemary (Lupp) Espe |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Carolyn (Markoff) May |
'60 |
WA: BOTHELL |
H |
Charlene (Maryatt) Berg |
'60 |
WA: BOTHELL |
H |
Marcia (McLeod) Stafford |
'68 |
WA: BOTHELL |
H |
Robin Rae (Miller) Masters |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Marilyn (Moore) Conover |
'65 |
WA: BOTHELL |
H |
Michele (Mosteller) Lundeen |
'68 |
WA: BOTHELL |
H |
Jo (Nazworthy) Boyett |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Leone (Pearson) Lowry |
'60 |
WA: BOTHELL |
H |
Gail (Pennington) Johnson |
'61 |
WA: BOTHELL |
H |
Jon Peppard |
'63 |
WA: BOTHELL |
H |
Jan (Peterson) Lewis |
'63 |
WA: BOTHELL |
H |
Pat (Pickrell) Stewart |
'68 |
WA: BOTHELL |
H |
Theresa (Renfrow) Carson |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Nancy Riley |
'69 |
WA: BOTHELL |
H |
Pauline (Rouvelas) Spyridis |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Dave Rubbelke |
'65 |
WA: BOTHELL |
H |
Jay (Sachs) Ferrelli |
'60 |
WA: BOTHELL |
H |
Pat (Schoolnik) Sanders |
'69 |
WA: BOTHELL |
H |
Katy (Shannon) Durbin |
'62 |
WA: BOTHELL |
H |
Nancy (Sherbondy) Pipinich |
'68 |
WA: BOTHELL |
H |
Barry Smith |
'62 |
WA: BOTHELL |
H |
Linda Spromberg |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Philip Stoa |
'64 |
WA: BOTHELL |
H |
Violet (Uyeda) Takemura |
'63 |
WA: BOTHELL |
H |
Marilyn (Vanderpoll) Shields |
'63 |
WA: BOTHELL |
H |
Daniel Venis |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Melva (Venis) Wicklund |
'69 |
WA: BOTHELL |
H |
Diana (Vickers) Leith |
'66 |
WA: BOTHELL |
H |
Connie (Will) Russell |
'67 |
WA: BOTHELL |
H |
Bud Anderson |
'64 |
WA: BOW |
H |
Kristen (Barrick) Boyes |
'65 |
WA: BOW |
H |
Brad Claypool |
'69 |
WA: BOW |
H |
Randy Monroe |
'69 |
WA: BOW |
H |
Chris (Rohwer) Wardenburg-Skinner |
'60 |
WA: BOW |
H |
Denny Smith |
'65 |
WA: BOW |
H |
Lucelle (Van Kempen) Barrett-Biechler |
'68 |
WA: BOW |
H |
Virginia (Anderson) McClure |
'61 |
WA: BREMERTON |
H |
Ellarie Briscoe |
'64 |
WA: BREMERTON |
H |
Ben Crist |
'62 |
WA: BREMERTON |
H |
Ray Foutch |
'65 |
WA: BREMERTON |
H |
Fred Jordan |
'64 |
WA: BREMERTON |
H |
Charles LaFavor |
'64 |
WA: BREMERTON |
H |
Steve Matasy |
'68 |
WA: BREMERTON |
H |
Heather (Mottner) Keller |
'69 |
WA: BREMERTON |
H |
Sheila (Moyle) Rabe |
'69 |
WA: BREMERTON |
H |
Margaret Nyland |
'67 |
WA: BREMERTON |
H |
Kathy (Pettengill) Kettenring |
'69 |
WA: BREMERTON |
H |
Stephen Pitell |
'69 |
WA: BREMERTON |
H |
Rob Rabe |
'65 |
WA: BREMERTON |
H |
Tim Scott |
'64 |
WA: BREMERTON |
H |
Susan (Smith) VanDusen |
'62 |
WA: BREMERTON |
H |
Gary Spees |
'65 |
WA: BREMERTON |
H |
Pricilla (White) Bailey |
'61 |
WA: BREMERTON |
H |
Nancy (Youngberg) Foutch |
'63 |
WA: BREMERTON |
H |
Helena (Butterfield) Rowse |
'64 |
WA: BRIER |
H |
Chuck Hairell |
'68 |
WA: BRIER |
H |
Dan Heaton |
'65 |
WA: BRIER |
H |
Susan Hulbert |
'68 |
WA: BRIER |
H |
Carol (Johnson) Allison |
'64 |
WA: BRIER |
H |
Bob Naf |
'66 |
WA: BRIER |
H |
Linda (Nelson) Prime |
'65 |
WA: BRIER |
H |
Joan Raymond |
'68 |
WA: BRIER |
H |
Marilyn (Rector) Vest |
'68 |
WA: BRIER |
H |
Gael (Simpson) Seward |
'63 |
WA: BRIER |
H |
Catherine (Smith) Carter |
'64 |
WA: BRIER |
H |
Tony Venable |
'64 |
WA: BRIER |
H |
Jack Willits |
'64 |
WA: BRIER |
H |
Dennis Feldman |
'69 |
WA: BRINNON |
H |
Cathy (Norris) Steiger |
'69 |
WA: BRUSH PRAIRIE |
H |
David Sauerbrey |
'69 |
WA: BRUSH PRAIRIE |
H |
Judith Chamberlain |
'66 |
WA: BUCKLEY |
H |
Gerri (Hughes) Stokes |
'64 |
WA: BUCKLEY |
H |
Marianne (Hughes) Fritts |
'64 |
WA: BUCKLEY |
H |
Launa (Hymas) Noll |
'66 |
WA: BUCKLEY |
H |
Sandra (Landis) Davis |
'69 |
WA: BUCKLEY |
H |
Trudy (Olson) Benny |
'69 |
WA: BUCKLEY |
H |
Curtis Ulrich |
'68 |
WA: BUCKLEY |
H |
George Bledsoe |
'61 |
WA: BURBANK |
H |
Linda (Balcom) Reed |
'66 |
WA: BURIEN |
H |
Shari (Carson) Barnhardt |
'63 |
WA: BURIEN |
H |
Brooke (Colwell) Rollins |
'61 |
WA: BURIEN |
H |
Ann (Corneil) Nye |
'63 |
WA: BURIEN |
H |
Elaine (Gadbois) Jones |
'62 |
WA: BURIEN |
H |
David Herwick |
'60 |
WA: BURIEN |
H |
William Hughes |
'61 |
WA: BURIEN |
H |
Margaret (Jensen) Sackett |
'66 |
WA: BURIEN |
H |
Helen (Loboda) Johnson |
'64 |
WA: BURIEN |
H |
Linda (Montgomery) Means |
'68 |
WA: BURIEN |
H |
Curt Nelson |
'65 |
WA: BURIEN |
H |
Conrad Olsen |
'66 |
WA: BURIEN |
H |
Bill Powell |
'65 |
WA: BURIEN |
H |
James Reed |
'66 |
WA: BURIEN |
H |
Dean Otto Schneider |
'65 |
WA: BURIEN |
H |
Terri (Verdoorn) Heider |
'67 |
WA: BURIEN |
H |
Sam Wen |
'69 |
WA: BURIEN |
H |
Gary Willis |
'60 |
WA: BURIEN |
H |
Mark Levinson |
'69 |
WA: BURLEY |
H |
Suzanne (Alm) Norman |
'63 |
WA: BURLINGTON |
H |
Mary Lou (Falk) Schmidt |
'68 |
WA: BURLINGTON |
H |
Charlene (Gihring) Hester |
'61 |
WA: BURLINGTON |
H |
William Hester |
'61 |
WA: BURLINGTON |
H |
Ritsuko (Ikeda) Wright |
'68 |
WA: BURLINGTON |
H |
Linda (Ramerman) Shepard |
'65 |
WA: BURLINGTON |
H |
Marsha (Thompson) Fowler |
'62 |
WA: BURLINGTON |
H |
Bob Balder |
'68 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Al Bloomquist |
'65 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Jan (Bridges) Jenkins |
'69 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Bert Brunzell |
'63 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Bill Caton |
'67 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Linda (Daniel) White |
'63 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Ron Giss |
'67 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Sally (Greenwood) de Jong |
'63 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Rae Ann (Herzberg) Shearer |
'64 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Ida (Herzberg) Bearden |
'68 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Gordon Horman |
'67 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Art Jacobsen |
'62 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Pete Jacobsen |
'65 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Jack Karamanos |
'66 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Linda Kay (Lothrop) Seyler |
'68 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Richard McCalib |
'63 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Teri (McGuinn) Beard |
'68 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Peter Mottner |
'68 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Susie (Nethercut) White |
'62 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Patty (Riddle) Pride |
'69 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Ronald Rispoli |
'64 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Ross Robinson |
'67 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Jacquie (Smith) Weiss |
'65 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Linda (Turgeon) Beard |
'65 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Julie (Vanasse) Vaux |
'62 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Julie (Vanasse) Vaux |
'62 |
WA: CAMANO ISLAND |
W |
Ron Wilderman |
'61 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Bob Wilson |
'67 |
WA: CAMANO ISLAND |
H |
Bruce Langmade |
'66 |
WA: CAMAS |
H |
Dana Cowan |
'68 |
WA: CARLSBORG |
H |
Kathie (Kiesel) Grasser |
'65 |
WA: CARLSBORG |
H |
Susan (Dorman) Lorack |
'64 |
WA: CARNATION |
H |
David Eames |
'67 |
WA: CARNATION |
H |
Robin (Kettenring) Pasquarella |
'64 |
WA: CARNATION |
H |
Michael Niebuhr |
'66 |
WA: CARNATION |
H |
Gary (Torgrimson) Raymond |
'64 |
WA: CARNATION |
H |
Gilbert Hansen |
'64 |
WA: CASHMERE |
H |
Russell Barnes |
'65 |
WA: CASTLE ROCK |
H |
Marilynn (Helsel) Arnold |
'68 |
WA: CASTLE ROCK |
H |
Glen Paget |
'64 |
WA: CASTLE ROCK |
H |
Tomas Rodriguez |
'67 |
WA: CASTLE ROCK |
H |
Mary Pemberton |
'68 |
WA: CATHLAMET |
H |
Lee (Adams) Westlund |
'62 |
WA: CHEHALIS |
H |
Steven Johnson |
'65 |
WA: CHEHALIS |
H |
Bob Beckett |
'69 |
WA: CHELAN |
H |
Ron Epperson |
'65 |
WA: CHELAN |
H |
Gail (Peters) Clarey |
'66 |
WA: CHELAN |
H |
Everett White |
'63 |
WA: CHELAN |
H |
Lew White |
'63 |
WA: CHELAN |
H |
Bruce Willett |
'64 |
WA: CHELAN |
H |
Michael Wanless |
'65 |
WA: CHELAN FALLS |
H |
Gerald Bell |
'67 |
WA: CHEWELAH |
H |
Michael Yancovitz |
'64 |
WA: CHEWELAH |
H |
Gerald Magnuson |
'65 |
WA: CHIMACUM |
H |
Judy (Holmes) Forcier |
'65 |
WA: CLE ELUM |
H |
Kristopher Sweet |
'68 |
WA: CLE ELUM |
H |
Carol (Adams) Anderson |
'66 |
WA: CLINTON |
H |
Ed Burningham |
'67 |
WA: CLINTON |
H |
Mary Ann (Dunn) Schille |
'68 |
WA: CLINTON |
H |
Richard Eckloff |
'63 |
WA: CLINTON |
H |
Jim Eicher |
'69 |
WA: CLINTON |
H |
Dennis Fee |
'61 |
WA: CLINTON |
H |
Pat (Johnston) Willson |
'66 |
WA: CLINTON |
H |
Judy (Joslin) Blankinship |
'67 |
WA: CLINTON |
H |
M Douglas Kelly |
'68 |
WA: CLINTON |
H |
Donald Lashley |
'67 |
WA: CLINTON |
H |
Bob Mannon |
'64 |
WA: CLINTON |
H |
Glen McConnachie |
'66 |
WA: CLINTON |
H |
Penny (Packard) Knowles |
'63 |
WA: CLINTON |
H |
Betty Jo (Sylvester) Hoogerwerf |
'65 |
WA: CLINTON |
H |
Pam (Peel) Crosetto |
'65 |
WA: CLYDE HILL |
H |
Philip Rourke |
'65 |
WA: CLYDE HILL |
H |
John Visich |
'69 |
WA: CLYDE HILL |
H |
John Olson |
'66 |
WA: COLBERT |
H |
Marjie (Snodgrass) Decker |
'62 |
WA: COLBERT |
H |
Bruce Ensley |
'69 |
WA: COLFAX |
H |
George Howard |
'60 |
WA: COLVILLE |
H |
Harvey Wier |
'61 |
WA: COLVILLE |
H |
Kenneth Betts |
'66 |
WA: CONCRETE |
H |
Carol (Rogerson) Young |
'68 |
WA: CONCRETE |
H |
John Garrett |
'64 |
WA: CONWAY |
H |
Randy Reilly |
'68 |
WA: CONWAY |
H |
Bonnie Allen |
'62 |
WA: COPALIS BEACH |
H |
Walter Mace |
'69 |
WA: COPALIS CROSSING |
H |
Wesley Whitlinger |
'67 |
WA: COULEE CITY |
H |
Nancy Baggott |
'66 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Dick Barnes |
'64 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Penny (Claire) Holland |
'60 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Ann (Covey) Smith |
'68 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Bruce Fee |
'66 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Pat (Hiddleston) Emry |
'64 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Sandy (Hoefer) Swanson |
'65 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Barbara Houston |
'63 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Y Melvin Inouye |
'61 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Kathy (Krueger) Sivertsen |
'69 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Barbara (Lee) Dreger |
'60 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Cardiff Rees |
'68 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Carla (Severson) Walsh |
'69 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Gregory Sivertsen |
'69 |
WA: COUPEVILLE |
H |
Fred Abeles |
'60 |
WA: COVINGTON |
H |
Judy Anne (Eddy) Snell-Fenster |
'63 |
WA: COVINGTON |
H |
Bob Summers |
'65 |
WA: COVINGTON |
H |
Leigh Taylor |
'69 |
WA: COVINGTON |
H |
Ramona (Williams) Taylor |
'69 |
WA: COVINGTON |
H |
Carol Randle |
'66 |
WA: CURLEW |
H |
Hal Lavers |
'64 |
WA: CUSTER |
H |
George Vaughy |
'64 |
WA: DARRINGTON |
H |
Karl Gilje |
'65 |
WA: DAVENPORT |
H |
Daniel Wilk |
'69 |
WA: DEER HARBOR |
H |
Fred Dent |
'67 |
WA: DEER PARK |
H |
Rocky Lovgren |
'65 |
WA: DEER PARK |
H |
Dianne (Rudd) Chapman |
'67 |
WA: DEER PARK |
H |
Donald Abbott |
'66 |
WA: DEMING |
H |
Kimberley (Ellis) Pile |
'67 |
WA: DEMING |
H |
Stephen Pile |
'67 |
WA: DEMING |
H |
Marsie (Ash) Howell |
'67 |
WA: DES MOINES |
H |
Janet (Baxter) Ludwig |
'62 |
WA: DES MOINES |
H |
Carol Berg |
'66 |
WA: DES MOINES |
H |
Harry Ellis |
'64 |
WA: DES MOINES |
H |
Cheryl Evans |
'61 |
WA: DES MOINES |
H |
Mary (Hegre) Pendleton |
'65 |
WA: DES MOINES |
H |
Niki (Kristovich) Clarke |
'66 |
WA: DES MOINES |
H |
Peter Larsen |
'66 |
WA: DES MOINES |
H |
Susan (Matzen) Scarvie |
'63 |
WA: DES MOINES |
H |
Mike McCormick |
'60 |
WA: DES MOINES |
H |
Sandy (Nutter) Langford |
'60 |
WA: DES MOINES |
H |
David Pearson |
'66 |
WA: DES MOINES |
H |
Lee Pendleton |
'63 |
WA: DES MOINES |
H |
Judy (Peterson) Jones |
'65 |
WA: DES MOINES |
H |
Bonnie (Scarvie) Larson |
'60 |
WA: DES MOINES |
H |
Stan Scarvie |
'62 |
WA: DES MOINES |
H |
Pennie (Rifkin) Sherman |
'63 |
WA: DUPONT |
H |
Kermit Allen |
'61 |
WA: DUVALL |
H |
Susan (Martin) Marsh-McMahan |
'66 |
WA: DUVALL |
H |
Dennis McMahan |
'65 |
WA: DUVALL |
H |
Denise (Stockard) Cruz |
'68 |
WA: DUVALL |
H |
Brent Campbell |
'66 |
WA: E WENATCHEE |
H |
Sharon (Soderberg) Entriken |
'62 |
WA: E WENATCHEE |
H |
Maggie (Baird) Chapple |
'67 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Rusty Caulkins |
'64 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Roy Chapple |
'67 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Eleanor (Holmes) Sellers |
'68 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Mary (Kehoe) Fouts |
'60 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Cheryl (Leroy) Brewer |
'66 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Elizabeth (McElroy) Hampton |
'68 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Joan (Schafer) Beck |
'68 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Judy (Schoel) Hutton |
'61 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Donald Weaver |
'68 |
WA: EAST WENATCHEE |
H |
Galen Burghardt |
'61 |
WA: EASTSOUND |
H |
Patricia (Burghardt) Cook |
'67 |
WA: EASTSOUND |
H |
Michael Davis |
'61 |
WA: EDGEWOOD |
H |
Grace (Guarrera) Pasquan |
'64 |
WA: EDGEWOOD |
H |
Paul Kilmer |
'66 |
WA: EDGEWOOD |
H |
Ann (Alexander) Runkel |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Cheryl (Ball) Atwood |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Jeri (Ball) Cusimano |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Steve Bass |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Janice (Beach) Newell |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Linda (Beyers) Hoverson |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Nancy (Bidleman) Cragin |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Scott Bledsoe |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Tony Bollen |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Howie Bonar |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Barb Boyle |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Becky (Brady) Sweeney |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
John Brink |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Cliff Burns |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Bob Burwell |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Marcia (Campbell) Fleury |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Dave Chapman |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Gary Christopher |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Gus Cleveland |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Lynn (Cooley) Edwards |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Mike Cox |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Ann (Davis) Douvis Schroeder |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Carla (Driggers) Kirch |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Margaret (Egan) Stickrod |
'60 |
WA: EDMONDS |
H |
Bruce Ellis |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Roselee (Ellis) Warren |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
William Ellis |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Dottie (Ewbank) Anderson |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Linda Feldman |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Norma (Fine) Eckley |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Marsha (Finkel) Dettorre |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Bev Fordyce |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Lael (Fry) Grove |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Janet (Galt) Kvistad |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
John Garbe |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Ronald Gewalt |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Ronald Glimm |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Bruce Goodnow |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Bonnie (Gromko) Mearns |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Vicki (Hammond) Gorman |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Mike Hansen |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Don Hardesty |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Greg Hill |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Deborah (Hinch) Wise |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Ed Howey |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Michael Huisman |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Paula (Hurt) Knauer |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Barbara (James) Tupper |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Tom Johnson |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Sandy (Johnston) Johnson |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Dolly (Kissler) Haakenson |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Kris (Kraabel) Goodnow |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Richard Larsen |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Gil Leiendecker |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
William Leiendecker |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Sue (Leszczynski) Haley |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Michael Lynn |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Lorie (Madin) Lince |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Wendy (McNelly) Johnston |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Linda (Miller) Sauter |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Janice (Moretti) Lewis |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Regna (Navratil) Seman |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Mary (Nelson) Montgomery |
'60 |
WA: EDMONDS |
H |
Kathy (Oleson) Kuckelberg |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Steve Peake |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Carl Pearson |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Jan Perkins |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Leanne (Perovich) Shelton |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Candy (Peters) Samione |
'63 |
WA: EDMONDS |
H |
Mary Lu (Petersen) Gjemso |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Deborah Petersen |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Karla (Preston) Drenguis |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Joan (Purcell) Curtis |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Stephen Randle |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Steve Reibman |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Steven Rosen |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Arthur Runkel |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Joe Samione |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Shirley (Sandberg) Vicklund |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Linda (Schenken) Smith |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Janet (Sells) Thompson |
'64 |
WA: EDMONDS |
H |
Renee (Shearer) Williams |
'68 |
WA: EDMONDS |
H |
Steven Shelton |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
John Solack |
'60 |
WA: EDMONDS |
H |
Mike Solack |
'62 |
WA: EDMONDS |
H |
Joan (Stordahl) Dahlbeck |
'60 |
WA: EDMONDS |
H |
Karen Swenson |
'65 |
WA: EDMONDS |
H |
Jo Anne (Swenson) Rosaia |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Teresa (Thorn) Eckert |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Paul Tourigny |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Tina (Venis) Mezich |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Jenny (Vike) Kollen |
'69 |
WA: EDMONDS |
H |
Gerald Wabey |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Blaine Walgren |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Lynda (Warren) Hughes |
'61 |
WA: EDMONDS |
H |
Ron Wilkinson |
'67 |
WA: EDMONDS |
H |
Merrilyn (Will) Alkire |
'60 |
WA: EDMONDS |
H |
Gene Williams |
'66 |
WA: EDMONDS |
H |
Eugene Kerwin |
'67 |
WA: ELK |
H |
Dennis Bunger |
'64 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Raylah (Burns) Holm |
'65 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Ken Fyall |
'68 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Patty (Holland) Tyler |
'65 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Billie (Koutecky) Marquiss |
'66 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Diane (Kruse) Malinski |
'63 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Terry Larue |
'67 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Kathy (Marsh) Evans |
'63 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Mark McLean |
'66 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Gerry Nilles |
'60 |
WA: ELLENSBURG |
H |
David Peterson |
'61 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Susan (Pile) Sandeno |
'69 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Leslie (Poeppel) Fiorito |
'63 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Suzette (Siegwald) Moore-Samson |
'65 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Richard Warren |
'65 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Merrily (Wells) Warren |
'65 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Jody (Williams) Scheffelmaier |
'66 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Lance Wood |
'65 |
WA: ELLENSBURG |
H |
Diana (Sollosy) Iversen |
'64 |
WA: ELMA |
H |
Jeff VanHorne |
'62 |
WA: ENTIAT |
H |
Mark Gabrielson |
'62 |
WA: ENUMCLAW |
H |
Eileen (Huxford) Erickson |
'62 |
WA: ENUMCLAW |
H |
Pat Segurson |
'62 |
WA: ENUMCLAW |
H |
Derick Segurson |
'64 |
WA: ENUMCLAW |
H |
Mike DeNevers |
'60 |
WA: EPHRATA |
H |
Patricia Manning |
'67 |
WA: EPHRATA |
H |
Deanna (Adams) Tastad |
'66 |
WA: EVERETT |
H |
Cindy (Alcorn) Steffes |
'66 |
WA: EVERETT |
H |
Sandra (Alcorn) Anderson |
'67 |
WA: EVERETT |
H |
George Aldridge |
'69 |
WA: EVERETT |
H |
Clyde Alsted |
'60 |
WA: EVERETT |
H |
Nichola (Bauer) Hughes |
'64 |
WA: EVERETT |
H |
Marion (Bickford) Rippee |
'68 |
WA: EVERETT |
H |
Carol (Bilderback) McCabe |
'62 |
WA: EVERETT |
H |
S Lois (Briscoe) Kimball |
'68 |
WA: EVERETT |
H |
Kelly Chaney |
'62 |
WA: EVERETT |
H |
Tom Coleman |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Laura Davis |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Kenneth Denike |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Lincoln Donaldson |
'67 |
WA: EVERETT |
H |
Orrin Drew |
'69 |
WA: EVERETT |
H |
Bill Elliott |
'64 |
WA: EVERETT |
H |
Gary Fitzpatrick |
'62 |
WA: EVERETT |
H |
Lynda (Forness) Syria |
'66 |
WA: EVERETT |
H |
Linda (Hanson) Shockey |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Karen (Harmon) Gratrix |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Bob Harris |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Don Hibler |
'60 |
WA: EVERETT |
H |
Dennis Ihrig |
'60 |
WA: EVERETT |
H |
Marietta (Jamieson) Alexander |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Ruth Johnson |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Judy Jones |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Kathy (Kirtley) Aversano |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Bruce Larson |
'62 |
WA: EVERETT |
H |
Patty Lohse |
'68 |
WA: EVERETT |
H |
Kathy Matthews |
'61 |
WA: EVERETT |
H |
Steve Mayer |
'68 |
WA: EVERETT |
H |
Kathleen (McNelly) Mars |
'64 |
WA: EVERETT |
H |
Mark Miller |
'69 |
WA: EVERETT |
H |
James Mitchell |
'61 |
WA: EVERETT |
H |
Karen (Nordlund) Ross |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Larry Pendleton |
'61 |
WA: EVERETT |
H |
Phil Peterson |
'61 |
WA: EVERETT |
H |
Christy (Pickard) Monroe |
'69 |
WA: EVERETT |
H |
James Rondeau |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Jeri (Samuelson) Samuelsen |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Reid Shockey |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Eva Skolmen |
'66 |
WA: EVERETT |
H |
Sharon (Smith) Murry |
'61 |
WA: EVERETT |
H |
Meg (Smith) Barnes |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Sharon (Sprague) Pursel |
'62 |
WA: EVERETT |
H |
Loretta (Thomsen) Koenig |
'60 |
WA: EVERETT |
H |
Russell Torrance |
'67 |
WA: EVERETT |
H |
Cheri (Tudor) Rondeau |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Nancy (Turner) Kaupp |
'66 |
WA: EVERETT |
H |
Margaret (Vanderpool) Robertson |
'61 |
WA: EVERETT |
H |
Marietta (Wand) Alexander |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Susan (Watson) Deaton |
'63 |
WA: EVERETT |
H |
Susan (Watson) Deaton |
'63 |
WA: EVERETT |
W |
Susan Weingarten |
'66 |
WA: EVERETT |
H |
Stephanie (Westberg) Cross |
'64 |
WA: EVERETT |
H |
Suzanne (Wigle) Arnold |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Carol Lee (Wilbur) Fish |
'64 |
WA: EVERETT |
H |
Chris (Zuarri) Harris |
'65 |
WA: EVERETT |
H |
Margy (Cook) Lukowski |
'63 |
WA: EVERSON |
H |
Kristie (Eardley) Bolster |
'67 |
WA: FALL CITY |
H |
Steven Ahlbeck |
'67 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Linda (Berg) Estrada |
'67 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Mike Davis |
'61 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Chris (Gangstee) Hendon |
'63 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Georgene (Gewalt) Sather |
'60 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Ginny (Gunderson) Batterson |
'65 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Pam (Hall) Burpee |
'64 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Charles Hugo |
'69 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Lynn Jorgeson |
'62 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Mary Kay Keil |
'62 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
George Kosue |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Linda Krutsinger |
'61 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Laura (Krutsinger) Holmes |
'67 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Kirby Luther |
'67 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Donna (McDaniel) Sannes |
'66 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Dennis Morgan |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Julie (Nakamura) Fisher |
'63 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Bob (Nordstrom) Lindal |
'63 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Cathy (O'Grady) Morris |
'61 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Dave Otto |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Richard Pomeroy |
'66 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Julie (Sachs) Grant |
'63 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Marlene (Santee) Luther |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Jane (Scollick) Sturgis |
'65 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Douglas Seavers |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Dick Stabbert |
'65 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Sharon (Stamnes) Davis |
'62 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Dan Steuernagel |
'65 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Carl Steuernagel |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Nancy (Thompson) Larsen |
'65 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Melanie Wagg |
'69 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Stephanie White |
'68 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
William Wilmot |
'69 |
WA: FEDERAL WAY |
H |
Barbara Bily |
'67 |
WA: FERNDALE |
H |
Tom Kauppila |
'65 |
WA: FERNDALE |
H |
Lynda (Larson) Bowman |
'61 |
WA: FERNDALE |
H |
Carrie McCollum |
'67 |
WA: FERNDALE |
H |
Delores (Morgan) Pitalo |
'65 |
WA: FERNDALE |
H |
Ken Morgan |
'69 |
WA: FERNDALE |
H |
Brian Strom |
'67 |
WA: FERNDALE |
H |
Douglas (Torgrimson) Knight |
'63 |
WA: FERNDALE |
H |
Tony Torohoff |
'64 |
WA: FERNDALE |
H |
Patricia (Wirth) Weeks |
'67 |
WA: FERNDALE |
H |
Jan (Tryon) Berg |
'68 |
WA: FIRCREST |
H |
Brant Engberg |
'65 |
WA: FORKS |
H |
John Ellsworth |
'64 |
WA: FOX ISLAND |
H |
Ginger (Moore) Anderson |
'61 |
WA: FOX ISLAND |
H |
Lael (Anderson) Ross |
'60 |
WA: FREELAND |
H |
Tom Anderson |
'60 |
WA: FREELAND |
H |
Dave Barsion |
'68 |
WA: FREELAND |
H |
Ken Burningham |
'65 |
WA: FREELAND |
H |
Janice (Cox) Tabbal |
'63 |
WA: FREELAND |
H |
Steve Eward |
'65 |
WA: FREELAND |
H |
Jim Henderson |
'64 |
WA: FREELAND |
H |
Julie (Henderson) Stein |
'66 |
WA: FREELAND |
H |
Scott Mayhew |
'68 |
WA: FREELAND |
H |
Shane O'Neill |
'62 |
WA: FREELAND |
H |
David Salmon |
'66 |
WA: FREELAND |
H |
Pat Scott |
'62 |
WA: FREELAND |
H |
John Steele |
'64 |
WA: FREELAND |
H |
Anne Wickstrand |
'61 |
WA: FREELAND |
H |
Sally Wilma |
'67 |
WA: FREELAND |
H |
Patti Wilma |
'69 |
WA: FREELAND |
H |
Jim Francis |
'64 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Barbara (Jorgensen) Collyer |
'64 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Kathy (Tolan) Schnuckel |
'67 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Judy (Williams) Bentzen |
'61 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Leon Yarborough |
'63 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Glenn Yarborough |
'66 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Kent Yarborough |
'68 |
WA: FRIDAY HARBOR |
H |
Lynne (Brydges) Andrew |
'62 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Margaret (Cox) Rickard-Egge |
'62 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Bev (DeBock) Satter |
'68 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Jon Egge |
'61 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Francine Elliott |
'63 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Bob Heilesen |
'62 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Carroll Hershey |
'69 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Bambi (Hutchinson) Cunningham |
'62 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Mike Kean |
'60 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Candee (Lange) Evans |
'64 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Lorraine (Mercille) Runyon |
'68 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Roberta (Reed) Drolshagen |
'62 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Ursula (Roblan) Martin |
'63 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Arlene (Singer) Durnin |
'66 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Ladeen (Smith) Miller |
'68 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Kenneth Wallace |
'66 |
WA: GIG HARBOR |
H |
Penny (Robinson) Sharpe |
'68 |
WA: GOLD BAR |
H |
Nancy (Curtis) Parton |
'64 |
WA: GOLDENDALE |
H |
George Mukai |
'61 |
WA: GOLDENDALE |
H |
Larry Weyer |
'66 |
WA: GOLDENDALE |
H |
Norma (Koernke) Lupp |
'68 |
WA: GRAHAM |
H |
Dick Lupp |
'62 |
WA: GRAHAM |
H |
Claudia (Merle) Lengenfelder |
'67 |
WA: GRAHAM |
H |
Carolyn (Petrie) McIntosh |
'68 |
WA: GRAHAM |
H |
Sue (Williamson) McCarty |
'68 |
WA: GRAHAM |
H |
Nancy (Bladine) Couch |
'64 |
WA: GRANITE FALLS |
H |
Bernhard Dahl |
'65 |
WA: GRANITE FALLS |
H |
Linnea Hester |
'64 |
WA: GRANITE FALLS |
H |
Bill Lee |
'66 |
WA: GRANITE FALLS |
H |
Karen (Schramm) Swaney |
'65 |
WA: GRANITE FALLS |
H |
Patty (Bonenko) Edmiston |
'67 |
WA: GRAPEVIEW |
H |
Jack Fackerell |
'67 |
WA: GREENBANK |
H |
Naomi (Foote) Vyrostek |
'62 |
WA: GREENBANK |
H |
Vera (Gruen) Ames |
'68 |
WA: GREENBANK |
H |
Sarge Lester |
'69 |
WA: GREENBANK |
H |
Richard Anderson |
'68 |
WA: HANSVILLE |
H |
Mary (Edstrom) Booth |
'60 |
WA: HANSVILLE |
H |
Robin Foster |
'64 |
WA: HANSVILLE |
H |
Fred Gallimore |
'69 |
WA: HANSVILLE |
H |
Willie Guimont |
'69 |
WA: HANSVILLE |
H |
Jan Niemeyer |
'60 |
WA: HANSVILLE |
H |
Sandi (Norris) Ulsund |
'63 |
WA: HANSVILLE |
H |
Rich Stocking |
'62 |
WA: HANSVILLE |
H |
Elsina (Wagener) Gallagher |
'68 |
WA: HANSVILLE |
H |
Lynnea (Pearson) Manning |
'62 |
WA: HOODSPORT |
H |
Ivan Sutlovich |
'64 |
WA: HOQUIAM |
H |
James Berglund |
'67 |
WA: ILWACO |
H |
Wendy (Wallstrom) VanOver |
'68 |
WA: ILWACO |
H |
Donald Armstrong |
'61 |
WA: INDIANOLA |
H |
Wendy (Blackstock) Childers |
'68 |
WA: INDIANOLA |
H |
Marjie (Chapman) Clark |
'64 |
WA: INDIANOLA |
H |
Paul Christensen |
'65 |
WA: INDIANOLA |
H |
David Holmquist |
'63 |
WA: INDIANOLA |
H |
Judy (Kinnaird) Drew |
'64 |
WA: INDIANOLA |
H |
Casper Lane |
'63 |
WA: INDIANOLA |
H |
Lynne (Shekter) Kluger |
'60 |
WA: INDIANOLA |
H |
Barb (Anderson) Huenink |
'63 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Wendy (Burke) Starkebaum |
'68 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Sallie Jo (Cavanaugh) Cowgill |
'68 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Elizabeth (Conger) Mueller |
'60 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Ken DeJarlais |
'64 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Gail (Fleury) Holt |
'69 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Pamela (Gierman) Svore |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Dean Heathcote |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Jeffrey Hilton |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Marilyn (Humphrey) Hogue |
'61 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Diane (Johnson) Knoll |
'65 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Nancy (Lee) Cetinkaya |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Sally (Mathiasen) Light |
'64 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Kathleen (Matronic) Whalen |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
James Moehring |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Jenny (Ramsay) Whalen |
'68 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Ruth (Rustuen) Carver |
'63 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Susie (Steele) Roberts |
'67 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Mike Stokes |
'69 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Douglas Tanner |
'62 |
WA: ISSAQUAH |
H |
George Vanni |
'61 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Mollie (Vinikow) Launer |
'63 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Bernard Wright |
'64 |
WA: ISSAQUAH |
H |
Phil Lavik |
'68 |
WA: JOYCE |
H |
Judith (Estus) Estes |
'64 |
WA: KELSO |
H |
Jacqueline (Hatt) Christensen |
'65 |
WA: KELSO |
H |
Linda (Bartos) Jackson |
'67 |
WA: KENMORE |
H |
Keith Brackett |
'66 |
WA: KENMORE |
H |
Lucy Bush |
'67 |
WA: KENMORE |
H |
Donnarae (Ells) Lemcke |
'60 |
WA: KENMORE |
H |
Patricia (Fox) Kinnaird |
'61 |
WA: KENMORE |
H |
Douglas Hoggatt |
'65 |
WA: KENMORE |
H |
Craig Hopkins |
'64 |
WA: KENMORE |
H |
Stanley Isenhath |
'67 |
WA: KENMORE |
H |
Allan Kozu |
'61 |
WA: KENMORE |
H |
Dave Krows |
'60 |
WA: KENMORE |
H |
Carol Kurtzer |
'67 |
WA: Kenmore |
H |
William Leak |
'69 |
WA: KENMORE |
H |
Barbara (LeGault) Newbry |
'62 |
WA: KENMORE |
H |
Roger Marsh |
'67 |
WA: KENMORE |
H |
Laura (McClintock) Sherrill |
'65 |
WA: KENMORE |
H |
Richard McCord |
'60 |
WA: KENMORE |
H |
Dick Mills |
'64 |
WA: KENMORE |
H |
Lorna (Nightingale) Williams |
'62 |
WA: KENMORE |
H |
Rick Nordquist |
'66 |
WA: KENMORE |
H |
John Rusis |
'63 |
WA: KENMORE |
H |
Paul Slick |
'60 |
WA: KENMORE |
H |
Michael Smith |
'68 |
WA: KENMORE |
H |
Jan (Turner) Morgan |
'67 |
WA: KENMORE |
H |
Doug Wainwright |
'61 |
WA: KENMORE |
H |
Chuck Wolf |
'64 |
WA: KENMORE |
H |
Kathy (Cregan) Willis |
'61 |
WA: KENNEWICK |
H |
Doug Guy |
'69 |
WA: KENNEWICK |
H |
Joyce (Hagland) McElroy |
'61 |
WA: KENNEWICK |
H |
Mary Anne (Jandl) Luebke |
'67 |
WA: KENNEWICK |
H |
Molly (McCarty) O'Rourke |
'63 |
WA: KENNEWICK |
H |
Pat O'Rourke |
'63 |
WA: KENNEWICK |
H |
David Sharp |
'63 |
WA: KENNEWICK |
H |
Bob Spaulding |
'65 |
WA: KENNEWICK |
H |
Phillip Taylor |
'65 |
WA: KENNEWICK |
H |
John Allen |
'66 |
WA: KENT |
H |
Patricia (Beagle) Dome |
'60 |
WA: KENT |
H |
Frank Beck |
'61 |
WA: KENT |
H |
Allen Bonenko |
'62 |
WA: KENT |
H |
Alan Dale Brands |
'69 |
WA: KENT |
H |
Jeannie (Christiansen) Milligan |
'68 |
WA: KENT |
H |
Joe Corbett |
'60 |
WA: KENT |
H |
Lynn (Dalton) Halstead |
'65 |
WA: KENT |
H |
Judy (Erickson) Hurley |
'62 |
WA: KENT |
H |
James Ewing |
'60 |
WA: KENT |
H |
Connie (Flowers) Appleyard |
'61 |
WA: KENT |
H |
Susan Fulmer |
'65 |
WA: KENT |
H |
Phyllis (Gerdin) Rogers |
'67 |
WA: KENT |
H |
Tom Hale |
'60 |
WA: KENT |
H |
William Hall |
'67 |
WA: KENT |
H |
Shirley (Hawkins) Carr |
'61 |
WA: KENT |
H |
Keith Hopkins |
'63 |
WA: KENT |
H |
Hazel (Kenyon) Johnson |
'63 |
WA: KENT |
H |
Joy (Lambert) Scarr |
'67 |
WA: KENT |
H |
Vernon Mackprang |
'69 |
WA: KENT |
H |
Loren Marston |
'64 |
WA: KENT |
H |
Judy (Martin) Metcalf |
'61 |
WA: KENT |
H |
Bob Masters |
'64 |
WA: KENT |
H |
Michael McCaughan |
'64 |
WA: KENT |
H |
Gary Olson |
'67 |
WA: KENT |
H |
Carol (Putney) Sprinkle |
'60 |
WA: KENT |
H |
Michael Quinn |
'69 |
WA: KENT |
H |
Paul Ringstad |
'60 |
WA: KENT |
H |
Bob Rogers |
'62 |
WA: KENT |
H |
Sally Ross |
'68 |
WA: KENT |
H |
Pamalla (Schmidt) Knight |
'63 |
WA: KENT |
H |
Thomas Stevens |
'68 |
WA: KENT |
H |
Deborah (Thomas) Silliman |
'67 |
WA: KENT |
H |
Gary Van Hollebeke |
'64 |
WA: KENT |
H |
Pam (Vanni) Gorman |
'65 |
WA: KENT |
H |
Carol (Westberg) Bonenko |
'62 |
WA: KENT |
H |
Sheila (Wilson) Murray |
'62 |
WA: KENT |
H |
Bill Wilson |
'62 |
WA: KENT |
H |
Richard Culley |
'66 |
WA: KEYPORT |
H |
Jim Lundstrom |
'65 |
WA: KEYPORT |
H |
Pennie (Youngberg) Lundstrom |
'65 |
WA: KEYPORT |
H |
Rhonda (Bradford) Sheen |
'69 |
WA: KINGSTON |
H |
Julie (Breitstein) Miller |
'61 |
WA: KINGSTON |
H |
Margaret (Cunningham) Sinnott |
'68 |
WA: KINGSTON |
H |
Samuel Hawk |
'67 |
WA: KINGSTON |
H |
Phyllis (Johnson) Evans |
'64 |
WA: KINGSTON |
H |
Bettianne (Lawson) Sjoberg |
'65 |
WA: KINGSTON |
H |
Katherine (Lewis) Hawk |
'68 |
WA: KINGSTON |
H |
Roger Libby |
'60 |
WA: KINGSTON |
H |
Bonnie McCarty |
'65 |
WA: KINGSTON |
H |
Mary (Miller) Watkins |
'61 |
WA: KINGSTON |
H |
Carol (Welker) Hickerson |
'62 |
WA: KINGSTON |
H |
Renae (Whaley) Chrisman |
'69 |
WA: KINGSTON |
H |
Hulett Wyckoff |
'68 |
WA: KINGSTON |
H |
John Aldrich |
'67 |
WA: KIRKLAND |
H |
Robert Allen |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Linda (Anderson) Surace |
'63 |
WA: KIRKLAND |
H |
John Andrews |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
Carol (Axelson) Costello |
'64 |
WA: KIRKLAND |
H |
Bob Bebee |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Al Benaroya |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Bob Berglund |
'64 |
WA: KIRKLAND |
H |
Betty (Bold) Neumann |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Carolyn (Corneil) Jackson |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Virginia (Corneil) Rohde |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Judy (Dean) Herman |
'61 |
WA: KIRKLAND |
H |
Diana (Deems) Stedman |
'61 |
WA: KIRKLAND |
H |
Heartieann (Deems) Williams |
'64 |
WA: KIRKLAND |
H |
Sue (Dickey) Danforth |
'63 |
WA: KIRKLAND |
H |
Joy (Donaldson) Hagen |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
Diane (Dvorak) Millican |
'60 |
WA: KIRKLAND |
H |
Judy (Fagerstrom) Clark |
'66 |
WA: KIRKLAND |
H |
Vicki Foreman |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Barbara (Fruetel) Waltz |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Allan Gastwirth |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Steve Geinsenhoff |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
Jane Geisenhoff |
'67 |
WA: KIRKLAND |
H |
John Gerber |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
John Gimness |
'61 |
WA: KIRKLAND |
H |
Kathy (Goetz) Richardson |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
John Hastig |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
James Heaverlo |
'63 |
WA: KIRKLAND |
H |
James Henderson |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Linda (Huber) Trelstad |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Jim Hutchinson |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Marty Itter |
'67 |
WA: KIRKLAND |
H |
Carol Ann (Kaiser) Krummel |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Lynn (Kimsey) Gross |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
Rosie (Kinison) Furin |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Sheridan (Laing) Coleman |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Richard Massena |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Jim McDivit |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Bruce McElroy |
'66 |
WA: KIRKLAND |
H |
Sally (Norris) Wood |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Glenna (Pearcy) Hart |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Roger Pfaff |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
John Schille |
'67 |
WA: KIRKLAND |
H |
Claire (Sells) Kvithammer |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Richard Slettebak |
'60 |
WA: KIRKLAND |
H |
Michael Smith |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Sally (Sprague) Itter |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Paula (Steiner) Wrede |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Linda Stokes |
'63 |
WA: KIRKLAND |
H |
Karen (Tame) Leishman |
'63 |
WA: KIRKLAND |
H |
Margaret Tanner |
'60 |
WA: KIRKLAND |
H |
Leslie (Tudor) Slettebak |
'61 |
WA: KIRKLAND |
H |
Gordon Tuttle |
'62 |
WA: KIRKLAND |
H |
Steven Vadman |
'68 |
WA: KIRKLAND |
H |
Michael Walsh |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
Byron Ward |
'61 |
WA: KIRKLAND |
H |
Lea Ann Watson |
'63 |
WA: KIRKLAND |
H |
Rich Whitehill |
'69 |
WA: KIRKLAND |
H |
Warren Williams |
'65 |
WA: KIRKLAND |
H |
Jean (Zink) Eager |
'61 |
WA: KIRKLAND |
H |
Joe Zorich |
'66 |
WA: KIRKLAND |
H |
Betsy (Bergan) Crawford |
'63 |
WA: LA CONNER |
H |
Janice (Claypool) Loffer |
'61 |
WA: LA CONNER |
H |
James Edris |
'68 |
WA: LA CONNER |
H |
Andrea (Maillet) Kriedt |
'68 |
WA: LA CONNER |
H |
Kaye (Stearns) Stephens |
'65 |
WA: LA CONNER |
H |
Kenneth Woods |
'64 |
WA: LA CONNER |
H |
Rod Crawford |
'63 |
WA: LA CONNOR |
H |
Norman Anderson |
'61 |
WA: LACEY |
H |
Jack Douglas |
'68 |
WA: LACEY |
H |
Allen Giles |
'61 |
WA: LACEY |
H |
Stacy (Hillestad) Kearns |
'65 |
WA: LACEY |
H |
Paula (Kearney) Kukay |
'65 |
WA: LACEY |
H |
Nancy (Knemeyer) Sonn |
'63 |
WA: LACEY |
H |
Ronnie Kollman |
'66 |
WA: LACEY |
H |
Mary (McQuaker) Rinear |
'66 |
WA: LACEY |
H |
Janet (Perry) Day |
'63 |
WA: LACEY |
H |
Larry Pratt |
'64 |
WA: LACEY |
H |
Susan Pratt |
'68 |
WA: LACEY |
H |
Mike Robbins |
'66 |
WA: LACEY |
H |
Rudy Salazar |
'69 |
WA: LACEY |
H |
Linda (Stull) Devore |
'67 |
WA: LACEY |
H |
Leila (Torgrimson) Covington |
'62 |
WA: LACEY |
H |
Kim Anderson |
'66 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Pat (Bise) Bates |
'61 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
John Cahill |
'60 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Peter Covey |
'65 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Debbie (Fine) Gulberg |
'68 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Dave Hale |
'65 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Jon Harris |
'60 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Marcia (Johnson) Johnson |
'69 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Louise Lindenmeyer |
'67 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Gordon Londerville |
'64 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Dianne (Meredith) Best-Wildermuth |
'61 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Eloise (Michel) Hoover |
'69 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Roger Reese |
'63 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Harry Tourikis |
'63 |
WA: LAKE FOREST PARK |
H |
Katherine (Borek) Kruse |
'69 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Marv Chase |
'62 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Diane (Dahlberg) Hanks |
'65 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Sandra (Gillett) Ingalls |
'67 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Susan (Gillett) Bertsch |
'68 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Gary Gray |
'62 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
John Hanks |
'60 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Liljen (Jaskar) Gray |
'63 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Bev (King) O'Rielly |
'61 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Georgia (King) Stumbaugh |
'61 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Dick Lee |
'65 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Karen (Masseth) Liberato |
'62 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Jean (Matthew) Metzger |
'64 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Patci (Mungerson) McNamee |
'69 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Carol Richardson |
'61 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Alex Schmitt |
'67 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Helen (Schwenke) Barber |
'61 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Ginny (Shannon) Bacon |
'63 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Bonnie (Willard) Van Hoy |
'62 |
WA: LAKE STEVENS |
H |
Bob Bergan |
'61 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Hap Bierds |
'66 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Joann (Blyth) Owens |
'64 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Pat Hargus |
'65 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Roger Inouye |
'60 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Connie (Lequeux) Gregg |
'63 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Mark Schofield |
'65 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Deanna (Springer) Mingo |
'63 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Al Wicklund |
'69 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Connie Wooldridge |
'68 |
WA: LAKE TAPPS |
H |
Bob Hansen |
'61 |
WA: LAKEBAY |
H |
Jackie Alden |
'66 |
WA: LAKEWOOD |
H |
James Burket |
'65 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Margo (Feralio) Widmark |
'65 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Judy (Fullford) Wood |
'62 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Howie Guy |
'68 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Linda (Ralph) Post-Smith |
'67 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Willard Roberts |
'65 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Suzanne (Rogge) Schmitz |
'62 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Mattie (Wyman) Meberg |
'66 |
WA: LAKEWOOD |
H |
Ron Adams |
'63 |
WA: LANGLEY |
H |
Kay (Barney) Lagerquist |
'62 |
WA: LANGLEY |
H |
John Caldbick |
'64 |
WA: LANGLEY |
H |
Jane (Campbell) Seymour |
'60 |
WA: LANGLEY |
H |
Diane (Cherry) Fraser |
'60 |
WA: LANGLEY |
H |
Calvin Ernst |
'66 |
WA: LANGLEY |
H |
Bob Fleming |
'64 |
WA: LANGLEY |
H |
Karen Gunderson |
'67 |
WA: LANGLEY |
H |
Linda (Johnson) Eckhart |
'65 |
WA: LANGLEY |
H |
Jonathan Maas |
'62 |
WA: LANGLEY |
H |
Barbara (Mildes) Hanson |
'69 |
WA: LANGLEY |
H |
Cathi (Moore) Sheneman |
'68 |
WA: LANGLEY |
H |
Sue (Pennington) Merry |
'65 |
WA: LANGLEY |
H |
Patti (Purvis) Sargent |
'61 |
WA: LANGLEY |
H |
Gregg Salmon |
'68 |
WA: LANGLEY |
H |
Mary (Stall) Alvin |
'65 |
WA: LANGLEY |
H |
Bob Withington |
'64 |
WA: LANGLEY |
H |
Larry Woolworth |
'64 |
WA: LANGLEY |
H |
Maria Zorich |
'67 |
WA: LANGLEY |
H |
Robin Foley |
'64 |
WA: LEAVENWORTH |
H |
Greg Kramer |
'61 |
WA: LEAVENWORTH |
H |
Alex Schmidt |
'65 |
WA: LEAVENWORTH |
H |
Margaret (Wilbur) Hoff |
'67 |
WA: LEAVENWORTH |
H |
Jill (Forsyth) Stark |
'66 |
WA: LIBERTY LAKE |
H |
Janet (Little) Warrick |
'60 |
WA: LIBERTY LAKE |
H |
Robin Stark |
'62 |
WA: LIBERTY LAKE |
H |
Carlene (Molander) Easterwood |
'66 |
WA: LONGBRANCH |
H |
Mark Runions |
'63 |
WA: LONGBRANCH |
H |
Yvonne (Sanders) Tougas |
'66 |
WA: LONGBRANCH |
H |
Tim Tougas |
'66 |
WA: LONGBRANCH |
H |
Sue Barker |
'67 |
WA: LONGVIEW |
H |
Paul Batzle |
'63 |
WA: LONGVIEW |
H |
Mike Devine |
'65 |
WA: LONGVIEW |
H |
Sharon (Hendricks) Brotherton |
'62 |
WA: LONGVIEW |
H |
Brad Overbeck |
'67 |
WA: LONGVIEW |
H |
Linda (Scott) Crist |
'62 |
WA: LONGVIEW |
H |
Dave Taylor |
'63 |
WA: LONGVIEW |
H |
Lynda (Vandell) Purvis |
'66 |
WA: LONGVIEW |
H |
Linda (Wilenzick) Thompson |
'63 |
WA: LONGVIEW |
H |
Terry Auld |
'60 |
WA: LOPEZ |
H |
Donna Beck |
'69 |
WA: LOPEZ ISLAND |
H |
Gregory DeVoe |
'66 |
WA: LOPEZ ISLAND |
H |
Ginni (Paynton) Keith |
'67 |
WA: LOPEZ ISLAND |
H |
Albert Torrico |
'60 |
WA: LOPEZ ISLAND |
H |
Bob Auld |
'64 |
WA: LUMMI ISLAND |
H |
Linda (Henderson) Hershey |
'66 |
WA: LYNDEN |
H |
Gail (Adams) Alexander |
'64 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Nick Aldrich |
'64 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Dick Batley |
'66 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Chris Brevick |
'67 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Rebecca Bruce |
'67 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Ann (Carlson) Kivimaki |
'63 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Yvonne Courtright |
'65 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Herman Cuhaciyan |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Kathy (Douglas) McKim |
'63 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Charmain (Doyle) McHugh |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Leslee (Ellis) Hill |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Linda (Felton) Butterfield |
'66 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Robert Gascoigne |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Katharyn Gaylord |
'63 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Steven Gleeson |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Marcia Graham |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Marie Hardesty |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Sonia (Hatfield) Tress |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Cathy Hawley |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Duane Hill |
'66 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Rueben Hoke |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
James Johnson |
'66 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Doug Johnson |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Sandi (Lawrence) Tourtellot |
'65 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Frank Leamer |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Mildred (Lee) Edwards |
'67 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Hazel Lee |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Patricia Lindstrom |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Robert McHugh |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Janet (Mercer) Smith |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Diane Millard |
'67 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Jennifer (Miller) Donaldson |
'63 |
WA: LYNNWOOD |
H |
J Larry Monsey |
'67 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Marv Morris |
'62 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Shirley (Niebuhr) Kankelfritz |
'61 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Wendy (Northup) Barone |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Jerry Oleson |
'63 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Pam (Paddock) Doyon |
'65 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Jill (Penso) Grant |
'66 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Steve Reed |
'64 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Marilyn (Sullivan) Caldwell |
'61 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Michael Thompson |
'65 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Barbara (Waldeck) Meldahl |
'60 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Stephen Weiss |
'68 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Tom Welden |
'60 |
WA: LYNNWOOD |
H |
David Williamson |
'69 |
WA: LYNNWOOD |
H |
Thomas Belcher |
'65 |
WA: LYNWOOD |
H |
Mike Johannes |
'65 |
WA: LYNWOOD |
H |
Peggy (Denniston) Warren |
'61 |
WA: MANCHESTER |
H |
Linda (Bridges) Stone |
'67 |
WA: MANSON |
H |
Susan (Casey) Fillier |
'66 |
WA: MANSON |
H |
Anthony Graham |
'61 |
WA: MANSON |
H |
Carolyn (Peck) Cuningham |
'64 |
WA: MANSON |
H |
Lindy Stewart |
'67 |
WA: MANSON |
H |
Edie (Berg) Hoefling |
'69 |
WA: MAPLE VALLEY |
H |
Russ Guppy |
'65 |
WA: MAPLE VALLEY |
H |
Kathleen (Ivey) Kanealii |
'67 |
WA: MAPLE VALLEY |
H |
Betty (Jones) Gera |
'64 |
WA: MAPLE VALLEY |
H |
Judy (Shearer) Rothlisberger |
'65 |
WA: MAPLE VALLEY |
H |
Victor Gage |
'63 |
WA: MARBLEMOUNT |
H |
Pauline Beach |
'66 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Jeanine (Boprey) MacKenzie |
'66 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Mary (Budinick) Frank |
'69 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Daryl Cross |
'66 |
WA: MARYSVILLE |
H |
John Fitzpatrick |
'65 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Joan (Gallaher) Burreson |
'63 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Sharon (Gauthier) Vanderpool |
'63 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Katherine (Granberg) Taloff |
'66 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Chris Herr |
'61 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Bob Hitchings |
'62 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Marilyn (Houghton) Bruns |
'62 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Marian (Lequeux) Huey |
'61 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Renee (Marshall) Sorbo |
'63 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Deborah (Morrison) Knight |
'66 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Lani (O'Connor) Kallio |
'63 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Fred Ora |
'65 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Jan (Parsley) Mountfort |
'63 |
WA: MARYSVILLE |
H |
James Short |
'64 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Jeanne (Somonski) Laing |
'62 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Stanley Taloff |
'66 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Randi (Thaden) Tomlin |
'62 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Dawn (Tudhope) Blackmer |
'63 |
WA: MARYSVILLE |
H |
Sandy (Bligh) Hartley |
'63 |
WA: MEAD |
H |
Vickie (Hammack) Kennedy |
'69 |
WA: MEDICAL LAKE |
H |
Harumi (Kojima) Guiberson |
'60 |
WA: MEDINA |
H |
Ros (Larsen) Ghan |
'68 |
WA: MEDINA |
H |
Tom Magnuson |
'61 |
WA: MEDINA |
H |
Paul Malmo |
'63 |
WA: MEDINA |
H |
Mary (Pickard) Lewison |
'63 |
WA: MEDINA |
H |
Tom Ahlers |
'64 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Janice (Ahlers) Engvall |
'66 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Louis Berg |
'63 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Larry Childs |
'66 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Carol (Enfield) Jaffe |
'64 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Carol (Golub) Harris |
'68 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Walter Kipping |
'63 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Karen (Levy) Jaffe |
'63 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Donna Jo (Linville) Robinson |
'61 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Peni (McKenna) Schwartz |
'67 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Judy (Ogden) Asp |
'62 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
David Okimura |
'64 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Laura Parris |
'66 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Shirley (Reynolds) Rock |
'65 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Jon Schwartz |
'65 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Jim Townsend |
'65 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Ingrid (Von Christierson) Stipes |
'67 |
WA: MERCER ISLAND |
H |
Tim Austin |
'68 |
WA: MILL CREEK |
H |
Stan Balo |
'63 |
WA: MILL CREEK |
H |
Edward Clark |
'60 |
WA: MILL CREEK |
H |
Bill Glascock |
'67 |
WA: MILL CREEK |
H |
Jan (Gormley) Lindner |
'69 |
WA: MILL CREEK |
H |
David Hall |
'60 |
WA: MILL CREEK |
H |
Janet (Horman) Friedrich |
'65 |
WA: MILL CREEK |
H |
Wayne Johnson |
'64 |
WA: MILL CREEK |
H |
Donald Jordan |
'65 |
WA: MILL CREEK |
H |
Linda (Lander) Shulman |
'61 |
WA: MILL CREEK |
H |
Linda (Nestos) Parke |
'65 |
WA: MILL CREEK |
H |
Edwina (Pullen) Dawson |
'62 |
WA: MILL CREEK |
H |
Dave Pullen |
'64 |
WA: MILL CREEK |
H |
Tom Rodenbough |
'61 |
WA: MILL CREEK |
H |
Gerald Smith |
'66 |
WA: MILL CREEK |
H |
Jack Sunde |
'61 |
WA: MILL CREEK |
H |
Dottie (Wallberg) Hansen |
'62 |
WA: MILL CREEK |
H |
Darryl Withrow |
'65 |
WA: MILL CREEK |
H |
Louise (Mehner) Ferguson |
'67 |
WA: MILTON |
H |
Kenney Carlston |
'66 |
WA: MONROE |
H |
Robert Clubine |
'61 |
WA: MONROE |
H |
Kathryn (Denke) Thomas |
'67 |
WA: MONROE |
H |
Jacques Duringer |
'64 |
WA: MONROE |
H |
Kathryn Fjerstad |
'67 |
WA: MONROE |
H |
Jeffrey Hansen |
'69 |
WA: MONROE |
H |
Sue (Johnson) Wells |
'66 |
WA: MONROE |
H |
Tim Kauppila |
'69 |
WA: MONROE |
H |
Pam (Kreider) Colman |
'62 |
WA: MONROE |
H |
Tom Nims |
'68 |
WA: MONROE |
H |
David Peterson |
'68 |
WA: MONROE |
H |
Linda (Tucker) Carlston |
'68 |
WA: MONROE |
H |
Karyn (Vander Poll) Langford |
'62 |
WA: MONROE |
H |
Sandi (Wimmer) Sullivan |
'60 |
WA: MONROE |
H |
Valerie (Larkin) Elliott-Sullivan |
'65 |
WA: MONTESANO |
H |
Sally (Siegwald) Adams |
'63 |
WA: MONTESANO |
H |
Barbara (Bennett) Tuttle |
'61 |
WA: MOSES LAKE |
H |
Jennie (Dorney) Bourassa |
'69 |
WA: MOSES LAKE |
H |
Ron Edwards |
'65 |
WA: MOSES LAKE |
H |
Linda Frazer |
'68 |
WA: MOSES LAKE |
H |
Kay (Williams) Sutton |
'64 |
WA: MOSES LAKE |
H |
Marsele Burns |
'68 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Cheryl (Carlson) O'Bryant |
'67 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Gloria (Gihring) Simmons |
'65 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Maureen (Gordon) Royal |
'69 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Carol (Henley) McRae |
'66 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Jim Herriott |
'62 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Mary (Johnson) Osman |
'63 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Patricia Klinker |
'61 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Paula (Levine) Rosen |
'66 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Bjorn Lunde |
'64 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Leon Maurice |
'63 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Patrick (McBride) Schaar |
'64 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Dana (Mueller) Keefe |
'65 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Terry Nyman |
'64 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Sharon (Pomarleau) Ellis |
'69 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Royal Post |
'60 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Gary Shogren |
'62 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Gary Simpson |
'69 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Thomas Spees |
'67 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Betsy Truax |
'60 |
WA: MOUNT VERNON |
H |
Barry Fitzpatrick |
'69 |
WA: MOUNTLAKE TER |
H |
Helen (Stull) Ersfeld |
'69 |
WA: MOUNTLAKE TER |
H |
Art Ceniza |
'68 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Ruth (Fitzpatrick) Hunt |
'66 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Marilyn (Gates) Anderson |
'64 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Steve Hurt |
'67 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Dean Jackson |
'67 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Steve Pratt |
'69 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Ralf Sandoy |
'63 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Joy (Sawyer) Amundson |
'68 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Ted Scollick |
'60 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
John Shiels |
'68 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Bill Trulson |
'64 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Gary Ulrich |
'64 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Rose (Wodarz) Skalley |
'63 |
WA: MOUNTLAKE TERRACE |
H |
Don McGill |
'64 |
WA: MOXEE |
H |
Charles Lutz |
'66 |
WA: MT VERNON |
H |
Greg Amunrud |
'66 |
WA: MUKILTEO |
H |
Connie (Anderson) Graebner |
'63 |
WA: MUKILTEO |
H |
Sally (Baake) Fitterer |
'63 |
WA: MUKILTEO |
H |
Joe Bruce |
'64 |
WA: MUKILTEO |
H |
Darlene (Dahl) Jones |
'63 |
WA: MUKILTEO |
H |
Alden (Giss) Graebner |
'63 |
WA: MUKILTEO |
H |
Don Goodnow |
'64 |
WA: MUKILTEO |
H |
Nansi (Kallas) Karlsten |
'63 |
WA: MUKILTEO |
H |
Steve McBride |
'69 |
WA: MUKILTEO |
H |
Linda (McClintock) Lee |
'65 |
WA: MUKILTEO |
H |
Jack McClintock |
'66 |
WA: MUKILTEO |
H |
Arlene (Nordlund) Brumm |
'60 |
WA: MUKILTEO |
H |
Gary Olson |
'65 |
WA: MUKILTEO |
H |
Helmut Raatz |
'65 |
WA: MUKILTEO |
H |
Karl Swanson |
'60 |
WA: MUKILTEO |
H |
Tracy (Ursic) Heffelfinger |
'65 |
WA: MUKILTEO |
H |
Charles Van Tassel |
'68 |
WA: MUKILTEO |
H |
Vicki (Arnold) Katz |
'68 |
WA: NEWCASTLE |
H |
Linda (Snyder) Haslam |
'62 |
WA: NEWCASTLE |
H |
David Noreen |
'64 |
WA: NEWMAN LAKE |
H |
Lockheed Reader |
'65 |
WA: NEWMAN LAKE |
H |
Lindy (Torpey) Gleich |
'63 |
WA: NEWMAN LAKE |
H |
Lin (Cerny) O'Dell |
'62 |
WA: NINE MILE FALLS |
H |
Bill Pelloux |
'69 |
WA: NINE MILE FALLS |
H |
Bonnie Jo (Watne) Wilmot |
'65 |
WA: NINE MILE FALLS |
H |
Marcia Simpson |
'67 |
WA: NORDLAND |
H |
Carol (Miner) Erickson |
'61 |
WA: NORMANDY PARK |
H |
Paul Rosser |
'68 |
WA: NORMANDY PARK |
H |
Annie Zadra |
'66 |
WA: NORMANDY PARK |
H |
John Boyd |
'61 |
WA: NORTH BEND |
H |
John Martin |
'62 |
WA: NORTH BEND |
H |
David Morrison |
'60 |
WA: NORTH BEND |
H |
Lynn (Rystogi) Boyd |
'61 |
WA: NORTH BEND |
H |
Paul Tredway |
'63 |
WA: NORTH BEND |
H |
Jan (Boeholt) Clarke |
'61 |
WA: OAK HARBOR |
H |
Marcia (Gowey) Townsend |
'69 |
WA: OAK HARBOR |
H |
Kamilla (Jorgensen) Radach |
'67 |
WA: OAK HARBOR |
H |
Pat McKinney |
'64 |
WA: OAK HARBOR |
H |
Alan Meaux |
'69 |
WA: OAK HARBOR |
H |
Jurgen Spatz |
'64 |
WA: OAK HARBOR |
H |
Kristy (Canavan) Luckett |
'65 |
WA: OAKVILLE |
H |
JoAnne (Lusier) Bugg |
'65 |
WA: OCEAN PARK |
H |
Kay (Montgomery) Chambers |
'68 |
WA: OCEAN PARK |
H |
Danny Bricker |
'67 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Ron Caffiere |
'68 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Lorna (Coffel) Reynolds |
'69 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Robert Hamilton |
'67 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Ric Hook |
'67 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Melanie (Knight) Messenger |
'62 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Rainy (Linden) Hartt |
'64 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Joyce (Linden) Condit |
'66 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Bob Matthew |
'61 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Dale Peterson |
'62 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Sherin (Pursey) Folz |
'64 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Karen (Sethmann) Ziarnik |
'66 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Stan Stewart |
'66 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Don Williams |
'62 |
WA: OCEAN SHORES |
H |
Joy Jenkins |
'63 |
WA: OKANOGAN |
H |
Suzanne (Whitley) Craig |
'61 |
WA: OKANOGAN |
H |
Paul Fleming |
'64 |
WA: OLALLA |
H |
Ruth (Richstad) Miller |
'66 |
WA: OLALLA |
H |
Barry Rochefort |
'62 |
WA: OLGA |
H |
Carolyn (Abendroth) Heck |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Michelle (Aguliar) Wells |
'69 |
WA: OLYMPIA |
H |
Sylvia (Anderson) Duncan |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Derek Basham |
'69 |
WA: OLYMPIA |
H |
Chuck Bates |
'64 |
WA: OLYMPIA |
H |
Diane (Beach) Pratt |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Janet (Bernhard) Hartley |
'64 |
WA: OLYMPIA |
H |
Pat (Boutin) Wald |
'69 |
WA: OLYMPIA |
H |
Jackie (Cavanaugh) Keller |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Marsha (Dickinson) Lorentson |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Doris (Duskin) Lippert |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Katherine Evans |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Barbara (Frisk) Miller |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Donna (Hauer) Johnston |
'69 |
WA: OLYMPIA |
H |
Kathleen (Hepler) Doench |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Tamara Herridge |
'68 |
WA: OLYMPIA |
H |
Eleanor (Jensen) Fisher |
'68 |
WA: OLYMPIA |
H |
Robert Jones |
'67 |
WA: OLYMPIA |
H |
Chad Kerrihard |
'64 |
WA: OLYMPIA |
H |
Robert Laatz |
'68 |
WA: OLYMPIA |
H |
Bart (Larson) Peterson |
'68 |
WA: OLYMPIA |
H |
Bev (Larson) Peterson |
'68 |
WA: OLYMPIA |
H |
Michael Lawson |
'69 |
WA: OLYMPIA |
H |
Jane (Messenger) Stone |
'67 |
WA: OLYMPIA |
H |
Jim Morris |
'64 |
WA: OLYMPIA |
H |
Pam (Mossey) Hanson |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Janie (Munro) Maki |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Suzanne Pedersen |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Stephen Purvine |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Mary (Rathje) Sipher |
'67 |
WA: OLYMPIA |
H |
Wayne Reuter |
'61 |
WA: OLYMPIA |
H |
Justine (Rogers) Turpin |
'61 |
WA: OLYMPIA |
H |
Ann (Rystogi) Greene |
'60 |
WA: OLYMPIA |
H |
Linda (Safford) Ross |
'61 |
WA: OLYMPIA |
H |
John Senner |
'66 |
WA: OLYMPIA |
H |
Don Silver |
'64 |
WA: OLYMPIA |
H |
Lester Snodgrass |
'67 |
WA: OLYMPIA |
H |
Dick Steffen |
'65 |
WA: OLYMPIA |
H |
Dave Stordahl |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Russ Surridge |
'68 |
WA: OLYMPIA |
H |
Sandy (Voolich) Gaines Magnussen |
'62 |
WA: OLYMPIA |
H |
Paul Bergstrom |
'61 |
WA: ONALASKA |
H |
Phil Daniels |
'64 |
WA: ONALASKA |
H |
Patty (Hendrickson) Finn |
'68 |
WA: ONALASKA |
H |
Julia (Hendrickson) Von Scheele |
'67 |
WA: ONALASKA |
H |
Lin (Hill) Bergstrom |
'65 |
WA: ONALASKA |
H |
Peter Lofgren |
'68 |
WA: ONALASKA |
H |
Richard Von Scheele |
'67 |
WA: ONALASKA |
H |
John Corey |
'65 |
WA: ORONDO |
H |
Barbara Prowse |
'67 |
WA: ORONDO |
H |
Ken Neal |
'65 |
WA: OROVILLE |
H |
Susan (Snook) Katasse |
'66 |
WA: OROVILLE |
H |
Barb (Shaw) Moeller |
'63 |
WA: ORTING |
H |
Mark Weise |
'66 |
WA: ORTING |
H |
Penny (Mayer) Bowen |
'64 |
WA: PACIFIC BEACH |
H |
Pete Nilles |
'66 |
WA: PACIFIC GROVE |
H |
Jeffery McMahan |
'63 |
WA: PALOUSE |
H |
Kristine (Gray) Freeman |
'67 |
WA: PASCO |
H |
Connie (Pierson) Ogata |
'60 |
WA: PASCO |
H |
Carol (Stevens) Wallace |
'65 |
WA: PASCO |
H |
Byron Wallace |
'65 |
WA: PASCO |
H |
Joalene (Westenskow) Whitmer |
'65 |
WA: PHOENIX |
H |
Stephan Blackham |
'66 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Dorothy (Chapman) Phillips |
'66 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Pat (Gilmour) Pike |
'60 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Carolyn (Keaton) Wait |
'66 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Rocky Kenoyer |
'69 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Sheryl (Morris) Cappa |
'66 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Sergio Niccoli |
'66 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Barbara (Poelker) Pearl |
'68 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Craig Ritchie |
'63 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Michael Tallmadge |
'67 |
WA: PORT ANGELES |
H |
Arleen (Anderson) Berg |
'65 |
WA: PORT LUDLOW |
H |
David Blessing |
'64 |
WA: PORT LUDLOW |
H |
Mary (Hammergren) Harris |
'68 |
WA: PORT LUDLOW |
H |
Tom Harry |
'61 |
WA: PORT LUDLOW |
H |
James Pihl |
'61 |
WA: PORT LUDLOW |
H |
Linda (Tessman) Bloemeke |
'60 |
WA: PORT LUDLOW |
H |
Diane (Bebee) de Valck |
'66 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Mary (Butler) Radovich |
'69 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Mark Grigal |
'68 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Fred Hagman |
'63 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Lee (Hanning) Sonier |
'65 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Douglas Herridge |
'66 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Bob MacDonald |
'60 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Keith Oien |
'65 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Sally (Pile) Heilinger |
'69 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Nancy (Schmitt) Oien |
'65 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Dorothy (Sotnik) Ackels |
'62 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Jim Svensson |
'64 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Jack Templeton |
'61 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Kim Turner |
'61 |
WA: PORT ORCHARD |
H |
Cindy Alberti |
'68 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Diana (Barnes) Noe |
'66 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Sandee (Boutin) Korlann |
'66 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Jessie (Carr) Dover |
'60 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Louis Cohen |
'60 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Jim Erickson |
'64 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Charlene (Flack) Davis |
'62 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Daniel Nordlund |
'68 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Joel Rogers |
'65 |
WA: PORT TOWNSEND |
H |
Robin (Amundsen) Fulford |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Don Anderson |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Nancy (Apted) Matronic |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Sally (Beckes) Anderson |
'63 |
WA: POULSBO |
H |
Beryl Jo (Brydges) Carpenter |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Dan Claflin |
'65 |
WA: POULSBO |
H |
Terry Cooney |
'60 |
WA: POULSBO |
H |
Bob Covello |
'65 |
WA: POULSBO |
H |
Ruth (Dahlen) Jorgensen |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Eric Denke |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Patte (Dunks) Wills |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Gregg Epperson |
'67 |
WA: POULSBO |
H |
Karen (Fouts) Moore |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Judi (Harmon) Taylor |
'65 |
WA: POULSBO |
H |
Ward Henshaw |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Ben Holland |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Katherine (Jones) March |
'65 |
WA: POULSBO |
H |
Stan Jorgensen |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
Dirk Kristensen |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Don Lorentz |
'60 |
WA: POULSBO |
H |
Bob March |
'65 |
WA: POULSBO |
H |
Mike Martin |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
George Maxwell |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Jill (McKinstry) Epperson |
'69 |
WA: POULSBO |
H |
Sally McMahan |
'66 |
WA: POULSBO |
H |
Arnold Morton |
'61 |
WA: POULSBO |
H |
Barb Norton |
'63 |
WA: POULSBO |
H |
Tovi (Paul) Andrews |
'60 |
WA: POULSBO |
H |
Phyllis (Reinbolt) Wickstrom |
'61 |
WA: POULSBO |
H |
Nanette (Reinbolt) Heffner |
'64 |
WA: POULSBO |
H |
George Sherman |
'66 |
WA: POULSBO |
H |
Diane Swayne |
'66 |
WA: POULSBO |
H |
Margie (Sylvester) Harris |
'66 |
WA: POULSBO |
H |
Jenny (Toneri) Gooder |
'63 |
WA: POULSBO |
H |
John Willett |
'67 |
WA: POULSBO |
H |
Renee (Allen) Corry |
'67 |
WA: PRESTON |
H |
Dariel (Brady) Norris |
'69 |
WA: PRESTON |
H |
Meleen (Van der Wel) Anason |
'63 |
WA: PROSSER |
H |
Crystal (Hultberg) Dollhausen |
'63 |
WA: PULLMAN |
H |
Phil Marston |
'66 |
WA: PULLMAN |
H |
Bonnie (Balzer) Miller |
'63 |
WA: PUYALLUP |
H |
Dan Barrett |
'61 |
WA: PUYALLUP |
H |
Nancy (Batchelder) Leedle |
'61 |
WA: PUYALLUP |
H |
Linnea (Beatty) Wright |
'69 |
WA: PUYALLUP |
H |
Marilyn Bridges |
'64 |
WA: PUYALLUP |
H |
Thomas Bright |
'65 |
WA: PUYALLUP |
H |
Brian Cleveland |
'67 |
WA: PUYALLUP |
H |
Roger Dehart |
'65 |
WA: PUYALLUP |
H |
Helen (Faber) Barrett |
'63 |
WA: PUYALLUP |
H |
Thomas Giffin |
'66 |
WA: PUYALLUP |
H |
Sharon (Graham) Stephanson |
'65 |
WA: PUYALLUP |
H |
Linda (Johanson) Ratcliffe |
'64 |
WA: PUYALLUP |
H |
Marilyn (Johnson) Fox |
'62 |
WA: PUYALLUP |
H |
Suzy (Kuppler) Perkinson |
'64 |
WA: PUYALLUP |
H |
Candie Leonard |
'65 |
WA: PUYALLUP |
H |
Anne (Maxwell) Cupp |
'68 |
WA: PUYALLUP |
H |
Irena (Merclich) Waiss |
'66 |
WA: PUYALLUP |
H |
Dale Nelson |
'64 |
WA: PUYALLUP |
H |
Linda (Price) Chappell |
'65 |
WA: PUYALLUP |
H |
Karen (Read) Savereux |
'69 |
WA: PUYALLUP |
H |
Jack Schweitzer |
'63 |
WA: PUYALLUP |
H |
Bill Sipes |
'61 |
WA: PUYALLUP |
H |
Susan (Williams) Locke |
'69 |
WA: PUYALLUP |
H |
Glenda (Wonders) Specht |
'64 |
WA: PUYALLUP |
H |
Sally (Andrews) Gatchet |
'64 |
WA: QUILCENE |
H |
Marsha Botzer |
'65 |
WA: QUILCENE |
H |
Jeff Lucia |
'61 |
WA: QUILCENE |
H |
Morgan Seeley |
'65 |
WA: QUILCENE |
H |
Kathy (Kirch) Holden Koval |
'61 |
WA: QUINCY |
H |
Sue (Kirch) Hasson |
'69 |
WA: QUINCY |
H |
Ken Redburn |
'69 |
WA: QUINCY |
H |
Teresa (Richardson) Cain |
'61 |
WA: QUINCY |
H |
Sharon (Kelly) Case |
'65 |
WA: RANDLE |
H |
Pam (Myllenbeck) Jarosz |
'68 |
WA: RAYMOND |
H |
Brent Naylor |
'64 |
WA: RAYMOND |
H |
Marilynn (Anderson) Hendrickson |
'68 |
WA: REDMOND |
H |
Melanie (Armstrong) Schafer |
'69 |
WA: REDMOND |
H |
Richard Bailey |
'63 |
WA: REDMOND |
H |
Mike Coie |
'61 |
WA: REDMOND |
H |
Tom Conom |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Phil Corneil |
'68 |
WA: REDMOND |
H |
Barbara (Curran) Belen |
'65 |
WA: REDMOND |
H |
Mike Falangus |
'65 |
WA: REDMOND |
H |
Bobbie (Healy) Dunn |
'63 |
WA: REDMOND |
H |
Guy Healy |
'69 |
WA: REDMOND |
H |
Dale Heppner |
'64 |
WA: REDMOND |
H |
Jean (Korda) Goehring |
'68 |
WA: REDMOND |
H |
Alvin Lawson |
'62 |
WA: REDMOND |
H |
Susan (McDowell) Billings |
'64 |
WA: REDMOND |
H |
Marcia (Morey) Warren |
'61 |
WA: REDMOND |
H |
Karen (Moss) Armstrong |
'64 |
WA: REDMOND |
H |
Shirley (Muir) Hanna |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Judy (Olson) Lawson |
'60 |
WA: REDMOND |
H |
Jack Olson |
'68 |
WA: REDMOND |
H |
Mike Orth |
'62 |
WA: REDMOND |
H |
William Owen |
'66 |
WA: REDMOND |
H |
Ron Porter |
'64 |
WA: REDMOND |
H |
Rebecca (Ramerman) Ungar |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Terry Riggs |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Sharon (Sampson) Ennaro |
'66 |
WA: REDMOND |
H |
Janice (Sampson) Otto |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Philip Sauerbrey |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Gail (Sivertsen) Sauerbrey |
'67 |
WA: REDMOND |
H |
Linda (Taft) Brooke |
'68 |
WA: REDMOND |
H |
Judy (Thompson) Wedeberg |
'62 |
WA: REDMOND |
H |
Margie (Tolan) Meyer |
'61 |
WA: REDMOND |
H |
Mike Warren |
'61 |
WA: REDMOND |
H |
Fred Wedeberg |
'66 |
WA: REDMOND |
H |
Bill Wheeler |
'68 |
WA: REDMOND |
H |
Joanne (Williams) Bledsoe |
'60 |
WA: REDMOND |
H |
Jackie (Armstrong) Aaby |
'64 |
WA: RENTON |
H |
Jean (Blyth) Fountain |
'64 |
WA: RENTON |
H |
Dani (Boring) Gray |
'67 |
WA: RENTON |
H |
Dave Brooke |
'68 |
WA: RENTON |
H |
Patricia (Caligari) Eckstrom |
'64 |
WA: RENTON |
H |
Wendy (Chinn) Lum |
'69 |
WA: RENTON |
H |
Dianna (Clarke) Baisch |
'69 |
WA: RENTON |
H |
Charlyne (Connelly) Zepeda |
'64 |
WA: RENTON |
H |
Richard Dagg |
'65 |
WA: RENTON |
H |
Mike Dolan |
'62 |
WA: RENTON |
H |
Donna (Fessel) Tredway |
'63 |
WA: RENTON |
H |
Gordon Glasgow |
'66 |
WA: RENTON |
H |
Warren Gray |
'66 |
WA: RENTON |
H |
Marlyce (Gundram) Moore |
'64 |
WA: RENTON |
H |
M Dwayne Hawkes |
'60 |
WA: RENTON |
H |
Eilene (Hosogi) Tamai |
'64 |
WA: RENTON |
H |
Carolyn (Ikeda) Sakai |
'63 |
WA: RENTON |
H |
Doug Kanaya |
'64 |
WA: RENTON |
H |
Don Kelly |
'67 |
WA: RENTON |
H |
Karen (Lundeen) Weiler |
'61 |
WA: RENTON |
H |
David Magley |
'67 |
WA: RENTON |
H |
Malcolm Morris |
'68 |
WA: RENTON |
H |
Lynn (Pearce) Nymark |
'61 |
WA: RENTON |
H |
Peggy (Richardson) Tribble |
'61 |
WA: RENTON |
H |
Karen (Schmitz) VanCleave |
'69 |
WA: RENTON |
H |
Jack Sperry |
'61 |
WA: RENTON |
H |
Doug Stenberg |
'62 |
WA: RENTON |
H |
Nancy (Stephenson) Stanley |
'61 |
WA: RENTON |
H |
Don Villeneuve |
'68 |
WA: RENTON |
H |
Christine Warnock |
'69 |
WA: RENTON |
H |
Robert Wilson |
'68 |
WA: RENTON |
H |
Dan Arnold |
'66 |
WA: RICHLAND |
H |
Ron Baker |
'65 |
WA: RICHLAND |
H |
Susan (Emeny) Eakin |
'66 |
WA: RICHLAND |
H |
Paul Hendrickson |
'64 |
WA: RICHLAND |
H |
Claudia (Knemeyer) Coates |
'60 |
WA: RICHLAND |
H |
Janice (O'Galligan) Glines |
'69 |
WA: RICHLAND |
H |
Bob Stelmack |
'64 |
WA: RICHLAND |
H |
Patricia (Johnston) Goin |
'67 |
WA: RIDGEFIELD |
H |
Beverly (Sennett) Stautz |
'63 |
WA: RIDGEFIELD |
H |
Victor Elmore |
'68 |
WA: RIVERSIDE |
H |
Joseph Meek |
'64 |
WA: RIVERSIDE |
H |
Nancy (Rossi) Berrington |
'66 |
WA: ROCHESTER |
H |
Ingaborg (Carlson) Hightower |
'67 |
WA: ROCKPORT |
H |
Karoline (Crane) Johnson |
'65 |
WA: ROLLINGBAY |
H |
Wyman Johnson |
'65 |
WA: ROLLINGBAY |
H |
Mary (Hedreen) Roberts |
'68 |
WA: RONALD |
H |
David Rabe |
'68 |
WA: ROY |
H |
Robin (Reeves) Kordik |
'64 |
WA: ROY |
H |
Clyde Smith |
'65 |
WA: ROYAL CITY |
H |
Ralph Amon |
'65 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Paul Baker |
'69 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Karen (Balcom) Olson |
'67 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Bob Chrisman |
'65 |
WA: SAMMAMISH |
H |
John Corrigan |
'65 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Dan Denton |
'64 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Roger Ek |
'61 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Buffe Hayes |
'67 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Lisa LaBrache |
'69 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Vivian (Markewitz) Kummerfeldt |
'66 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Kathy (Naffer) Sorensen |
'65 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Joan Watkins |
'65 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Carra Lee (West) Bolger |
'62 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Jim Wolfe |
'64 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Larry Youngren |
'65 |
WA: SAMMAMISH |
H |
Charlene (Childress) Whidbee |
'66 |
WA: SAN DIEGO |
H |
Betty (Thompson) Block |
'64 |
WA: SEABECK |
H |
Mike Canan |
'64 |
WA: SEAHURST |
H |
Lora (Maki) Giboney |
'65 |
WA: SEAHURST |
H |
Georgia (Rancich) Filipowicz |
'69 |
WA: SEATAC |
H |
Carolyn (Rosser) Watson |
'64 |
WA: SEATAC |
H |
Carole Aaron |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Don Abeles |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Steven Adam |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Cheryl Adler |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Robert Alama |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Gibson Albert |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Robin Alloway |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Barbara (Amies) Lyons |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Renee Amies |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Barbara (Amon) Walther |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Antone Ancich |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Sue (Anderegg) Gruetter |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Molly Anderson |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Anderson) Wilson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Kit Anderson |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Donna (Andrews) Rubbelke |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Chris Angell |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Anna Maria Antilla |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Pat Archer |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Paul Arnold |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Chris Backman |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Bagley |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Sol Baron |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Camille (Baron) Jassny |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Roger Bass |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Baxter |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Beverly (Becker) Zimmermann |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
John Becklerleg |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Blake Beers |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Kay (Bennett) Adams |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Jean (Berg) Oseran |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Wendie Berge |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Bergman |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
William Bergstrom |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Berkeley) Humphrey |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Demetra (Berman) Rouvas |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Michele (Bernier) Kellogg |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Howard Berry |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Robert Bexten |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Bledsoe |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Ann (Blystad) Keppler |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Julie (Blystad) Gould |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Ralph Boden |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Brad Boroughs |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Marv Boyd |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Gary Boyle |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Harry Brandes |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Garry Breitstein |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Doug Bright |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Lee Brinsmead |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Leslie (Britain) Pakho |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (Brown) Edwards |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Sharon Brown |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Rae Bruns |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Nancy (Buckman) Murphy |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Ross Budden |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Betti (Bunich) Eccles |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathy (Burk) Rainey |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Kristine (Burwell) Taylor |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
John Bush |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Dane Butcher |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
William Buterbaugh |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Gail (Butler) Bechler |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
George Butterfield |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Edith (Byrnes) Daub |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Rosemary Camarda |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Cameron |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Sue (Campbell) Barry |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Joyce Campbell |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard Campbell |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Gladys Campbell |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Deborah Carle |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Steven Carlson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Eileen Carroll |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Pattie Carson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Casey |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Casey (Casey) O'Neill |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Emily (Ceniza) Pernsteiner |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Charouhas) Young |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Barbara (Cherberg) Tonkin |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Cherberg |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Peter Chiarelli |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Cathy Chohlas |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Steve Christianson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathy (Clark) Huntsman |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Patricia (Coffin) Pepe |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Terry (Colman) Abendroth |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Brian Conkle |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Joanne Conom |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
John Conroy |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Cathy Cook |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Marcia (Cooper) Stone |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Karen Cottle |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
JoAnn Cowan |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Dan Cowen |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Ann Crawford |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Anne (Crippen) Michelson |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Patsy (Crippen) Bergdahl |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Criscuola) Dalbec |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Sally (Crowl) Johnstonbough |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Juanita (Crozier) Dolan-Dunn |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Suzy Cummings |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeane (Cuthell) Maurer |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Nancy Cutting |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Chuck Dagg |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Alexandra (Dalinkus) Smith |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Gary Daniels |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Marcia (Darrah) Wagoner |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Thomas Daub |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
John Daughters |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Raymond Davidov |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathie (Davis) Bliss |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Bobbie Davis |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Ted Davis |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Mcclelland Davis |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Darilyn Davis |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Paul DeAnguera |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
David DeLaittre |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Conrad Denke |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Dey |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Alexander Diachuk |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeanne (Dobos) Falkin |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Laurie (Donaldson) Daiger |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Doney |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Patrick Dore |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Nikki Dorris |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Patty Doyle |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Doyle |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Gary Duff |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Jackie Duggins |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (Dwoskin) Masnik |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Steve Dwoskin |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Eagan |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Scott Easter |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Deborah Easter |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary (Edwards) Nygard |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Shirley (Eicher) Kiang |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Lynn (Eisenhood) Howard |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Timothy Ekrom |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Gary Ekrom |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Frank Emerson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Paul England |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Irene (Enomoto) Hinz |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandy (Erceg) Berg |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Albert Eschwig |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
David Essick |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Betty (Evans) Eschwig |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandra (Ewers) Tate |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Cindy Ewers |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol Fahrenbruch |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Virginia Falk |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Harlan Falkin |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Tim Fallihee |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Grace (Fauver) Hoff |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
David Feinberg |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Charlene (Ferris) Drake |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Deanna (Fine) Ritchie |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Alan Fine |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Fiorini |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Steve Firestone |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Fitzpatrick |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Gil Flanagan |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Shary Flenniken |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Ruth (Fletcher) Benfield |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Fredi (Fogman) Foster Shapiro |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Phil Foster |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Betty (Freeman) Greene |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Janis (Fribrock) Ward |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Patrick Friel |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Greg Fritz |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Marcia (Fujii) Sohns |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Fujii |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Jackie (Gangstee) Thomsen |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Gay (Garbe) Easter |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Erik Gardner |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Mark Gardner |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Joan (Garnjobst) Muench |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathleen Garrett |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Gerald Gebhard |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Janet Geoffroy |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Greg Gerhard |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Jerry Germeau |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Heidi (Gibson) Renz |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Kenneth Gihring |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Bruce Gilbert |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Katherine (Gimness) White |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
John Glancy |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Guy Goldsworthy |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Kit (Good) Gardner |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Rick Good |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Peter Goodell |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Dave Goodell |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda Gordon |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Fred Graham |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeff Graham |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Andy Greenwald |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Bill Greenway |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeffrey Grieff |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Bill Grobe |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda Gromko |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Chris Grossman |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Polette (Gumas) Limantzakis |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Jayme Gustilo |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Howard Gutknecht |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Wayne Haering |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Cherlynn Haering |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary (Hale) Bergstrom |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Katherine Halgren |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Hamm |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Gregory Hamper |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Jerry Hancock |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Paul Hardies |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Alan Hargus |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Donna (Harke) Snider |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Jessica (Hart) Sanchez |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Robin (Hartnagel) Heil |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Claire (Hartzell) Richards |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Will Hartzell |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Harry Haslam |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Marana Hastings |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Andy Hathaway |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeanne (Hayes) Warren |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Patti (Heathcote) D Arteaga |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Heaton |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Roger Heffelfinger |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Daniel Heller |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Dennis Helmick |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Bill Henson |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Thomas Herche |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Scott Hill |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Nancy (Hillbery) Van Der Wel |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeri (Hjert) Bernardi |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Gail (Hobson) Martini-Peterson |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Louise (Hoeschen) Goldberg |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Lynn Hogan |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Connie Hokanson |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Erika (Hokanson) Michels |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Alicia Hokanson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Sarah (Hokanson) Puckett |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
MaryJill (Holbrook) Doyle |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathleen Holmes |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Loren Hostek |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Jan (Hoverson) Parent |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
John Hoverson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Stan (Howe) Moffett |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandy Hughes |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
David Ingalls |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Jackson) Keil |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Fred Jackson |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Karen (James) Flanagan |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Jarvis |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Donald Jarvis |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Joanne (Jarvis) Eberhardt |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
David Jassny |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Roger Jensen |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Viki (Johnson) Sherborne |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Herb Johnson |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Cynthia (Johnson) Garnett |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandy Johnson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Theresa (Johnson) McEwen |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Judy (Johnston) Crutcher |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Sharon Johnston |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Bruce Jones |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Jennifer (Jones) Pecknold |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeff Jongeward |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Kristin Jorgensen |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Ted Kadet |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Paul Kanaya |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Evelyn (Kanaya) Sollie |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Blair Kangley |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Barry Katzen |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Kaul) Norris |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
John Kearney |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Brad Keil |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Kellogg |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Ellen (Kerr) Hockman |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Ron Kerzic |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Steven Kessler |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Claudia (Kettles) Lovgren |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Kildall |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Debra Killam |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Janette King |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathy King |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Doug King |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Robert King |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Paul Kipping |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
John Kirkpatrick |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Dennis Kirsch |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandra (Kirtley) Haynes |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Otto Klein |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Susan (Kleinschmidt) Learman |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Knight |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Koloski |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Kolpack |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Ruth (Korkowski) Komedal |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Val Korry |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol Lagoe |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Patricia (Lagoe) Bell |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeanne (Lagrandeur) Dierickx |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Pete Lange |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Lansbury |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Charles Larsen |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Ruth (Leadbetter) Wilson |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Albert Lee |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Jerry Leendertsten |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathy Leiendecker |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Sharon (Lemm) Hollow |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Kenneth Leu |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard Levine |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Mark Levy |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Karol (Lindsay) Park |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Susanne Linsler |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Larry Linville |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Leslie (Littlejohn) Woods |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Pam (Lohrer) Lucarelli |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Lorentz |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Patricia Lorentz |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Sharon (Lorentz) Smith |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Muriel Lorentz |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
John Lorentz |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Carl Lothrop |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Sherry (Lubin) Hassel |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Wayne Lubin |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Sylvia Lucas |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Astrid (Lunde) Feldman |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
George Maben |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Marlie (MacDonald) Hirschhorn |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Terry Maguire |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Malone |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (Malvern) Matthews |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Andy Mangini |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Patricia Markham |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Marilyn (Markoff) Southern |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Arthur Marriott |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (Marriott) Britten |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Betsy (Marshall) Sutherland |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Liz Marx |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Victoria Mash |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Jack Mathers |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Allen Maurer |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Maurer |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Mauzay |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Cristie (McBain) Stapp |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Marcia McCorkle |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Dedee (McCormick) Truax |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (McCready) Cohn |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Dianne (McDaniel) Chew |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Katie (McDaniel) Laughlin |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Bobby McDowell |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Steve McKee |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Roger McKnight |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Bruce McLaughlin |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard McPhaden |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Jean (McPhaden) Platt |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Joe McVeigh |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Katherine (Merideth) Urwiler |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Roxanne (Merkley) Tillman |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Clyde (Mestl) Bauer |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Sue (Metzon) Covey |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Don Meyers |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Elle (Miller) Densmore |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Carmen Miller |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Dagne (Miller) Johnson |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Miller) Albo |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Kari Mills |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
David Miltun |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Rose (Minici) Winterhalder |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Bruce Mitchell |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandy (Mitchell) McKnight |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Al Mizrahi |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Robert Moehring |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandy (Moffat) Unruh |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Kim (Moldenhauer) Willard |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Philip Molin |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Mollohan |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Jackie (Moore) Zobrist |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Moore |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
John Morgan |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Ann Morgan |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Melissa (Morris) Morrison |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Jill (Morrison) McKinstry |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Shelley Morrison |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Rusty Morrison |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Susan (Morton) Soudah |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Heidi (Mottner) Steiner |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Rory Murphy |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Musselwhite |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard Myers |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Joy (Nakano) Kato |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Jerry Napolitano |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Narciso Nazario |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
John Needham |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Thomas Neel |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeff Neff |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Al Nelson |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Nancy (Nelson) Klacking |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Anne Nethercut |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Mark Neumann |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Barry Newschwander |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Kathleen (Newton) Rowan |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Maggie (Nichols) Birch |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Scott Noble |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Noltimier) Strout |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Alecia Nowak |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Nyman |
'60 |
WA: SEATTLE |
W |
Al O'Brien |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Neala O'Shea |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Carolyn (Otto) Rathe |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Lucinda (Page) Richmond |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Dick Paille |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Tina Palmer |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Barry Palmore |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Maurine (Parker) Johnson |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Sara Patton |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Wendy Paul |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
James Paulson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Gail (Pearson) Robbins |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Haigouhy Pehlivanian |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Pam (Pemberton) Green |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Shelly (Pemberton) Laramore |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Mark Perry |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Robert Perry |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Karen Petersen |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Kristi (Peterson) Harry |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Lynn (Pettersen) Campbell |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
David Phillips |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Larry Phillips |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Nancy Pike |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Joan Pitell |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Louise Pitell |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Stephanie (Pitman) Lokkebo |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Randi Plumb |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Jane (Pohlmann) Kahn |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Helen (Pope) Brown |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Pos |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Debra Prins |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (Propstra) Raitt |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Chris (Pugel) Zabriskie |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
James Quackenbush |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Rebecca (Rafferty) Celentano |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Jess Ramey |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
David Ramsay |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Joni (Raphael) Greathouse |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Diane Rasmussen |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Rasmussen |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Sally (Raymond) Marts |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Suzanne (Reese) Esperum |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Reger |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Judy (Reibman) Lippman |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
David Reith |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Jamie (Rhodes) DeYoung |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Chuck Richards |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Richardson |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Pamela Ridgway |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
David Risser |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Reinis Ritelis |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Robbins |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Ellie Jo Roberge |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Diane (Roberts) Hutchinson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Georgia (Robinson) Backman |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Pamela (Robinson) Boroughs |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Barry Rochefort |
'62 |
WA: SEATTLE |
W |
Patricia (Rochefort) Douville |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Mark Rogers |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Edith Rolfe |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Norm Romanick |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Diane Rondeau' |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Annmarie Rose |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard Rowland |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Louie Rubbelke |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
George Runnels |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
John Rusin |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Susie (Salladay) Sander |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Pete Salladay |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Connie (Samione) Eoff |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Thomas Samuelson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
David Sandberg |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Sheri Sanford |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Janet (Savery) Miya |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Marsha Savery |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Sawers |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Rita (Schor) Leshner |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Shelley Schrock |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Daniel Schweitzer |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Penny Scordas |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
William Scratchley |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Ron Sears |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Norma (Sgalitzer) Andreades |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Greg Shaw |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary (Shears) Johansen |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Patricia (Shekter) Tall-Takacs |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Kay (Shepherd) Feather |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Julie (Shepherd) Leighton |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Diane (Simonich) Plebuch |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard Simpson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Karen (Sites) Sanclement |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Barbara (Skelton) Howe |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Skog |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Margy (Slattery) Kotick |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Virginia (Smith) Causey |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
John Smith |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Gail (Smith) Schilling |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Mike Smith |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Craig Smith |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Susan (Smolen) Duff |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Robin Snowberger |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Grey Snyder |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Dave Sorensen |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Douglas Southern |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Diane Spaulding |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Carolyn (Speer) Hart |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Joan (Spessard) Nichol |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
John Stapp |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Susan (Steele) Richardson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Dennis Steiner |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Jenifer Stephenson |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Donna Stewart |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Jim Stipcich |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Joseph Stockard |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Dan Stordahl |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Sue (Stratton) Larson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Richard Strout |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Joe Stuntz |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Gary Sullivan |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandy (Sund) Elder |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Donna (Surridge) Petelle |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Brad Sutherland |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Penny Swanberg |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Loretta (Swanson) Weimer |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Bernadette Swensson |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
William Sylvester |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Nickolas Szurick |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Patti (Takahashi) Kihara |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Lloyd Tamura |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Tarcea |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Yvonne (Tardif) Ringgenberg |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
John Tardif |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Gretchen Taylor |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Teasdale |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Jo Anne (Thoma) Wilson |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Galen Thomaier |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Thomas |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
David Thomas |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Steven Thompson |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Jan Thomsen |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Francine (Threet) Calloway |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Dean Tonkin |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Carlos Torrico |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Bill Tourigny |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Dean Trenery |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Susan Tullar |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Jeremy Tupper |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Bill Turley |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Sandra (Twedt) Due |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Wanda Unger |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Carl Unger |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Bonnie (Valiton) Lansing |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Lou (Van Zee) Jiencke |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Valerie (Veirs) Orlosky |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Charles Villeneuve |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Dennis Vorhies |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Debbie (Vorhies) Greene |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Ken Wagner |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Charles Walker |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Virginia (Wallin) Lafontaine |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Burt Walls |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Francine Walls |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Sarah Walsh |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
John Waring |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Michael Warren |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Sern Watt |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Dave Weaver |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
David Weber |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Carol (Weeks) Olson |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Nancy Weeks |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Tom Weingarten |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary Weitkamp |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Sylvia (Welsh) Cummings |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Ann (Werelius) Revelle |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Ken Wesche |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Ray West |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Jay West |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Pat Wheeler |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Susannah White |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Beth (Whitehead) Giske |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Arlene (Wicklund) Atchison |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Widdekind |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Judy (Wiester) Richardt |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
Ron Wilkie |
'64 |
WA: SEATTLE |
H |
Steinar Willanger |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Holly (Williams) Kean |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Davie Williams |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Lynda (Williams) Shelton |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda (Willis) Dagg |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Bob Wilson |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Donna (Wilson) Kennedy |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Linda Wilson |
'67 |
WA: SEATTLE |
H |
Gary Wingert |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Joan (Winkelman) Nelson |
'65 |
WA: SEATTLE |
H |
Mary (Winkelman) Eytinge |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Robert Wolborg |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Shem (Wong) Woo |
'60 |
WA: SEATTLE |
H |
Shirley (Woodcook) Williams |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Conrad Wouters |
'69 |
WA: SEATTLE |
H |
Karen (York) Hallett |
'63 |
WA: SEATTLE |
H |
John York |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
Elizabeth Young |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
L Paul Zankich |
'61 |
WA: SEATTLE |
H |
Lauraine Zaugg |
'66 |
WA: SEATTLE |
H |
L D Zobrist |
'62 |
WA: SEATTLE |
H |
Eric Zohn |
'68 |
WA: SEATTLE |
H |
Darrell Lashley |
'67 |
WA: SEAVIEW |
H |
Jay Fallihee |
'67 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Ulrich Hamann |
'66 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Sandy (Johnson) Krutsinger |
'65 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Jeri Lynn (Kenyon) Lee |
'68 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Phillip Krutsinger |
'63 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Mary Jo (Largy) Dalvell |
'62 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Jane (Whitehill) Fraser |
'64 |
WA: SEDRO WOOLLEY |
H |
Ronnie McPherson |
'64 |
WA: SELAH |
H |
Carol (Nygren) Punton |
'61 |
WA: SELAH |
H |
Ann (Whitney) Russell |
'67 |
WA: SELAH |
H |
Sue (Ballard) Shawgo |
'64 |
WA: SEQUIM |
H |
Sharon (Bougie) Kratzer |
'60 |
WA: SEQUIM |
H |
Robert Brooke |
'66 |
WA: SEQUIM |
H |
Pamela (Camp) Bondurant |
'66 |
WA: SEQUIM |
H |
Carl Case |
'65 |
WA: SEQUIM |
H |
Alexander Contreras |
'66 |
WA: SEQUIM |
H |
Neil Driggers |
'68 |
WA: SEQUIM |
H |
Laurel (DuFlon) Solie |
'66 |
WA: SEQUIM |
H |
Jamie Elvert |
'62 |
WA: SEQUIM |
H |
George Emeny |
'68 |
WA: SEQUIM |
H |
Carol Gilbert |
'66 |
WA: SEQUIM |
H |
Diane (Griffiths) Shager |
'61 |
WA: SEQUIM |
H |
William McEachern |
'60 |
WA: SEQUIM |
H |
Sharon (McInnis) Gerdes |
'64 |
WA: SEQUIM |
H |
Sue Molin |
'62 |
WA: SEQUIM |
H |
Alan Rose |
'62 |
WA: SEQUIM |
H |
John Schonig |
'63 |
WA: SEQUIM |
H |
James Spreine |
'65 |
WA: SEQUIM |
H |
John Taylor |
'69 |
WA: SEQUIM |
H |
Andrea (Westberg) Coughlin |
'65 |
WA: SEQUIM |
H |
Eric Zandbergen |
'65 |
WA: SEQUIM |
H |
Randolph Brand |
'68 |
WA: SHELTON |
H |
George Cappiello |
'68 |
WA: SHELTON |
H |
Mary Jo (Hansen) Cady |
'63 |
WA: SHELTON |
H |
Carol (Jones) McDonald |
'62 |
WA: SHELTON |
H |
Marnie Laatz |
'69 |
WA: SHELTON |
H |
William Morisette |
'65 |
WA: SHELTON |
H |
Bob Paisley |
'64 |
WA: SHELTON |
H |
Roz (Roemer) Ellison |
'69 |
WA: SHELTON |
H |
Kita (Woods) Lux |
'66 |
WA: SHELTON |
H |
Guy Alloway |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Claudia (Austin) Cochran |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Kathi (Barrett) Hamilton |
'64 |
WA: SHORELINE |
H |
William Boettcher |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Danny Braxmeyer |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Robynn (Brooks) Fisher |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Barbara Buhman |
'66 |
WA: SHORELINE |
H |
Carol (Campbell) Kestle |
'61 |
WA: SHORELINE |
H |
Cathy (Campbell) Thomas |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Mal Carolson |
'69 |
WA: SHORELINE |
H |
Jerry Carriveau |
'63 |
WA: SHORELINE |
H |
Gary Chambers |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Virginia Clark |
'66 |
WA: SHORELINE |
H |
Cheryl (Cully) Anderson |
'66 |
WA: SHORELINE |
H |
Linda (Edwards) Allmon |
'67 |
WA: SHORELINE |
H |
Ann (Falangus) Dremousis |
'63 |
WA: SHORELINE |
H |
Dan Fordice |
'66 |
WA: SHORELINE |
H |
Tim Franey |
'61 |
WA: SHORELINE |
H |
Virginia (Gallimore) Russell |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Tom Helmerson |
'64 |
WA: SHORELINE |
H |
Patty (Johnson) Boyd |
'61 |
WA: SHORELINE |
H |
Warren Johnson |
'63 |
WA: SHORELINE |
H |
Diane (Jones) Bowers |
'60 |
WA: SHORELINE |
H |
Tom Jones |
'67 |
WA: SHORELINE |
H |
Sandy (Kildall) Harris |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Robert Lenz |
'69 |
WA: SHORELINE |
H |
Steven Lester |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Richard Libby |
'61 |
WA: SHORELINE |
H |
Shandra (Luckey) Tietze |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Danny Mann |
'64 |
WA: SHORELINE |
H |
Don McDaniel |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Sue (McGovern) Slocum |
'61 |
WA: SHORELINE |
H |
Mike McKay |
'64 |
WA: SHORELINE |
H |
Mark McLaughlin |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Joanne (Mitchell) Mislang |
'60 |
WA: SHORELINE |
H |
Judy (Miyata) Motoyama |
'60 |
WA: SHORELINE |
H |
Suzi (Mong) Callahan |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Linda (Mueller) Wieg |
'69 |
WA: SHORELINE |
H |
Victoria (Neumann) Wellington |
'67 |
WA: SHORELINE |
H |
Peggy Nielsen |
'64 |
WA: SHORELINE |
H |
Maureen (O'Connell) Fewel |
'69 |
WA: SHORELINE |
H |
Joan (Pittman) Rey |
'60 |
WA: SHORELINE |
H |
Andrea (Ringstad) Smith |
'67 |
WA: SHORELINE |
H |
Alan Rowberg |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Maria (Siguenza) Scott |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Carol (Sutton) Redker |
'64 |
WA: SHORELINE |
H |
Suzette (Swensson) Hachtel |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Derek Thompson |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Linda (Tolbert) Lord |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Sophie (Tryka) McDaniel |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Rolf Wangen |
'63 |
WA: SHORELINE |
H |
Elizabeth (Weeks) Pankey |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Barbee (Weyer) Twaddell |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
John Wheeler |
'61 |
WA: SHORELINE |
H |
Steve Wieg |
'68 |
WA: SHORELINE |
H |
Steven Wilson |
'65 |
WA: SHORELINE |
H |
Bill Woodham |
'69 |
WA: SHORELINE |
H |
Chris Zandbergen |
'62 |
WA: SHORELINE |
H |
Earl Zander |
'69 |
WA: SHORELINE |
H |
Janet (Ferris) Craig |
'65 |
WA: SILVANA |
H |
Joan (Adams) Jensen |
'63 |
WA: SILVERDALE |
H |
Judy (Deir) Madden |
'66 |
WA: SILVERDALE |
H |
Linda (Lewis) Nyland |
'65 |
WA: SILVERDALE |
H |
Craig Messett |
'65 |
WA: SILVERDALE |
H |
Jerry Nyland |
'65 |
WA: SILVERDALE |
H |
Judi (Sebastian) Johnson |
'63 |
WA: SILVERDALE |
H |
John Thompson |
'66 |
WA: SILVERLAKE |
H |
Linda (Allen) Dishneau |
'67 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Rebecca Buckingham |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Janine (Campbell) Shawyer |
'65 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Frank Diss |
'61 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Catherine (Fratus) Chism |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Bob Gamage |
'63 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Michael Gillie |
'68 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Marvin Gjerde |
'66 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Gem Glover |
'63 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Devennie (Harris) Gerke |
'63 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Chris (Haslam) Hass |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Charles Hass |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Mike Hepler |
'64 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Gale (Hepler) Hammer |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Donna (Johnston) Healey |
'64 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Chris (Knappert) Wakefield-Nichols |
'68 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Sidney Lebhart |
'68 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Judi Lovelace |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Mo (Miller) Bangs |
'61 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Kenneth Norris |
'66 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Andy Orton |
'61 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Floydeen (Pettengill) Anderson |
'68 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Don Running |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Donna (Scollick) Dickinson |
'62 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Gary Short |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Janet (Smith) Kowalski |
'64 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Pam (Snyder) Lane |
'62 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Sylvan Stamolis |
'61 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Ken Stearns |
'61 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Sue (Tolbert) Yerger |
'63 |
WA: SNOHOMISH |
H |
John Voigt |
'69 |
WA: SNOHOMISH |
H |
Walter Eggebraten |
'66 |
WA: SNOQUALMIE |
H |
Martha (Jenner) Neyland |
'64 |
WA: SNOQUALMIE |
H |
Kathy (Lawson) Schnebele-Olsen |
'61 |
WA: SNOQUALMIE |
H |
Jim Pearson |
'63 |
WA: SNOQUALMIE |
H |
Janice (Hall) Davis |
'63 |
WA: SOUTH BEND |
H |
Dwight Winney |
'66 |
WA: SOUTH COLBY |
H |
Ron Comfort |
'69 |
WA: SPANAWAY |
H |
Arlene (George) Salazar |
'65 |
WA: SPANAWAY |
H |
Pat Mills |
'69 |
WA: SPANAWAY |
H |
Bill Allen |
'62 |
WA: SPOKANE |
H |
Keith Alloway |
'64 |
WA: SPOKANE |
H |
Margaret (Auld) Bruya |
'63 |
WA: SPOKANE |
H |
John Bennett |
'65 |
WA: SPOKANE |
H |
Debra (Bennett) Gardner |
'69 |
WA: SPOKANE |
H |
Mia Bohn |
'67 |
WA: SPOKANE |
H |
Sharon (Burkman) Young |
'61 |
WA: SPOKANE |
H |
Janet (Crittenden) Labounty |
'69 |
WA: SPOKANE |
H |
Joel Crosby |
'63 |
WA: SPOKANE |
H |
Thomas Cuffley |
'61 |
WA: SPOKANE |
H |
Robert Dagefoerde |
'69 |
WA: SPOKANE |
H |
Scott Darling |
'66 |
WA: SPOKANE |
H |
Sue (Donaldson) Kassa |
'62 |
WA: SPOKANE |
H |
Donna (Dooley) Honek |
'65 |
WA: SPOKANE |
H |
Steve Edwards |
'68 |
WA: SPOKANE |
H |
Roberta (Graham) Pharness |
'65 |
WA: SPOKANE |
H |
Linda (Hanning) Stephens |
'63 |
WA: SPOKANE |
H |
Jean (Henderson) Nelson |
'61 |
WA: SPOKANE |
H |
Muriel (Hildreth) McBride |
'69 |
WA: SPOKANE |
H |
Yukio Inouye |
'67 |
WA: SPOKANE |
H |
Robert LaFavor |
'66 |
WA: SPOKANE |
H |
Pam (Mahoney) Fitterer |
'62 |
WA: SPOKANE |
H |
Nancy (Meland) McKennon |
'62 |
WA: SPOKANE |
H |
Francesca (Nicolazzo) Inouye |
'67 |
WA: SPOKANE |
H |
Scott Pennington |
'69 |
WA: SPOKANE |
H |
Dave Peterson |
'63 |
WA: SPOKANE |
H |
Patricia Riley |
'65 |
WA: SPOKANE |
H |
John Ryan |
'64 |
WA: SPOKANE |
H |
Geness (Settersten) Reichert |
'62 |
WA: SPOKANE |
H |
Robbi (Shults) Allen |
'62 |
WA: SPOKANE |
H |
Sally (Snyder) Tremmel |
'68 |
WA: SPOKANE |
H |
Mark Stewart |
'68 |
WA: SPOKANE |
H |
Rosanne (Sylvester) Bold |
'61 |
WA: SPOKANE |
H |
Michael Tabit |
'63 |
WA: SPOKANE |
H |
Carl Wilson |
'63 |
WA: SPOKANE |
H |
Olivia (Wolfe) Hawley |
'60 |
WA: SPOKANE |
H |
Carol (Bligh) Garber |
'61 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Tom Dorsh |
'62 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Marilyn Gleeson |
'69 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Libby (Hampson) Moore |
'62 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Frank Lombard |
'68 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Gary Pannell |
'69 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Earl Robinson |
'64 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Chuck Willits |
'61 |
WA: SPOKANE VALLEY |
H |
Tim Beatty |
'61 |
WA: SPRINGDALE |
H |
Jan (Barnard) Helphrey |
'66 |
WA: STANWOOD |
H |
Becky (Birkeland) Will |
'65 |
WA: STANWOOD |
H |
John Blakeley |
'64 |
WA: STANWOOD |
H |
Jerry Bougie |
'65 |
WA: STANWOOD |
H |
Jim Carr |
'60 |
WA: STANWOOD |
H |
Corean (Carr) Andrews |
'65 |
WA: STANWOOD |
H |
Jim Carr |
'64 |
WA: STANWOOD |
H |
Pete Compton |
'63 |
WA: STANWOOD |
H |
Darlene (Dunkin) Hartley |
'61 |
WA: STANWOOD |
H |
Carl Elliott |
'61 |
WA: STANWOOD |
H |
Susan (Hagman) Jones |
'64 |
WA: STANWOOD |
H |
Judy (Hall) Scholz English |
'65 |
WA: STANWOOD |
H |
Terry Hogan |
'61 |
WA: STANWOOD |
H |
Steven Johnson |
'61 |
WA: STANWOOD |
H |
Dennis Judd |
'66 |
WA: STANWOOD |
H |
Tom Kauffman |
'66 |
WA: STANWOOD |
H |
Diane (Laurance) Tahmoush |
'60 |
WA: STANWOOD |
H |
Judy (Laurance) Kilian |
'62 |
WA: STANWOOD |
H |
Linda (Magley) Hogan |
'66 |
WA: STANWOOD |
H |
Cheryl (Markey) Chase |
'65 |
WA: STANWOOD |
H |
Jay McDonnell |
'64 |
WA: STANWOOD |
H |
Jim Mendel |
'69 |
WA: STANWOOD |
H |
Dick Morell |
'62 |
WA: STANWOOD |
H |
Judy (Ringstad) Anderson |
'62 |
WA: STANWOOD |
H |
Steve Shelton |
'68 |
WA: STANWOOD |
H |
Jerry Smith |
'69 |
WA: STANWOOD |
H |
Carol (Standish) Covert |
'68 |
WA: STANWOOD |
H |
Rick Young |
'65 |
WA: STANWOOD |
H |
Joy (Amundsen) Morrow |
'62 |
WA: STEILACOOM |
H |
Claudia (Dawley) Jackson |
'62 |
WA: STEILACOOM |
H |
James Maxwell |
'69 |
WA: STEILACOOM |
H |
Ellen (Jacobson) Mahler |
'62 |
WA: SULTAN |
H |
Ron Long |
'63 |
WA: SULTAN |
H |
Carol (Radin) Norgaard |
'61 |
WA: SULTAN |
H |
Bill Jackson |
'67 |
WA: SUMNER |
H |
Carol (Noble) Croff |
'69 |
WA: SUQUAMISH |
H |
Bill Anderson |
'62 |
WA: TACOMA |
H |
Bob Batley |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
Warren (Campbell) Dogeagle |
'67 |
WA: TACOMA |
H |
Bonnie (Davidson) Daly |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
Stephanie (Davis) Lawrence |
'68 |
WA: TACOMA |
H |
Paulette (Doney) Wolf |
'67 |
WA: TACOMA |
H |
Debbie (Due) Schafer |
'69 |
WA: TACOMA |
H |
Mona (Duran) Fisher |
'69 |
WA: TACOMA |
H |
Mary (Ezelle) Grey |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
Garth Fraley |
'68 |
WA: TACOMA |
H |
Jodi (Grabin) Bagley |
'68 |
WA: TACOMA |
H |
Richard Hamm |
'62 |
WA: TACOMA |
H |
Blaine Johnson |
'62 |
WA: TACOMA |
H |
Janice Johnston |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
Diane (Lee) Blair |
'60 |
WA: TACOMA |
H |
Janet (Long) Sieberns |
'63 |
WA: TACOMA |
H |
George Lopatto |
'67 |
WA: TACOMA |
H |
Eric Marshall |
'68 |
WA: TACOMA |
H |
Kathleen (Masseth) Garrity |
'60 |
WA: TACOMA |
H |
Shannon McCormick |
'60 |
WA: TACOMA |
H |
Susan (McMahon) Kramer |
'61 |
WA: TACOMA |
H |
Pete Musselwhite |
'64 |
WA: TACOMA |
H |
Susan (Olswang) Knott |
'64 |
WA: TACOMA |
H |
Sydney (Paulsen) Bersante |
'69 |
WA: TACOMA |
H |
Amy Post |
'62 |
WA: TACOMA |
H |
Carol (Stasak) Pokrifchak |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
Susan (Stover) Daniels |
'63 |
WA: TACOMA |
H |
Douglas Swan |
'69 |
WA: TACOMA |
H |
Judy (Turnquist) Rogers |
'61 |
WA: TACOMA |
H |
Debbie (Van Tassel) Torgerson |
'66 |
WA: TACOMA |
H |
Dannie (Wanless) Sayers |
'64 |
WA: TACOMA |
H |
Nancy (Welden) Williams |
'62 |
WA: TACOMA |
H |
Linda Whitney |
'68 |
WA: TACOMA |
H |
Doug Willis |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
James Young |
'65 |
WA: TACOMA |
H |
Donald Carlson |
'67 |
WA: TAHUYA |
H |
Ken Koernke |
'68 |
WA: TENINO |
H |
Peggy (Butler) Rose |
'61 |
WA: TONASKET |
H |
Lael Duncan |
'68 |
WA: TONASKET |
H |
Cheryl (Peterson) Bower |
'62 |
WA: TONASKET |
H |
Sharon (Stratton) McKenzie |
'65 |
WA: TONASKET |
H |
Greg Thomsen |
'62 |
WA: TONASKET |
H |
Allan Whitehill |
'66 |
WA: TONASKET |
H |
Jim Archer |
'68 |
WA: TROUT LAKE |
H |
Frank Fliss |
'67 |
WA: TUKWILA |
H |
Tom Hurlen |
'61 |
WA: TUKWILA |
H |
Larry Jacoby |
'69 |
WA: TUKWILA |
H |
Kathy (O'Shaughnessy) Cunningham |
'62 |
WA: TUKWILA |
H |
Armand Bates |
'60 |
WA: TULALIP |
H |
Richard Connelly |
'66 |
WA: TULALIP |
H |
Mike Crage |
'60 |
WA: TULALIP |
H |
Jerry Fletcher |
'60 |
WA: TULALIP |
H |
Todd Glover |
'60 |
WA: TULALIP |
H |
Michael Johnson |
'62 |
WA: TULALIP |
H |
Stephanie (Mueller) Jorgensen |
'68 |
WA: TULALIP |
H |
Mike Mushkin |
'62 |
WA: TULALIP |
H |
Renee (Reiman) Stenesen |
'67 |
WA: TULALIP |
H |
Edith (Engle) Prince |
'68 |
WA: TUMWATER |
H |
Don Fagerstrom |
'64 |
WA: TUMWATER |
H |
John Hansen |
'65 |
WA: TUMWATER |
H |
Janna (Henderson) Moskovitz |
'64 |
WA: TUMWATER |
H |
Barbara (Seaman) Norton |
'66 |
WA: TUMWATER |
H |
Charlene (Seaton) Hedblum Arnold |
'65 |
WA: TUMWATER |
H |
Kathy (Ajax) Bader |
'61 |
WA: TWISP |
H |
Robert Close |
'66 |
WA: UNION |
H |
John Fletcher |
'67 |
WA: UNION |
H |
Lesley (Henson) Ufer |
'62 |
WA: UNION |
H |
John Laatz |
'66 |
WA: UNION |
H |
Susan (Decker) Hunt |
'61 |
WA: UNIVERSITY PLACE |
H |
Trish (Fryman) Otterholt |
'65 |
WA: UNIVERSITY PLACE |
H |
Dean Saffle |
'68 |
WA: UNIVERSITY PLACE |
H |
Emily (Weeks) Baker |
'63 |
WA: UNIVERSITY PLACE |
H |
Janis (Ostlund) Svendsen |
'60 |
WA: USK |
H |
Craig Smith |
'64 |
WA: VALLEYFORD |
H |
Jim Arnstein |
'69 |
WA: VANCOUVER |
H |
Carol (Ball) Anderson |
'65 |
WA: VANCOUVER |
H |
Pauline (Ball) Bullert |
'68 |
WA: VANCOUVER |
H |
John Ball |
'69 |
WA: VANCOUVER |
H |
Tom Dyment |
'66 |
WA: VANCOUVER |
H |
Rich Golze |
'65 |
WA: VANCOUVER |
H |
Rosana Hagerman |
'66 |
WA: VANCOUVER |
H |
Barbara (Hallman) Long |
'66 |
WA: VANCOUVER |
H |
Ronelle Heyes |
'67 |
WA: VANCOUVER |
H |
Bernice Johnson |
'61 |
WA: VANCOUVER |
H |
Bill Kimbrell |
'64 |
WA: VANCOUVER |
H |
Kregg Kittelson |
'65 |
WA: VANCOUVER |
H |
Terry Lewis |
'64 |
WA: VANCOUVER |
H |
Andy Magistrale |
'68 |
WA: VANCOUVER |
H |
Lynne (Maxeiner) Radke |
'61 |
WA: VANCOUVER |
H |
Stephanie (McWayne) McHugh |
'67 |
WA: VANCOUVER |
H |
Beverly Questad |
'67 |
WA: VANCOUVER |
H |
Valerie Renfro |
'63 |
WA: VANCOUVER |
H |
Douglas Ristine |
'64 |
WA: VANCOUVER |
H |
Howard Smith |
'63 |
WA: VANCOUVER |
H |
Lydia (VanHorne) Hays |
'60 |
WA: VANCOUVER |
H |
Jim Wilson |
'62 |
WA: VANCOUVER |
H |
Kathy (Wright) Semf |
'69 |
WA: VANCOUVER |
H |
Norm Childs |
'64 |
WA: VASHON |
H |
RoseEllen (Childs) Albers |
'68 |
WA: VASHON |
H |
David Erue |
'60 |
WA: VASHON |
H |
Franklin Gerber |
'64 |
WA: VASHON |
H |
Paul Goodnow |
'66 |
WA: VASHON |
H |
Sharon (Jancura) Price |
'62 |
WA: VASHON |
H |
Claudia (John) Cunningham |
'65 |
WA: VASHON |
H |
Bruce Lothrop |
'66 |
WA: VASHON |
H |
Chai Mann |
'63 |
WA: VASHON |
H |
Danny O'Brien |
'64 |
WA: VASHON |
H |
Marc Pease |
'69 |
WA: VASHON |
H |
Steve Schrock |
'65 |
WA: VASHON |
H |
Janice Wall |
'65 |
WA: VASHON |
H |
Sherry Green |
'66 |
WA: VERADALE |
H |
Christine (Brogden) Higgins |
'65 |
WA: WALLA WALLA |
H |
Judy (Henderson) Violette |
'62 |
WA: WALLA WALLA |
H |
Marianne (Kusaka) Paulsen |
'60 |
WA: WALLA WALLA |
H |
Terry Sherrod |
'65 |
WA: WALLA WALLA |
H |
Charles Wheaton |
'68 |
WA: WALLA WALLA |
H |
John Piller |
'63 |
WA: WASHOUGAL |
H |
Michael Beck |
'67 |
WA: WENATCHEE |
H |
Mary Ann (Cherry) Carnes |
'63 |
WA: WENATCHEE |
H |
Robert Douglas |
'67 |
WA: WENATCHEE |
H |
Dale Foreman |
'66 |
WA: WENATCHEE |
H |
Gay (Foster) Auckland |
'62 |
WA: WENATCHEE |
H |
Mark Garner |
'68 |
WA: WENATCHEE |
H |
David Jones |
'64 |
WA: WENATCHEE |
H |
Kathleen (March) Lehmkuhl |
'66 |
WA: WENATCHEE |
H |
Bob McMurray |
'66 |
WA: WENATCHEE |
H |
Patricia Murphy |
'65 |
WA: WENATCHEE |
H |
Sherry (Peck) Moody |
'66 |
WA: WENATCHEE |
H |
Karen (Reed) Christensen |
'60 |
WA: WENATCHEE |
H |
Dean Running |
'66 |
WA: WENATCHEE |
H |
Linda (Smith) Hanson |
'65 |
WA: WENATCHEE |
H |
Mark Williams |
'69 |
WA: WENATCHEE |
H |
Sharron (Wilson) Johnson |
'62 |
WA: WENATCHEE |
H |
Mac Anne (Norton) Rankin |
'69 |
WA: WESTPORT |
H |
Bob Carlson |
'67 |
WA: WILBUR |
H |
Ralph Carlberg |
'61 |
WA: WINTHROP |
H |
Marcia (Ferris) Hazen |
'65 |
WA: WINTHROP |
H |
Sue (Bolenbaugh) Howe |
'63 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Mollie (Butler) Williams |
'68 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Stephanie (Ellison) Jones |
'68 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Eric Greenwood |
'63 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Terry Grier |
'60 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Leona (Hokanson) Hokanson |
'69 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Judy (Hugo) Richards |
'62 |
WA: WOODINVILLE |
H |
David Hutchinson |
'69 |
WA: WOODINVILLE |
H |
John Jensen |
'65 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Joan (Leadbetter) Olson |
'67 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Diane (Litzenberg) Grier |
'61 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Sharon (Macri) Roller |
'61 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Tom Nordquist |
'61 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Alexa Paul |
'67 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Al Shelley |
'68 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Karen (Thommasen) Dire |
'67 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Roger van Valey |
'68 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Richard Walker |
'68 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Desa (Walsh) Omli |
'66 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Paula Waters |
'68 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Bob Watson |
'63 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Jon Weaver |
'66 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Gary Whitsell |
'67 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Elaine (Wirkkunen) Pool |
'65 |
WA: WOODINVILLE |
H |
Gus Zefkeles |
'66 |
WA: WOODINVILLE |
H |
George Abbott |
'68 |
WA: WOODLAND |
H |
Jim Berg |
'69 |
WA: YAKIMA |
H |
Christine (Bradford) Mehelich |
'68 |
WA: YAKIMA |
H |
Susan (Davis) Tuman |
'64 |
WA: YAKIMA |
H |
Patricia (Hedreen) Smith |
'66 |
WA: YAKIMA |
H |
Jerry Horn |
'60 |
WA: YAKIMA |
H |
Sara (Hughes) Carnahan |
'63 |
WA: YAKIMA |
H |
Sylvia (Martini) Colton |
'65 |
WA: YAKIMA |
H |
Rhea (Raiton) Lewis |
'65 |
WA: YAKIMA |
H |
James Slaughter |
'66 |
WA: YAKIMA |
H |
Cheryl (Steuernagel) Bush |
'67 |
WA: YAKIMA |
H |
Sue Vetter |
'68 |
WA: YAKIMA |
H |
Jennifer (Ross) Odle |
'65 |
WA: YARROW POINT |
H |
Jeannie (Gillespie) Cunningham |
'65 |
WA: YELM |
H |
Steven Lewis |
'68 |
WA: YELM |
H |
Dave Runnels |
'65 |
WA: YELM |
H |
Scott Smith |
'68 |
WA: YELM |
H |
Gale (Woodham) Graham |
'60 |
WA: YELM |
H |
Carolyn Hall |
'68 |
WA: ZILLAH |
H |
Del Molina |
'68 |
WA: ZILLAH |
H |
Mike Gove |
'69 |
WI: EAGLE RIVER |
H |
Kathleen Turner |
'67 |
WI: KENOSHA |
H |
Monte (Moe) Hind |
'65 |
WI: MADISON |
H |
Walter Kashevarof |
'61 |
WI: MENOMONEE FALLS |
H |
Rosalyn Titus |
'68 |
WI: RICHLAND CENTER |
H |
Thomas Carson |
'61 |
WV: BLUEFIELD |
H |
Bruce Weyenberg |
'63 |
WV: HOLDEN |
H |
Charlotte (Miller) Frasch |
'62 |
WV: MARTINSBURG |
H |
Jim Lawrence |
'61 |
WY: BUFFALO |
H |
Sandra (Brooks) Stuart |
'61 |
WY: CHEYENNE |
W |
Gleyn Bledsoe |
'60 |
WY: LARAMIE |
H |
Robert Eggebraten |
'68 |
WY: ROCK SPRINGS |
H |
Janette (Evans) Grass |
'62 |
80460 FRANCE: Ault: RT DU VIEUX |
W |
Fred Webb |
'64 |
AFRICA: BLANTYRE |
H |
Von Sharp |
'66 |
AUSTRALIA: DRUMMDYANE |
H |
Robert Larson |
'64 |
AUSTRALIA: NEW SOUTH WALES |
H |
Katy (Adams) Hinton |
'69 |
AUSTRALIA: New South Wales: GOONENGERRY |
H |
Jon Keesler |
'61 |
AUSTRALIA: VICTORIA: AVONDALE HEIGHTS |
H |
Michelle Hunt |
'69 |
AUSTRALIA: VICTORIA: BAIRNSDALE |
H |
Mark Reibman |
'68 |
Cambodia: Phnom Penh |
H |
Eunice (Stoa) Scarfe |
'62 |
CANADA: AB: Edmonton |
H |
Bonnie Shapiro |
'67 |
CANADA: ALBERTA: CALGARY |
H |
Priscilla (Hall) Woodard |
'69 |
CANADA: ALBERTA: EDMONTON |
H |
Tom Meland |
'64 |
CANADA: BC: CLEARWATER |
H |
Lisa (Johnson) Thompson |
'67 |
CANADA: BC: CORTES ISLAND |
H |
Allen Oberndorf |
'64 |
CANADA: BC: NEW WESTMINSTER |
H |
Suzy (Rafter) Lupton |
'61 |
CANADA: BC: VANCOUVER |
H |
Richard Crawley |
'67 |
CANADA: BC: VICTORIA |
H |
Bill Scollard |
'64 |
CANADA: WA: ARLINGTON |
H |
Frank Powley |
'64 |
Denmark: 3050 Humlebaek |
H |
Dean Hayduk |
'61 |
DENMARK: COPENHAGEN |
H |
Janette (Evans) Grass |
'62 |
FRANCE: COTES D' ARMO: PERROS GUIREC |
H |
Paul Julien |
'69 |
France: Marseilles |
H |
Sylvia (Krause) Antoni-Schilling |
'62 |
Germany: 64665 ALSBACH-HÄHNLEIN |
H |
Thomas Hahn |
'63 |
GERMANY: BRAUNSCHWEIG |
H |
Peter Bohme |
'64 |
GERMANY: ESCHBORN |
H |
Pam (Mangini) Lenzi |
'62 |
ITALY: ROME |
H |
Robert Young |
'66 |
JAPAN: 190-1214: MIZUHO-MACHI, TOKYO |
H |
Tsuguo Tanemura |
'68 |
JAPAN: SHIGA-KEN: HIKONE-SHI |
H |
Dave Bell |
'64 |
México: GTO: San Miguel de Allende |
H |
Marianne Carlson |
'66 |
Mexico: Jalisco: Chapala |
H |
Tom Nussbaum |
'66 |
Mexico: Puerto Vallarta |
H |
Glenn Ostling |
'66 |
NORWAY: OSLO 1165 |
H |
Allan Hokanson |
'67 |
S. Korea: Cheonan Si |
H |
Martin Hevly |
'67 |
Spain: Manresa |
H |
Eskil Ohrman |
'64 |
SWEDEN: AMAL |
H |
Angelika (Wolf) Schaffner-Wol |
'66 |
SWITZERLAND: GELTERKINDE |
H |
Abhijati JuaThes |
'68 |
Thailand: BANGKOK |
H |
Jeff Lee |
'64 |
Thailand: BANGKOK 10500 |
H |
Virginia James |
'64 |
UK: BERKSHIRE: SO ASCOT |
H |
Julie (Sutherland) Lucas |
'62 |
UK: Isle of Wight: EAST COWES PO326HD |
H |
Sandi (Raphael) Warshal |
'64 |
UK: LONDON |
H |
Greg Peel |
'65 |
UK: Norfolk NR25 6LE: BACONSTHORPE |
H |
Michael Clarke |
'67 |
UK: P8036-8254: MARCH, CAMBS. |
H |
Kenneth Childs |
'60 |
UK: TW91NU: RICHMOND, SURREY |
H |
Stephen Joshua |
'69 |
United Kingdom: SO41 0ZB: Hampshire |
H |